Koç burcu Yorumları 2022

Koç Burcu Yorumları 2022
Koç Burcu Yorumları 2022
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koç Burcu Yorumları 2022 : Burcunuz Aşk, İş, Para, Kariyer, Arkadaşlar ve Daha Fazlası…

Koç burcu Yorumları 2022. Koc Burcu Hangi Ay Erkeği kadını Özellikleri, Aşk, iş, para, kariyer Yıldız name gezegenler ve ayrıca daha fazlasını sizler için toparladık. Sizlerde yorumlarınızı eksik etmeyin çünkü sizlerin beğenilerine göre konularımıza devam ediyoruz. Günlük haftalık Aylık burç yorumları neden olmasın? Yeter ki siz isteyin… Yıllık Ayrıntılı 2022 Burç Yorumları konumuza da göz atabilirsiniz.

Koç Burcu Yorumları 2022
Koç Burcu Yorumları 2022

Koç Burcu Özellikleri :

Elementi: Ateş

Niteliği: Öncü

Gezegeni: Mars

Rengi: Kırmızı – Siyah

Taşı: Elmas

Günü: Salı – Cumartesi

Sayısı: 3 7 9

Koç burcu erkeği: 

Bir komutan edasında olabilir ve yönetme arzusu ruhunda vardır. Hızlıdır, bir süreci tamamladığında diğerine geçmekte zorlanmaz ancak her şeyi çabuk tüketen ve çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Sakin ve sabırlı bir eş veya ortak ararlar.  

Koç burcu kadını:

Erkeksi özelliklere sahip, hatta güçlü ve mücadeleci kadınlardır. Ayrıca Harekete geçmekten korkmazsınız, cesur ve girişimcisinizdir. Ne istediğini bilir ve hızla kavuşmak ister. Sabırsız ve aceleci özellikleri hata yapmasına neden olabilir.

Koç burcu Tarzı:

Canlı renkler, cesur kıyafetler, erkeklerde sert ve maço, kadınlarda ise erkeksi ancak seksi giysiler

ÜCRETSİZ TAROT FALI BAK

21 Mart – 19 Nisan Koç Burcu

Koç, Zodyak’taki ilk burçtur ve havuza atlamaya hazır ilk burçtur. Ayrıca Yönetici gezegeniniz, savaş gezegeni olan Mars’tır ve bu, otoriter itibarınızı açıklar. Ancak İlk olma ve ilerleme sorumluluğunu yönetme arzunuz var. Bir ateş işareti olarak, enerjik bir insansınız ve dahil olmayı seviyorsunuz – ve bazen tüm sonuçları düşünmeden harekete geçiyorsunuz. Özellikle sizin için yeterli alanınız olmadığında, yakanın altında ısınabilir ve hareket edebilirsiniz.

Koç burcu En iyi özellikleri

İddialı, kararlı, tutkulu, açık sözlü ve bağımsız

Koç burcunun İş Hayatı ve Kariyeri

Doğal olarak rekabetçisin, bu yüzden işte ritmini bulmak tamamen o havucu bulmakla ilgili. Ne istediğinizi ve onu elde etmekten ne kazanacağınızı bildiğinizde gerçekten iyi iş çıkarırsınız, bu nedenle belirsiz zamanlar sizin için özellikle zordur. Kendinizi önemli hissetmek, işteki mutluluğunuzun önemli bir bileşenidir, bu nedenle takdir edilmiyorsanız, muhtemelen doğru yerde değilsinizdir.

Koç Burcu Aşk Hayatı 2022

Koç tutkuludur, ya sırılsıklam aşık olma ya da hiç ilgilenmeme eğilimi vardır. Aşık olduğunuzda, sizinle aynı sayfada olduklarından emin olmak için eşinizle check-in yapmayı unutmak kolaydır. Kalbinize giden yol, şehirdeki en iyi ve en önemli kişi olduğunuzu düşünen birisinden geçer. Uzlaşma, en güçlü niteliğiniz değil, diplomaside eksikliğinizi tutkuyla telafi ettiğiniz şeydir.

Koç Burcu 2022 – Dostluklar

Sizi heyecanlandıran insanlarla çok şey olduğunda elinizden gelenin en iyisini yapan dinamik ve eğlenceli bir arkadaşsınız. Bu, dünya görüşünüze meydan okuyan, bir sonraki seviyeye geçmeniz için size ilham veren ve kendi hayatlarıyla meşgul olan insanların hayatınıza girmesini sevdiğiniz anlamına gelir. Arkadaşlıklarınızdan sıkılmış olabilirsiniz – işin püf noktası, fişi çekmeden önce sadece huzursuz olmadığınızdan emin olmaktır.

TEK KART TAROT FALI BAK

Koç Burcu 2022 – Aile

Çok bağımsız olduğun için aile meseleleri karmaşık olabilir. Ana üssünüzün üzerinin örtülmesini ne kadar sevseniz de, kendinizi içine kapanık hissetmekten nefret ediyorsunuz ve bunu yaptığınızda da saldırıya geçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz aile ile özerkliğinizi koruduğunuzda en iyisini yaparsınız, bu nedenle sevdiklerinize eve getirebileceğiniz canlı bir şeyler her zaman vardır.

Olumlu yönleri : Hızlı, girgin, rekabetçi, gözü pek, mert, güçlü, hevesli, kararlı, inatçı, çalışkan

Olumsuz yönleri : Sabırsız, çocuksu, aceleci, tez canlı, bağımsız, sert, açık sözlü

Anne Koç : Duygularını göstermekte zorlanır, duygusallık sergilemekten hoşlanmaz, kaçınır. Ancak eğlenceli, canlı, enerjik, oyuncu bir annedir. Çocuğuyla kısa ancak kaliteli zaman geçirmesini bilir. Çalışmaktan çocuğuna ayıracak zaman bulamayabilir.

Baba Koç : Şen, şakrak, eğlencelidir. Kız çocuklarının gözdesidir. Oğullarıyla futbol, konsol oyunlar vb her şeyi oynayabilir. İşkolik olabilir. Fazlasıyla açıksözlü olması, düşündüğünü olduğu gibi söylemesi çocuk kalbine sert gelebilir.

Çocuk Koç : Anne, babasını epeyce yorabilir. Ancak zekidir, muziptir, şeytan tüyü vardır. Fiziksel aktivitelere meraklıdır. Arkasından epeyce koşturabilir. Korkusuz, temkinsiz, sabırsız ve acelecidir.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Koç burcu Yorumları 2022
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us