14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz.

14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay be... İkizler burcu tüm özelliklerini bilmenize gerek yok.
14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay be... İkizler burcu tüm özelliklerini bilmenize gerek yok.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay be… İkizler burcu tüm özelliklerini bilmenize gerek yok.

14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz? Bir ortamda siz varsanız herkes çok eğleneceğini bilir! Ya da tam tersi :) Bir lafınızla kendinize hayran bırakmanın formülünü de bulmuşsunuz. Oh.. Yada daha arıyorsunuz :)

Ama tabi ki anti-ikizler çetesi sayesinde bu zamana kadar ne ikiyüzlülüğünüz kaldı, ne dedikoduculuğunuz.  Ah bunlar yokmu bunlar.. :)

Neyse ki fazla zeki olduğunuz için bunları takmadınız. Aşırı iyi bir dost olduğunuz için çevrenizdekiler de böyle düşünmüyor. Bazen de hiç dost canlısı değilsiniz tabi.. Siz kesin ikizler burcu Kızı/erkeğisiniz :) Eee geri kalandan da size ne zaten. 

1. Bir laf etmenizle tüm dikkati üzerinize çekmeniz bir oluyor hakikaten.

14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz.
14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz.

2. İkizler der demez hemen “İkiyüzlü olurlar!” diyenler utansın. İki ayrı karakter bir kere o. Size bir tanesi yetiyorsa napalım yani?..

3. İkizler burcuyla çalışıyorsanız lütfen biraz daha hızlı ve pratik olabilir misiniz? Zira onlar hızlı olmayan bir şeyi beklerken içlerine karanlık çöküyor, beklemekten çıldırıyorlar.

Fazla zeki ve pratik zekalı insanlar bunlar, şakaya gelmez.

4. Her şeyden çabucak sıkılmak = İkizler. Bence çok şansınızı zorlamayın çünkü bu sevilmeyi çok ama çok seven İkizler birgün bir bakmışsınız anında size anforo + block yapıvermiş.

6. Laf sokmayı biraz fazla sevmek suç mu? Söylemeyin de içinizde mi kalsın yani.. Hiç..

7. Yeter ki özgür olduğunu hissetsin, gerisi teferruat. Her daim savaşmaya hazır, hırslı kimliği en çok da kendini özgür hissedemediği zaman devreye giriyor.

😵
Evlilik fikri ne kadar güzel gelse de, ilk tereddüt yine bu konudan geliveriyor. Ya özgür hissedemezse 

8. Ne anlayışlı, ne güzel arkadaşsınız öyle.. Kedi canınızı sizin…

En çok terazilerle iyi arkadaş olduğunuz söylense de siz aslında her burç için potansiyel bir “dost”sunuz. Belki de bazı dostluklarınız sivri dilinizden sonra devam etmeyebilir, aman olsun.

9. “Karakter sahibi” ne demek herkese göstermek sizin işiniz. Gel deyince gelen, git diyince gidenlere kapak olması amacıyla bu burç çıkartılmış gibi. Tavrınız baya net.

Sizi oyalamak yürek ister gibi.

10. Herkesin buluşmalara ilk sizi çağırması tesadüf değil tabiki de. Gerçek bir eğlence bombası olduğunuzu isteseniz de saklayamazsınız. Hafif çatlak olduğunuzu da eklemeden edemeyiz.

Kimsenin yapamayacağı eğlenceli bir şey yapılacaksa orda tüm gözler size çevrilir.

11. Birisi mi ikna edilecek? İkizler halleder..

Konuşma kabiliyetiniz ve ikna gücünüz 5 üzerinden 5 işaretlenmiş maşallah..

12. Dedikodu değil o! İstihbarat sağlamak.. Bu işi hem sizin kadar seven hem de sizden iyi yapan yok. Yiğidi hem öldürmeyip hem de hakkını yememeyi başardığınız için; BİZİMLESİNİZ!

13. İkizler’e soru soruyorsanız, karşılığında da soru gelecektir hazır olun. Çünkü o ilk sorunuzdan gideceğiniz yeri çoktan çözdü bile.

14. Susuyorsa baya korkun.. Konuşursa hiç sıkıntı yok 

Konuşmayı evlatları kadar çok seven bir tür var karşınızda. 

Onlara iyi bakın!

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
14 Özellikte ikizler burcu olduğunu anlayabilirsiniz.
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us