Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2022

Günlük burç yorumları 24 temmuz burc yorumlari 25 temmuz koç boga ikizler yengec aslan basak terazi akrep yay oglak kova balik burcu burcu ankara fal cafe fal baktir
Günlük burç yorumları 24 temmuz burc yorumlari 25 temmuz koç boga ikizler yengec aslan basak terazi akrep yay oglak kova balik burcu burcu ankara fal cafe fal baktir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz , Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Boğa, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Kova Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz. Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Burçlar kişilerinin genel özelliklerini tanımlar. On iki tane burç vardır. Fakat kesinlikle bu burcun özellikleri böyle bu kişide böyledir gibi bir durum yoktur.   Gezegenlerin hareketlerine göre zaman içerisinde duygular farklılık gösterebilir.

Burçlar; Kardinal, değişken ve sabit burçlar üzere üç gruba ayrılır.

Kardinal burçlar mevsimleri başlatır. Koç; baharı, Yengeç; yazı, Terazi; sonbaharı, Oğlak; kışı başlatır. Bu burçlar özgün olmayı ve yaptıkları şeylerde en iyi isterler. Yeni fikirler ortaya çıkarırlar.

Sabit burçlar; boğa, aslan, krep ve Kovadır. Her mevsimin ortasına denk gelen sabit burçlar dengeleyici konumundadır. Bir amaç belirler ve bu amaç doğrultusunda ilerlemeye başlarlar. Kardinal burçların ortaya attığı heyecanlı fikirleri somut şeylere dönüştürürler.

Değişken burçlar; İkizler Başak, Yay ve Balık’tır. Bu burçlar, mevsimleri sona erdiren burçlardır. Herkesin mevsim değişimine uyum sağlamasına yardımcı olurlar. Burçların en bilgeleridirler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

BALIK: arkadaş ortamının aranılan insanısınız. Maddiyat gezegeninizin size vereceği destekle finans konularında akıllıca davranarak paranızı uygun yatırımlarda etkin hale getirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız sivri zekasıyla diğerlerinden ayrılıyor

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

KOVA: İyi arkadaşlığın doruklarına çıkacağınız bir gün. Sizi olumlu etkileyecek enerjiler alacaksınız. Kuvvetli eli maşalı kimselerin desteğini hissedecek ve onlarla aranızı iyi tutacaksınız. Duygularınızı mantığınızla kamçılayacağınız bir gün olabilir, hayatınıza kurallar getireceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

OĞLAK: Yaşam kaliteniz artıyor… Değişik fikirler üretip ilginç organizasyonların içinde var olacaksınız. Sizi yücelten kişilerle bir arada olacağınız günlerdesiniz. Stresi kaldırıp bir kenara koyabilirsiniz, gün sizin için aydınlık.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

YAY: İşyerinizde değişim ve başlangıçlar için uyumlu günlerinizden biri. Paraya ve lükse olan merakınız sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

AKREP: Ortaklık yaptığınız kişilere dikkat etmeniz önemli bir gün. Yeni iş birlikleri gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça işler ayağınıza gelecek, para parayı çekecek. İş arayanlar teklifleri değerlendirebilirler. Venüs sizi bugün olumlu etkileyecek, aşk gidişatınız güzel.

Terazi Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

TERAZİ: İkilem içindesiniz. Seçenekleriniz arttıkça karar vermek üçleşiyor. Her zaman benimsediğiniz; mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu aşikar içinizde duyduğunuz hareketliliğe anlam vermekte ve bununla baş etmekte zorlanabilirsin.

Aslan Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

ASLAN: kariyer planlaması karşısında kafanızın karışmasını istemiyorsanız, eşinizden destek alabilirsiniz. Hisleriniz oldukça yoğun görünüyor. Bugün özellikle planlarınızı düşünerek ve düzenli uygulamayı denemelisiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

İKİZLER: En iyi arkadaşlarınızdan önemli bir yardım alacaksınız. Olmak istediğiniz konuma kolaylıkla varacaksınız. El çabukluğu ve sanatsal alanlarda başarı sizi bekliyor. Bugün sizin gününüz olabilir.

Boğa Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

BOĞA: Hislerinizdeki çoğalma nedeniyle sabırlı olmalı ve oto kontrolü tekrardan ele almak zorunda kalabilirsiniz.. hırçın olup, güç gösterisi yapıp ilişki içinde olduğunuz kişiye sert çıkışlar yapabilirsiniz. Bu süreçte karışıklık içinde kalabilirsiniz ama gün sonunda kendinizden emin hareket edeceksiniz.

Koç Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

KOÇ: İş hayatınızdaki konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz. Uzun zamandır planladığınız ataklar kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz.

Başak Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

BAŞAK: mantığınıza uygun, çıkarlarınızı destekleyecek kişilerle görüşeceksiniz. yakın arkadaşlarınızla ya da ailenizle, çok eğleneceğiniz ve sporla ilgileneceğiniz bir gün olacak ve onlarla kaliteli zaman geçirmenin keyfine varacaksınız.

Yengeç Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz

YENGEÇ: Zekice ve hızlı düşünceler varlığını devam ettiriyor, odaklandığınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. İş ortaklarınızın imkanlarından faydalanabilirsiniz. iş hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Beklenmedik harcamalarınız olabilir unutmamalısınız.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günlük Burç Yorumları 22 Temmuz 2022
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us