Haziran 2021 Burç Yorumları

burclar haziran 2021
burclar haziran 2021
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu da hiç şüphesiz ki Haziran ayının hepimiz adına önemli gelişmeler, değişiklikler yapması ve son derece hızlı, hareketli geçmesi anlamını taşımakta.

HAZİRAN 2021 VEDİK BURÇ YORUMLARI

Vedik Astrolojisine göre Haziran 2021’ de çok hareketli bir gökyüzüne şahitlik edeceğiz.

Rahu, Ketu ve Satürn dışında, tüm gezegenler bu ay önemli değişiklikler yapacaklar.

İlk hamle Haziran’ ın 2’ sinde Hint Astrolojisine göre İkizler Burcunu terk ederek; düşüş/debil konumda bulunacağı Yengeç Burcunun içerisine yerleşecek olan Mars’ tan gelecek.

Bir gün sonra -3 Haziran’ da- Retro Merkür İkizler Burcundan çıkarak; Boğa Burcu içerisine yerleşecek.

10 Haziran’ da ise Boğa Burcu içerisinde Güneş Tutulması enerjisine maruz kalacağız.

Buraya kadar sıraladığım değişiklikler bile, bir ay içerisinde hepimizin hayatlarına yeterince hareket getirecek etkiler olmakla birlikte, gökyüzünün devinimi hız kesmeden yoluna devam ediyor olacak.

Bu da hiç şüphesiz ki Haziran ayının hepimiz adına önemli gelişmeler, değişiklikler yapması ve son derece hızlı, hareketli geçmesi anlamını taşımakta.

Öncelikle Mars’ ın debil/düşüş konumda Yengeç Burcu içerisinde tüm Haziran boyu ilerleyecek olması; hepimizin Yükselen Burç etkilerine göre değişen alanlarda yaşadıklarımızın stresini evlerimize, ailemize yansıtmasına neden olacak.

Başta Koç, Balık, Akrep ve Yengeç Burçları olmak üzere hepimiz; yaşadığımız hareketliliğin enerjisine kapılıp, bizi yanlış anlaşılmaya daha da müsait kılacak Merkür Retro’ sunun da yansımalarını hesaba katarak sözlerimizi/davranışlarımızı şekillendirmeliyiz.

Hele de 10 Haziran’ da gökyüzü enerjisini en sivri noktaya taşıyacak olan Güneş Tutulması yaşanacakken…

Güneş Tutulması etkisi başta Boğa ve Akrep Burçları olmak üzere, pek çoğumuzun hayatında sonuç beklenen, netlik istediğimiz konulara yol gösterecektir diye düşünmekteyim.

Vedik Astrolojisine göre 5 gün için dinlenen gökyüzü; 15 Haziran’ da Güneş’ in Boğa Burcu içerisinden ayrılarak, İkizler Burcu’ na geçmesi ve 20 Haziran’ da Kova Burcu içerisinde Jüpiter’ in Retro/Gerileme hareketine başlaması ile birlikte tekrar yoluna hızla devam edecek.

15 Haziran’ da Kova Burcu içerisinde başlayan Jüpiter Retro’su 18 Ekim’ de Oğlak Burcu içerisinde son bulacak.

Jüpiter Retro’ ları; biriktirdiğimiz bilgileri, edindiğimiz tecrübeleri geriye çekilip tekrar değerlendirmek açısından iyi bir fırsat sunar. Gerileme hareketi bittiğinde ise daha da güçlenmiş şekilde, bilgece yolumuza devam etmek için aslında güç toplarız.

Jüpiter Retro süreci ile 2021 Yaz aylarını tecrübelerinizi yorumlamak için kullanmanız önemli bir fırsat olacaktır.

22 Haziran’ da ise Venüsİkizler Burcunu terk ederek, Yengeç Burcu içerisine yerleşecek.

Yengeç, Balık, Oğlak Yükselenler için Venüs’ ün bu hamlesi yeni bir ilişkinin hayatlarına girmesi açısından önemli bir tetikleyici olarak çalışabilir.

23 Haziran’ da Retro hareketini Boğa Burcu içerisinde tamamlayacak olan Merkür; bu tarihe kadar bizleri elektronik eşya alımı, iletişim, pc-telefon- elektrikli aletler ile ilgili sorunlar açısından bazı pürüzlerle uğraştırabilir.

Haziran ayının gökyüzü kapanışını ise 24’ ünde Hint Astrolojisine göre Yay Burcu içerisinde oluşacak Dolunay enerjisi yapacak.

Yukarıda aktardığım Haziran 2021 gökyüzü gezegen hareketlerinin (Hint Astrolojisine göre hesaplanarak bulunmuş) Ay ve Yükselen Burçlara göre etkilerini aşağıda bulabilirsiniz…

*** Her zaman olduğu gibi sayfamda yayınlanan burç yorumlarının Batı Astrolojisi gezegen konumları ile hiçbir alakası olmadığını, tamamen Hint/Vedik Astrolojisi disiplini içerisinde aktarıldığını hatırlatmak isterim.

Dolayısı ile Batı Astrolojisine göre hesaplanmış olan Güneş’ in konumuna/doğum tarihinize göre “hangi burç” olduğunuzun, yukarıdaki yorumlarla hiçbir ilişkisi yoktur.

Örnek: Batı Astrolojisine göre Balık olan birinin sayfamdaki Balık Burcu etkilerini okuması, yanlış yönlenmesine, yanlış yorumları okumasına sebebiyet verecektir.

Hint Astrolojisine göre hesaplanmış olan Yükselen ve Ay Burcunuza göre yazıları değerlendirmelisiniz.

(Hint Astrolojisinde Burçlar doğum tarihinize göre hesaplanmaz! Örneğin 10 Ağustos tarihinde doğan bir kişi Aslan Burcu değildir!)

KOÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı itibariyle hayatınızda eviniz, yatırımlarınız, anneniz ve ailenizi alakadar eden konular odak noktanızı oluşturmaya başlayacak. Özellikle ay sonuna doğru yaşam alanlarınızı ya da mülklerinizi güzelleştirmek, daha iyi hale getirmek için çaba harcamaya yönelebilirsiniz.

Ayrıca bu ayın dikkat çeken diğer bir konu başlığı da elinize ulaşmasını beklediğiniz bazı gelirlerinizin aksaması ile yaşayacağınız finansal sıkışıklık olacak. Muhtemelen bu konu 10 Haziran Güneş Tutulması sonrasında çözüme kavuşarak finansal anlamda beklediğiniz gelişmelerin yaşanmasına olanak tanıyacak. Tutulma süreci ile birlikte bu ay hayatınızda en önemli netlik kazanacak konu finansal kararlarınızı, ekonomik durumunuzu ilgilendirmekte. Haziran ortası itibariyle canlanan sosyal yaşamınız, sizi kısa seyahatler yapmak, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle bir araya gelmek konusunda girişimlerde bulunmaya itebilir. 20 Haziran itibariyle hedef, arzu ve gelirleriniz ile ilgili alanda Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca bu konularda yeni kararlar ile yeni hamleler yapmaktan ziyade mevcut düzen ve yolunuzu korumanız yönünde sizi sabit bir çizgide tutacak. Yaz aylarında görüşmediğiniz akraba ve dostlarınızla da bir araya gelmek için uygun fırsatlar yakalıyor olacaksınız. 24 Haziran Dolunay süreci ise amirleriniz, üstleriniz, öğretmenleriniz veya aile büyükleriniz ilintili kafanızı kurcalayan bir sorunun ya da konunun çözülmesine olanak tanıyacak.


BOĞA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı genel olarak yakın ilişkide bulunduğunuz kimselerle olan iletişiminizi yoğunlaştırarak günlük hayat temponuzun artmasına yönelik etkiler verecek. Kısa seyahatler, ziyaretler, toplantılar, satış-pazarlama faaliyetleri özellikle ayın ikinci yarısı itibariyle sizi aktif şekilde meşgul edecek.

Tam Burcunuz üzerinde gerileyecek olan Merkür, uzun süredir kontak kurmadığınız arkadaşlarınızla temas etmenizi, kaybolan/unuttuğunuz değerli bir eşyanızı, paranızı bulmanızı sağlayabilir. Ancak unutmamalısınız ki ay boyunca dikkatiniz bir hayli dağınık olacak. Sizi diğer burçlara göre daha fazla etkileyecek olan gökyüzü hareketlerinin en önemlisi ise 10 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması. Burcunuz üzerindeki bu enerji, kendiniz alakalı, dönüm noktası teşkil edecek çok önemli bir konuda karar vermenizi sağlayabilir. Haziran ortası itibariyle finansal konulara, gelir yollarınıza dikkat kesilmeye başlayacaksınız. Önemli bir yatırım girişimi konusunda da adım atabilirsiniz. 20 Haziran’ da kariyerinizi gösteren noktada gerileme hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca size işiniz ile ilgili konularda mevcut durumunuzu korumanız, değişikliklere gitmemeniz yönünde bir enerjiyi yansıtacak. Artık unuttuğunuz bir iş teklifi de bu esnada tekrar canlanıp önünüze kafa karıştırıcı şekilde gelebilir.  24 Haziran Dolunay süreci ise partnerinizin gelirleri, miras, prim, komisyon, spekülatif kazanç gibi dolaylı olarak elinize geçen kaynaklar ilintili bir konunun netleşmesine aracılık edecek.


İKİZLER BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayında kazançlarınız, yatırımlarınız, bütçeniz en fazla önemsediğiniz konu başlıkları olacak. Özellikle ayın ikinci yarısı itibariyle artan harcamalarınız sebebi ile bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. 

Finansal konulara olan dikkatiniz Merkür Retrosu nedeni ile gündeme gelen, ihmal ettiğiniz bir harcama kalemi ile daha belirgin bir artış içerisine girebilir. Unuttuğunuz bir ödeme, tamirini/bakımını ihmal ettiğiniz bir eşya bu ay size önemli bir para çıkışı yaşatabilir. 10 Haziran Güneş Tutulması ise web üzerinden yürüttüğünüz önemli bir işin neticeye bağlanmasına aracılık edebilir, ya da uzun süredir kurtulmak istediğiniz bir harcama kalemini bütçenizden çıkarmanıza yardımcı olabilir.   Ay ortası itibariyle kendinizi daha enerjik ve odaklanmış hissediyor olacaksınız. Kariyeriniz ilintili bir süredir üzerine gitmek istediğiniz projeleri ele alabilirsiniz. 20 Haziran itibariyle Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca amirleriniz, üstleriniz, öğretmenleriniz veya aile büyükleriniz ilintili akıllıca davranarak yönetmeniz gereken konuları gündeminize taşıyor olacak. Üzerinize almak durumunda kalacağınız bazı sorumluluklarla da yazın ilgileniyor olabilirsiniz. 24 Haziran Dolunay süreci ise evliliğiniz, ortaklı işleriniz ya da sonuçlanmasını beklediğiniz bir anlaşma ilintili size haber getirebilir.


YENGEÇ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca yakın çevre ve akrabalarınızı ilgilendiren pek çok konu ile alakadar olmak zorunda kalacaksınız. Hareketli günler yaşarken, güzellik-bakım gibi faaliyetlere de vakit ayırmak isteyebilirsiniz. 

 Ayrıca bekarlar açısından yeni bir yakınlaşma da bu ay söz konusu olabilir. Hedef, arzu ve gelirleriniz ile ilgili alanda Retro hareketini gerçekleştirecek olan Merkür siz sosyal çevrenizde yanlış anlaşıldığınız bazı zor durumların içerisine sokabilir. Ayrıca beklediğiniz bazı kazanç ve yatırımlarda yanlış hesaplamalarınız olduğunu fark edebilir ya da elinize geçecek paralarda gecikmeler yaşayabilirsiniz. 10 Haziran Güneş Tutulması muhtemelen beklentilerinizin/planlarınızın/hedeflerinizin ne şekilde sonuçlanacağı ile ilgili size bir fikir veriyor olacaktır. Bu ay sosyalleşme amaçlı yaptığınız planlarınızda da elde olmayan sebeplerden iptaller, zorluklar yaşanabilir. Haziran ortası itibariyle web üzerinden takip ettiğiniz işlerinize daha fazla odaklanıyor olacaksınız. Planladığınız ve zaruri olan bazı harcamaları da ay ortasından itibaren gerçekleştiriyor olacaksınız. 20 Haziran itibariyle Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca partnerinizin gelirleri, miras, prim, komisyon, spekülatif kazanç gibi dolaylı olarak elinize geçen kaynaklar ilintili yeni hamleler yapmaktan ziyade, temizlemeniz gereken pürüzler, tamamlanması gereken yükümlülükler ile ilgili önemli fırsatlar veriyor olacak. 24 Haziran Dolunay süreci ise sağlığınız alakalı bir girişim yapmanıza aracılık edebilir.


ASLAN BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayında web üzerinden takip ettiğiniz işlerinize yoğunlaşıyor olacaksınız. Sorun çıkaran bazı projelerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bütçenizi sarsan ani harcama kalemleri, beklemediğiniz giderlerin bu aya birikmesi gibi bazı gelişmeler de yaşıyor olabilirsiniz.

Tüm ay boyunca kariyerinizi gösteren noktada gerileme hareketi yapacak olan Merkür, sizi pek çok sorun çıkartan girişim ile uğraştırabilir. Yazışmalarınızı, anlaşmalarınızı, tekliflerinizi, üst yönetime sunduğunuz raporları bu ay çok dikkatli şekilde gözden geçirmelisiniz. Hallolduğunu düşündüğünüz konular tekrar önünüze gelebilir. 10 Haziran Güneş Tutulması kariyeriniz ilintili önemli bir karar almanıza, ya da kariyerinizde önemli bir hamle yapmanıza aracılık edebilir. Haziran ortası itibariyle kararsızlığınızdan sıyrılarak hedefleriniz, arzu ve gelirleriniz ile ilgili daha net adımlar atmaya başlayacaksınız. 20 Haziran itibariyle Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca size emek vermeniz gereken bir evliliğiniz, ortaklı işiniz ya da anlaşmanız varsa, üzerinde çalışma yapmak adına önemli fırsatlar sunuyor olacak.   24 Haziran Dolunay süreci ise evladınız, aşk hayatınız ya da eğitim ilintili bir projeniz hakkında size yeni bir yaklaşım sergilemeniz açısından fırsat verecek.BAŞAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca gelirleriniz, hedefleriniz ve sosyal yaşamınız açısından hareketli günler yaşıyor olacaksınız. Yaptığınız bir yatırımın olumlu sonuçlarını da değerlendirmeniz olası. Tüm ay boyunca gerileyen Merkür nedeni ile amirleriniz, üstleriniz, öğretmenleriniz veya aile büyükleriniz ilintili karşınıza bazı problemler,

geçmişe yönelik çözülmemiş konular çıkabilir. Yüksek eğitim ilintili çalışmalarınız varsa üzerlerindeki kontrollerinizi iki kez yapmanızda fayda var. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte yukarıda saydığım konularla ilgili yaşadığınız sorunlar ya da çözülmemiş problemler daha net bir zemine oturarak size çözüm yollarını da gösteriyor olacak. Onay bekleyen bir evrakınız ya da devlet kademesinde halledilmesi gereken bir işiniz varsa Güneş Tutulması esnasında çözülebilir. Haziran ortası itibariyle kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacaksınız. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca birlikte çalıştığınız insanlar ve sağlığınız ilintili çözülmemiş problemleri temizleyerek, yolunuza devam etmeniz için çalışıyor olacak.  24 Haziran Dolunay’ ı ise eviniz, yatırımlarınız, mülkleriniz, anneniz ve aileniz ilintili sürüncemede kalmış konuların çözülmesine olanak tanıyacak.


TERAZİ BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

 Haziran ayı boyunca kariyeriniz ilintili karar ve hamleleriniz, sürdürdüğünüz ilişkilerin sonuçları sizin açınızdan en önemli gündem maddeniz olmaya devam edecek. Parasal kazançlarınızı arttırmak adına önemli görüşmelere katılabilirsiniz. 

Ay boyunca partnerinizin gelirleri, miras, prim, komisyon, spekülatif kazanç gibi dolaylı olarak elinize geçen kaynakları gösteren alanda gerileme hareketi yapacak olan Merkür, size bu konu başlıkları ile alakalı bazı temizlemeniz gereken pürüzler ile karşılaştırıyor olacak.   10 Haziran 2021 Güneş Tutulması ile birlikte takılan işlerinizin nasıl çözümlenebileceğine dair önemli kararlar alıp, yolunuza devam edebiliyor olacaksınız. Haziran ortasından itibaren onay bekleyen işleriniz, amirlerinizden, yöneticilerinizden ya da devletten almanız gereken onay, tasdik gibi işlemleriniz daha hızlı şekilde çözülmeye başlayacak. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca eğitim, yaratıcılık, tavsiye niteliği taşıyan konular üzerinde önemli çalışmalar yapmanıza olanak tanıyacak. 24 Haziran 2021 Dolunay’ ı ise kısa seyahatler, ziyaretler, toplantılar, satış-pazarlama faaliyetleri, iletişim kurmanız gereken önemli kimseler ve kardeşleriniz ile ilgili sürüncemede kalmış konuların sonuçlanmasına aracılık edecek.


AKREP BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayında amirleriniz, üstleriniz, devlet ile olan işleriniz, öğretmenleriniz veya aile büyükleriniz ilintili konular hareketli bir süreç yaşayacak. Yüksek eğitim ilintili projeleriniz üzerine de bu ay eğiliyor olabilirsiniz. Nerdeyse Ay boyunca Retro hareketi ile Merkür;

evliliğiniz, ortaklı işleriniz, anlaşmalarınız ve ticari hayatınız ile ilgili alanda sizi zorlayıp, sıkıntı yaratacak. Eskiden gelen çözülmemiş mevzularla bahsettiğim konu başlıklarında uğraşı vermek zorunda kalabilirsiniz. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte bu alanda yaşadığınız sıkıntıların nereye doğru evrileceğini kestirmeye başlayabilir, net kararlar alabilirsiniz. Haziran ortasından itibaren partnerinizin gelirleri, miras, prim, komisyon, spekülatif kazanç gibi dolaylı olarak elinize geçen kaynaklar anlamında daha hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir sürece adım atacaksınız. Bu konularla ilgili bizzat karar vermenizi gerektiren durumlar da yaşayabilirsiniz. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca eviniz, yatırımlarınız, mülkleriniz, anneniz ve aileniz ilintili konularda bilgi ve tecrübelerinizi kullanarak bazı olayları çözümlemeniz açısından size fırsat sunuyor olacak. 24 Haziran Dolunay’ ı ise parasal bir konuda karar alıp yolunuza devam etmenizi sağlayacak.


YAY BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca partnerinizin gelirleri, miras, prim, komisyon, spekülatif kazanç gibi dolaylı olarak elinize geçen kaynaklar hakkında önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bir yatırım yapma, paranızı değerlendirme gibi konular da gündeminizde sıkça öne çıkabilir.

Neredeyse tüm ay boyunca Retro hareketine devam edecek olan Merkür; ihmal ettiğiniz sağlık sorunlarınız, birlikte çalıştığınız insanlarla çözümlemediğiniz konular ve iş ortamınızdaki bazı yapmanız gereken düzenlemeler ile ilgili sizin dikkatinizi çekmeye çalışıyor olacak. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte Retro Merkür’ ün işaret ettiği konular ile ilgili karar verip, gerekli aksiyonları alıyor olacaksınız. Haziran’ ın ikinci yarısında süregelen ilişkiniz, ortaklıklarınız, ticari karalarınız, anlaşmalarınız ile ilgili daha kararlı adımlar atma imkânına sahipsiniz. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca kısa seyahatler, ziyaretler, toplantılar, satış-pazarlama faaliyetleri, iletişim kurmanız gereken önemli kimseler ve kardeşleriniz ile ilgili konularda akıllıca yaklaşımlar sergileyerek, mevcut gidişatınızı devam ettirmek anlamında destek olacak. 24 Haziran Dolunay’ ı ise tam burcunuz üzerinde gerçekleşeceğinden sizi daha duygusal, kırılgan bir ruh hali içerisine sokabilir. Bu esnada aşırı duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız.


OĞLAK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca süregelen ilişkiniz, ortaklıklarınız, ticari karalarınız, anlaşmalarınız ile ilgili hareketli bir gündem sizi bekliyor olacak. Bitti sandığınız ilişkiler, anlaşmalar yeniden canlanabilir, yeni bir romantik ilişkiye de başlayabilirsiniz.

Neredeyse tüm ay boyunca Retro hareketine devam edecek olan Merkür; eğitim, yaratıcılık, tavsiye niteliği taşıyan konular, evladınız, özel hayatınız ile alakalı geçmişe dayanan çözülmemiş bazı meseleler ile sizi yüzleştirmeye, bunlar hakkında iletişim kurmaya itebilir. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte gerek özel, gerekse iş yaşamınızla ilgili çıkan sorunlar hakkında daha net kararlar alarak, çözüm yolunda ilerlemeye başlayacaksınız. Haziran’ ın ikinci yarısında ise kendinizi daha dinç hissedeceğiniz ve özellikle işiniz ile alakalı mücadele vermeniz gereken konular alakalı daha aktif rol oynayacağınız bir sürece adım atacaksınız. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca kazançlarınız, yatırımlarınız, bütçeniz ile alakalı konularda yapmış olduğunuz hamleleri tekrar ele alarak, daha akıllıca kararlar vermeniz için size zemin hazırlayacak. 24 Haziran Dolunay’ ı ise sonlandırmak istediğiniz bir harcama ile ilgili tam bir karara varmanızı sağlayabileceği gibi web üzerinden takip ettiğiniz bir işinizi de tamamlamanıza aracılık edebilir.


KOVA BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca sağlığınız, birlikte çalıştığınız insanlar ve iş ortamınız ile ilgili dikkat çekici gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir proje üzerinde bu ay ekibinizle birlikte çalışmaya başlayabilir. Ofis ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. 

Hem estetik hem sağlık amaçlı bir girişimde de Haziran ayı boyunca bulunabilirsiniz. Neredeyse tüm ay boyunca Retro hareketine devam edecek olan Merkür; eviniz, yatırımlarınız, mülkleriniz, anneniz ve aileniz ilintili konularda ihmal ettiğiniz bazı sorumluluklarınızla sizi yüzleştirmek isteyebilir. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte Merkür Retro’ sunun yarattığı karmaşıklığı gidermek ve net kararlar almak konusunda daha istekli olacaksınız. Haziran’ ın ikinci yarısında ise eğitim, yaratıcılık, tavsiye niteliği taşıyan çalışmalar, evladınız, özel hayatınız ile alakalı konularda daha otoriter ve sağlam duruş sergilediğiniz bir süreç yaşayacaksınız. 20 Haziran’ da tam burcunuz üzerinde Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca hayatınızda bir süredir olup biten değişiklikleri, edindiğiniz tecrübeleri değerlendirip, nasıl kullanmanız gerektiği ile alakalı size önemli fikirler veriyor olacak. Yaşadığınız deneyimleri değerlendirmek, üzerinde düşünmek, bilgece hareket etmek anlamında çok önemli bir süreç yaşayacaksınız. 24 Haziran Dolunay’ ı ise gelirleriniz, hedefleriniz ve sosyal yaşamınız ile ilgili kararsızlık yaşadığınız bir konunun netleşmesini sağlayacak.


BALIK BURCU (Yükselen veya Ay Burcu)

Haziran ayı boyunca eğitim, yaratıcılık, tavsiye niteliği taşıyan çalışmalar, evladınız, özel hayatınız ile alakalı konularda hareketli gelişmeler yaşayacaksınız. Çalışmalarınızı daha ziyade bu konu başlıkları üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. 

Özellikle bekarlar açısından tutkulu bir yakınlaşma da Haziran ayı içerisinde söz konusu olabilir. Neredeyse tüm ay boyunca Retro hareketine devam edecek olan Merkür; kısa seyahatler, ziyaretler, toplantılar, satış-pazarlama faaliyetleri, iletişim kurmanız gereken önemli kimseler ve kardeşleriniz ile ilgili konularda yaptığınız planların aksamasına neden olabilir. Ayrıca iletişim kurarken de insanlar tarafından yanlış anlaşılmaya daha müsait olacaksınız. Bu dönemde her türlü yeni girişimin başlangıcını yapmaktan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. 10 Haziran Güneş Tutulması ile birlikte daha önceden başlatmış olduğunuz önemli bir girişimin sonucunu almanız, önündeki pürüzleri temizliyor olmanız söz konusu olacak. Haziran’ ın ikinci yarısında ise eviniz, yatırımlarınız, mülkleriniz, anneniz ve aileniz ilintili konularla daha fazla haşır neşir olmak durumunda kalacaksınız. Bu konuları ilgilendiren önemli kararlar almak durumunda da kalabilirsiniz. 20 Haziran’ da Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter tüm yaz boyunca kariyeriniz, web üzerinden takip ettiğiniz işleriniz alakalı daha etkin çalışmaları nasıl yapabileceğinize ilişkin size önemli fikirler üretme şansı verecek. Ancak bütçenizin yaz aylarında beklediğinizden daha fazla harcama kalemine sahip olması da Jüpiter Retro’ su boyunca maruz kalabileceğiniz etkiler arasında. 24 Haziran Dolunay’ ı ise kariyeriniz, işiniz alakalı önemli bir projenin neticelenmesine aracılık edebilir.


0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Haziran 2021 Burç Yorumları
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us