Pazartesi Günaydın mesajları resimli

Günaydın pazartesi mesajları
En yeni romantik duygulsal günaydın pazartesi mesajları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pazartesi Günaydın mesajları resimli, duygusal, romantik, anlamlı, en yeni whatsapp facebook instagram için sevgiliye Ayrıca arkadaşa anneye babaya flörte Pazartesi sendromundan uzak günaydin mesajı listemizi sizin için derledik.

Pazartesi Günaydın mesajları resimli , bismillah duaları, resimli, duygusal, romantik, anlamlı, en yeni gunaydın mesajları whatsapp facebook instagram twitter telegram günaydin mesajları Ayrıca Anneye babaya sevgiliye arkadaşa dosta flörte amcaya dayıya halaya teyzeye abiye ablaya En güzel resimli günaydin mesajları sizler için hazırlanmıştır.

P.tesi Günaydn mesajları

Pazartesi Günaydın mesajları

Her ne kadar tatil günü olan Pazardan sonra gelerek can sıkıp sendromlara sebep de olsa diğer günler gibi masum ve umut dolu. 

Eğer pazartesi olmasaydı tatilden sonra bu sefer Salıya kızacaktık. Bu anlamda pazartesi günü yiğitçe ortaya çıkıp tüm kızgınlıkları ve öfkeyi üzerine almakta ve diğer gün kardeşlerini korumakta. 

Bu yazımızda pazartesi sözleri, pazartesiyi de vesile yaparak başlayan yeni hafta için günaydınları ayrıca iyi dilekleri barındıran mesajlardan bir demet hazırladık. 

Pazartesi sendromu mesajları

Bereketli pazartesiler

Uykucu şirinem, mutlu bir pazartesi diliyorum… 

Bugün Sonbaharın ilk günü… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Ayrıca Mutlu bir Pazartesi diliyorum.. 

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar hepinize… Hatta Mutlu bir pazartesi olsun inşallah..

Bu yeni haftada dilediğiniz ayrıca gönlünüzden geçirdiğiniz her şey gerçek olsun. Hayırlı günler. 

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar. Günaydın Mutlu Pazartesiler..  

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu hatta çok neşeli, güzel bir haftanız olsun. Hayırlı  günler… 

Pazartesi Romantik günaydın mesajları

Yeni hafta pazartesi mesajları

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu, neşeli ayrıca güzel bir haftanız olsun. Hayırlı  günler…  

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ayrıca güzel sabahlar Mutlu Haftalar…., 

Allah,  gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi pazartesi günümüzü de hayırlı kılsın. Günaydın Mutlu Günler….  

Hayatımın anlamı, gözümün nuru, bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek Mutlu Pazartesiler dilerim 

Hafta başı Günaydın mesajı

Pazartesi sendromu mesajları
Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah.. Pazartesi gününüz hayrolsun.  

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, ayrıca dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun…. İyi haftalar…  

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı. Pazartesi günün hayrolsun.  

Hadi uyan güzel insan bugün Pazartesi yeni bir haftanın ilk günü, başarılı, mutlu ayrıca enerjik bir haftan olsun.

Günaydın pazartesi mesajı
Hatıranızdan hiçbir zaman çıkmayacak Hatta en güzel şeylerin yaşandığı, mutluluktan ağlayacağınız bir haftanız olsun. Günaydın dostlarım. 

Yaşamasını bilen herkese her yeni gün bulunmaz bir hediyedir. Ayrıca Yeni gününüz, yeni haftanız hayırlı ve uğurlu olsun.  

Kendiniz her nerede mutlu hissediyorsanız orada olmanız dileğiyle Ayrıca yeni güne, yeni haftaya merhaba, yüreği güzel dostlara merhaba.

Güzel pazartesiler

Yeni bir güne, yeni bir haftaya, yeni umutlarla yeni haftaya başlayanlara selam olsun. Gününüz aydın olsun.  

Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar. 

Mutlu pazartesi dilerim
Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.  

Yeni başladığımız hafta tüm sevdiklerime huzur, mutluluk ayrıca kazançlarına bereket getirsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. 

Yeni başladığımız bu haftada yüreğinizdeki umutlarınız gerçeğe dönüşsün, mutluluk yakanıza yapışsın ayrıca gülmekten gözünüzden yaş gelsin. Günaydınlar.  

Allah’ım yeni başladığımız bu hafta da bizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler ihsan eyle. Kazançlarımızı bereketli, işlerimizi kolay eyle. Amin  

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizden huzur ayrıca yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Yeni gününüz, yeni haftanız hayırlı olsun.

Hayırlı sabahlar Pazartesi
Gül yüzlü biriciğim sabah kahvaltısı gönderiyorum; Sıcacık umut, tatlı bir öpücük, yürekten sevgi ve koyu bir hasret çayı. Seni Seviyorum. Mutlu Haftalar…  

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.  İyi Haftalar. 

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.  

Yeni başladığımız bu haftamızda Yüce Mevla’m ülkemizi, milletimizi her türlü beladan musibetten korusun. Sonsuza kadar mavi göklerde dalgalanan bayrağımızı indirtmesin, minarelerden yükselen ezan seslerini susturmasın.  

Uykucu şirinler günaydın, tembel uyuşuk şekerlemeciler günaydın, telefona bakıp bakıp uyumaya devam edenlere günaydın, erkenden işe gitmek için yola çıkanlara günaydın. Yeni bir haftaya başlangıç yapanlara, yapacak olanlara günaydın.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Pazartesi Günaydın mesajları resimli
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us