Tek Kart Tarot Falı – Ücretsiz

ücretsiz tarot falı
Tek Kart Tarot Fal mı bakmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız Tarot falı tamamen ücretsizdir.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tek Kart Tarot Fal mı bakmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sizler için hazırladığımız Tarot falı tamamen ücretsizdir.

Tek Kart Tarot Falı – Ücretsiz adlı makalemizde Bu Güzel falın en temel unsuru ve konusu evet veya hayır sorularına verdiği cevaplardır. yaygın olarak kullanılmasın da ki neden ise hayatımız da ve geçirdiğimiz olayların üzerinde aklımıza takılan sorulara verdiği cevaplardır.

Evet hayır falı olarak da bilinen Bu Fal tek ve üç kart falda seçtiğiniz karta sorduğunuz sorunun anlam ve önemini arar. Bu sorulara yönelikte size kesin ve net cevaplar verir.

LÜTFEN TEK KART SEÇİN.

Ters Kupaların Onlusu

Kupa Onlusu ters belirdiğinde yüzüp kuyruğuna geldiğimiz bir durumda karşılaştığımız son engel ya da son düşman çelmesine işaret edebilir. Bu kart bir kapanış yapmayı beklerken bu kapanışın olmaması, iptal edilmesi ya da ertelenmesini…
DEVAMI İÇİN TIKLA

ücretsiz tarot falı

Kılıç İkilisi kartında gözleri bağlı bir kadının elindeki iki kılıcı çapraz yönlerde tutarak oturduğunu görüyoruz. Bu kılıçlar mantık ve zekayı temsil etmektedir ve her ikisinin de birbirine eşit olduğu görülür. Arka planda ise kayalarla dolu…
DEVAMI İÇİN TIKLA

ücretsiz tarot falı

Kılıç sekizlisi kartında gözleri bağlı bir kadın çevresi kılıçlarla kuşatılmış bir şekilde elleri arkasında bağlı ayakta durmakta. Karttaki kadın dışarıdan gelecek bir yardımı beklercesine hiçbir çaba göstermeden beklemektedir. Ayrıca Bu kartta tüm hapis ve muhafaza görevini 8 kılıç yapmaktadır. Gökyüzünün gri ve bulutlu olması karttaki umutsuzluğu gösterir gibi dursa da. Karta biraz daha dikkatli baktığımızda kadının…
DEVAMI İÇİN TIKLA

Karıştır
Tüm Kartları Çevir

Ücretsiz Üç kart Tarot falı bakmak ister misiniz?

Sizler için hazırladığımız tarot kartları kısa yorumlar ile doludur. Bazı yorumlar heyecanı yüzünden yarım bırakılmıştır. Aşk – Para – Kariyer adına Tarot falı ayrıntılı yorumlarımızı okuyabilir hatta paylaşabilirsiniz.

Safanızı her yenilediğinizde sizin için yeni seçenekler gelecektir. Ve ya karıştırarak bu seçimi sayfa yenilemeden de gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yazabilir sorular sorabilirsiniz. Veya bir şikayetiniz mi var? Üye olmadan yorum atabilirsiniz. Bizler sizlere en iyisini sunmaya çalıştık hep. Günaydın mesajları ve Cuma mesajları ile günde binlerce kişinin ziyaret ettiği sosyal içerik platformumuzu sizler için her gün güncelliyoruz. İyi eğlenceler.

ücretsiz tarot falı
Tek Kart Tarot Falı

Sizler için hizmet veren İnce Zeka sosyal içerik platformunda bir çok kategori bulabilirsiniz. Spor sağlık Günaydın mesajları, cuma ve iyi geceler mesajları gibi tüyoların bulunduğu teknolojinin tanıtıldığı Haber ve siyasetten uzakta stress olmadan bir ortam bulacaksınız.

Şu an Üzerinde çalışmakta olduğumuz mobil uygulamamız çok yakında sizlerle olacaktır. Ayrıca Bir çok site olumlu olumsuz şuan bizi hedef haline almış durumda. Bir yandan bizlerin tohumlarını sulayan dostlarımız bir yandan büyümemizi engellemeye çalışan sevmeyenlerimiz.

Sizlerin bizlere vereceği en büyük destek sizlere verdiğimiz bu ücretsiz hizmetler için ; Sadece sitemizde olmanızdır. Bizi ziyaret etmeniz ve sponsorlarımızı arada ziyaret etmenizdir. Biz kazandıkça büyüyeceğiz ve biz büyüdükçe düşmanlarımız küçülecektir. Aynı zamanda dostlarımızda büyümeye eş olacaklardır. İyi fallar dileriz TAROT VE ASTROLOJİ sayfasından diğer fallarmıza da bakabilirsiniz.

incezeka.com Yönetimi.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Tek Kart Tarot Falı – Ücretsiz

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us