http://hbryazilimi.com/

Günaydın Mesajları

featured
Günaydın mesajları makalemizde sizler için daha değişik bir araştırma yaparak mükemmel bir yazı hazırladık. Bir erkek nasıl romantik yapılır? Günaydın mesajları nasıl olur güzel sözler veya aşk mesajları mı? Sevgiliye sabah ne yazılır? Bir erkeğe nasıl günaydın mesajı gönderilmelidir? Nasıl romantik sevgili olunur? Uzakta olan sevgiliye ne yapılır?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın mesajları nasıl olur ve ya güzel sözler veya aşk mesajları mı? Sevgiliye sabah ne yazılır? Bir erkeğe nasıl günaydın mesajı gönderilmelidir? Nasıl romantik sevgili olunur? ve daha fazlası

Günaydın mesajları makalemizde sizler için daha değişik bir araştırma yaparak mükemmel bir yazı hazırladık. Bir erkek nasıl romantik yapılır? Günaydın mesajları nasıl olur güzel sözler veya aşk mesajları mı? Sevgiliye sabah ne yazılır? Bir erkeğe nasıl günaydın mesajı gönderilmelidir? Nasıl romantik sevgili olunur? Uzakta olan sevgiliye ne yapılır?

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Ekmeğim, suyumsun sen benim sabahlarımın tek parlayan nurusun günaydın hayatım.

Yalnızca evimizin direği değil evimizin neşesi olan erkeğim günaydın.

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, umudum, sevdamsın. Günaydın…

İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde günaydın biricik erkeğim.

Yaşadığım her günün içinde sen varsın sen bir güne yazılan güneşin sıcaklığısın günaydın aşkım.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım. Günaydın bitanem…

Yan yana ayrı yazılır, biz hep sımsıkı olalım. Hep yanımda olduğunu bilmek çok güzel kocacım…. Günaydın…

Günaydın baharım günaydın sabahım seninle güne merhaba derim seninle günü bitiririm sevgilim.

Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Aldığım ve alacağım her nefesin her yeni hayatın ve her attığım adımın güneşi sen olacaksın günaydın aşkım.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım. Günaydın biriciğim.

Sabahın kızgın güneşi aydınlatsa da odamı, gözlerin gibi yakmıyor içimdeki soğuk hücreleri günaydın biriciğim.

Güzel olan her gün sadece seninle güzel ve özel olur sevgilim tıpkı bugün gibi günaydın günlerime anlam katan sevgilim.

24 saatlik günümün doğuşu ve batışı sen olacaksın, sen benim için 1 sabah değil her sabahsın aşk çiçeğim günaydın.

Her gecenin uykusunda rüyalarımda sen varsın her rüyaların sabahında ise aklımda sadece adın ve kalbimde yenilenen aşkın var prensesim günaydın.

Hatalı olduğunda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey; sensin. Günaydın aşkım.

Karanlıklar mühürlensin, mutsuzlukların üstüne yağmurlar insin, sadece seninle nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Bir resim çizdim içinde güneşli bir sabah ve sen varsın aslında sabahı aydınlatanda sensin güneş gibi parlayan gözlerin bebeğim günaydın her şeyim.

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir. Günaydınlar bitaneceiğim.

Umutlarımın sabahındaki tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın bebeğim günaydın sana ve hayata.

Yorgun düşmüş gönlüm gecenin kalabalığında bir güneş bir gün bekliyorum sadece seninle yaşanacak bu hayatta her günümün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın başlangıcı.

Bu sabah her günden farklı bu sabah güzel bu sabah seninle heyecanlı çünkü bu sabah yeni bir zaman ve seninle yaşanacak güzel yeni bir gün aşkım merhaba sana merhaba yeni hayata.

Ne gecelerin soğukluğu ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!

Romantik erkekler için öneriler: Romantik Erkek Nasıl olunur?

1. Bir akşam yemeğini de siz hazırlayın

Eğer yemeği genelde eşiniz veya sevgiliniz yapıyorsa ikinizin de sevdiği bir yemeğin tarifini alın ve bu yemeği onun için hazırlayın. Eşiniz sadece o gece yemek yapmak zorunda olmadığı için değil, ayrıca onun için gösterdiğiniz çabadan dolayı da mutlu olacaktır.

2. İltifat edin

Sadece “Bu gün çok güzelsin” demeyin ve biraz daha spesifik olun. Örneğin yeni saç modelini veya aldığı ayakkabıları görmezden gelmeyin. Bu ona kendisiyle ilgilendiğinizi gösterecektir.

3. Duygularınızı ifade edin

Duygularınızı yazdığınız bir kartpostal, mektup veya not sevgilinizi veya eşinizi son derece mutlu edecektir çünkü kadınlar, duygularını ifade etmek için zaman ayıran erkeklere bayılır.

4. İlgi gösterin

Eşinizin veya sevgilinizin televizyon izlerken, alışveriş yaparken veya yürüyüş esnasında söylediği şeylere kulak verin. “Dali’nin resimlerini çok beğeniyorum” dediğinde bunu bir köşeye kaydedin ve onu Dali ile ilgili minik bir hediyele sevindirin.

5. Mum yakın

Eşiniz veya sevgiliniz için akşam yemeğinde bir mum yakın.

6. Elini tutun

Minik bir dokunuşun ne kadar büyük bir etki yaratabileceğini göz ardı etmeyin.

7. Fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayın

Birlikte çektiğiniz fotoğraflarınızdan romantik e-kartlar, albümler veya slideshow’lar hazırlayın veya ikinizin çok sevdiği bir fotoğrafınızı çerçeveletip kendisine hediye edin.

8. Vücut dilinizi doğru kullanın

Restoranda, tiyatroda veya arkadaşlarınızın evinde otururken kolunuzu sevgilinizin sandalyesine koyun.

9. Eğlenceli bir randevu organize edin

Senelerdir evli olsanız bile arada bir farklı şeyler yapmak için eğlenceli bir program hazırlayın. Kadınlar erkeklerin plan ve organizasyon yapmasından çok hoşlanırlar.

10. Ona sarılın

Herhangi bir özel nedeni olmadan günün ortasında da ona sarılın veya yanağına bir öpücük kondurun.

11. Çiçek alın

Sevgilinizin veya eşinizin iş yerine çiçek gönderin. Emin olun ki çevresindeki tüm bayan arkadaşları kendisini çok kıskanacaktır.

12. Sevgilinizi veya eşinizi yorucu bir günden sonra bir omuz veya ayak masajıyla şımartın.

13. Dolunayda yürüyüş yapın

Dolunayın doğduğu veya yıldızların parlak olduğu bir gecede birlikte yürüyüş yapın.

14. Sevgilinizi komik veya esprili bir kartpostal gönderin

15. Beraber romantik bir film izleyin

Sevgilinizin sevdiği bir romantik filmin DVD’sini alın (bu eski bir film de olabilir), mısır patlatın ve onu sakin ve keyifli geçireceğiniz bir geceyle sevindirin.

16. Kahvaltı hazırlayın

Her zaman eşiniz kahvaltıyı hazırlıyorsa arada bir de siz bu işi üstlenin, hatta kahvaltıyı yatağa getirerek onu taze demlenmiş çayla veya güzel kokan bir fincan kahveyle uyandırın.

17. Sevgiliniz iş seyahatine çıktığında valizine minik aşk notları saklayın.


18. Beraber öğlen yemeği yiyin

İş yerleriniz fazla uzak değilse bir gün hiç beklemediği bir anda eşinizin veya sevgilinizin iş yerine gidin ve onu öğlen yemeğine davet edin.

19. Radyoda sevgiliniz için bir parça isteyin

20. O banyodayken buharlanmış aynaya “Seni seviyorum” yazın

21. Sevdiğiniz şarkılardan bir CD hazırlayın

22. İlişkinizdeki ilk’leri hatırlayın ve kutlayın

Tanıştığınız günü, ilk öpüşmenizi veya ilişkinizdeki başka bir “ilk” anı hatırlayın ve örneğin romantik bir akşam yemeğinde kutlayın.

23. Piknik yapın

Sevdiğiniz yemeklerden bir yemek sepeti hazırlayın ve güzel bir yaz gününü, sevgilinizi veya eşinizi pikniğe götürerek değerlendirin.

Sevgilinizin daha romantik olmasını sağlayacak öneriler

1.    Yakın arkadaşlarınızı kullanın


En yakın arkadaşlar bu günler için var! Onları kullanın! Size en iyi sürprizleri sizi en iyi tanıyan ve en çok seven iki insandan daha iyi kim hazırlayabilir? Yakın arkadaşlarınızı özel günlerinizden haberdar edin. O gün gelmeden önce, sevgilinize o gün için yaptığı planları sormanız doğru olmaz. Ama bunu yakın bir arkadaşınız kolaylıkla yapabilir. Üstelik eğer sevgiliniz bir plan yapmamışsa böylece ona hem hatırlatmış hem de akıl verme fırsatı bulmuş olur.

2.    Siz de ona sürprizler yapın


Her şey karşılıklı! Sevgilinizin romantik olmasını, sürprizleriyle ayaklarınızı yerden kesmesini istiyorsanız, siz de boş durmayacaksınız. Onu mutlu edecek, şaşırtacak şeyler planlayacaksınız. “O şimdi ne süprizler hazırlamıştır, ben de elim boş gidemem “ demesini sağlayacaksınız…

3.    Romantizmin sizin için ne kadar önemli olduğunu ona açıkça anlatın


Özellikle ilişki ilerledikça romantizmin değeri düşmeye başlar. “Nasılsa birbirimizi seviyoruz, nasılsa kanıtlayacak bir şeyimiz kalmadı” düşüncesi tüm hücrelere yayılır. Kaç yıldır hatta asırdır birlikte olursanız olun, romantizmin sizin için hala önemli olduğunu sevgilinize gösterin. Bunu yapmanın en kolay yolu da onu karşınıza alıp duygularınızı açıkça anlatmanızdır!

4.    Sürprizlerini takdir edin


Eğer sevgiliniz sizi şaşırtmaya, mutlu etmeye ve eğlendirmeye çalışıyor ama bunu sizin istediğiniz şekilde yapamıyorsa sakın ha sakın onu bu yaptıklarına pişman etmeyin. Aksine her yaptığını takdir edin. Unutmayın, marifet takdire tabiidir. Siz onu ne kadar takdir eder, yaptıklarına ne kadar önem verirseniz o da o kadar yapmaya ve kendini geliştirmeye önem verir. Eğer en baştan şevkini kırarsanıza o beğenmediğiniz sürprizleri bile mumla arar duruma gelirsiniz.

5.    Ona özel günlerinizi önceden hatırlatın


Çıkma ya da evlenme yıl dönümünüz yaklaşıyor mu? “Bakalım hatırlayacak mı” diyerek işinizi şansa bırakmayın! Ona yavaş yavaş bu özel günün yaklaştığını hatırlatın. “Aşkım inanabiliyor musun önümüzdeki ay tam bir senemiz dolacak” deyin mesela. Ya da onun dinlediği bir anda yanınızdaki birine “30 Kasım’da biz gelemeyiz çünkü o gün evlilik yıl dönümümüz” deyin. Unutmasını istemiyorsanız, unutmasına izin vermeyin! Gerekirse telefonuna alarm kurun ama işinizi şansa bırakmayın!

6.    Başkalarını örnek verin


“Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” taktiğinden şaşmayın. “Ahmet şu aralar çok mutlu. Ayşe ona öyle bir sürpriz yapmış ki! Valla helal olsun kıza…” gibi sizin ilişkinizden bağımsız güzel örnekleri duymasını ve bu örneklerden ilham almasını sağlayın. Ancak bunu yaparken ipin ucunu fazla kaçırmayın! “Millet neler yapıyor, sen daha otur” havalarına sokmayın. Sevgilinizin azıcık hevesi varsa onu da kaçırmayın!

7.    Ne istediğinizi bilmesini sağlayın


Sevgilinizin özel günlerde ya da herhangi bir zamanda size yapacağı sürprizlerin neler olabileceğini ona çıtlatmakta hiçbir zarar yok. Tabii bunu “Bana sevgililer gününde şunu alsana” diyerek yapmayacaksınız! Öyle yaparsanız ne anlamı kalır?! Onun yerine uygun zamanlarda “A bak ne kadar güzel, işte ben bu tür şeyleri çok beğeniyorum” ya da “Hep böyle bir şey istedim ama hiç almaya fırsatım olmadı…” gibi cümlelerle onu istediğiniz şeylere doğru yönlendirin.

Günaydın Mesajı 2021

Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.

♥ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

♥ Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Değişik Günaydın Mesajı

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

♥ Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

♥ Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Romantik Günaydın Mesajları

♥ Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

♥ Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

♥ Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

♥ Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Anlamlı güzel Günaydın Mesajları

♥ Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

♥ Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

♥ Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

♥ Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Kısa özlü Günaydın Mesajları

♥ Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

♥ Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

♥ Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

♥ Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…

Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

♥ Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Günaydın Mesajları uzun

♥ Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

♥ Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

♥ Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım…

♥ Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

♥ Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

♥ Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

Günaydın Mesajları eşe, sevgiliye

♥ Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.

♥ Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

♥ Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günaydın Mesajları
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us