SANA SÖZ DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?
SANA SÖZ DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Sana Söz dizisi Neden final yaptı?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star Sana Söz dizisi Neden final yaptı? Reytingler mi düştü? Reklam mı alamadı? Ya da yeni bir dizi mi geliyor? Ayrıca Neden 7. bölüm final oldu!!

Sana Söz dizisi Neden final yaptı? Star TV’de yayımlanan dizinin yedinci bölümde ekranda veda edeceği öğrenildi. Ayrıca Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez yürütürken senaryosunu da Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın yazdı. Dizide Elif ile Ömer’in hikayesi anlatılıyordu. Genel olarak baktığımızda önü açık hikayesi bol olacak hatta insanların en az 2-3 sezon düşündüğü akılcıl bir diziydi fakat ne oldu da bitti!

Sana Söz dizisi Neden final yaptı?

sanasozdizisisonbolumizleNedenfinalyapti – SANA SÖZ DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR
Sana Söz dizisi Neden final yaptı?

Başrollerini Erkan Petekkaya ayrıca Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Sana Söz  ekran macerasını noktalıyor. İzleyenler ise hatta ‘Sana Söz neden bitiyor?’ sorusunu yöneltiyor. İşte, Sana Soz dızisi oyuncuları…

SANA SÖZ DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

O3 Medya’nın hazırladığı Sana Söz dizi 7. bölümde ekrana veda ediyor.

Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizi 7. bölümde bitiyor. Dizinin reytingler nedeniyle yayın hayatını noktaladığı düşünülüyor.

SANA SÖZ OYUNCULARI

Erkan Petekkaya (Ömer), Ayrıca Nehir Erdoğan (Elif), Serkan Altunorak (Erdem), Ayçin İnci (Aysel), Hivda Zizan Alp (Nazlı), Orhan Güner ( Şevket), Ferhat Baynal (Zeki), Yaşar Aydınoğlu (Rıza), Aslıhan Kapanşahin (Duru), Atakan Hoşgören (Umut), Selin Genç (Bahar), Selda Güldükoğlu (Feray), Ali Önsöz (Bora)

Sana Söz dizisi Neden final yaptı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!