featured

En Yeni, etkileyici ve değişik Günaydın mesajları 2022

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En Yeni, etkileyici ve değişik Günaydın mesajları 2022 Anlamlı dualı sevgiliye amcaya dayıya, flörte, manitaya Günaydın mesajı

Bu konu içerisinde umarım ki istediğiniz Günaydın mesajını bulursunuz, çünkü Sevgiliye günaydın makalesi ile Günaydın mesajları makalesi bir olmayabiliyor. Hatta Cuma günaydın mesajları ayrı kategoride pazartesi sendromu mesajları ayrı kategoride duruyor. Bu yüzden size en uygun olan Günaydın mesajını bulmak için ya sitemizde arama yapın yada en aşağıda sizlere diğer konuları öneriyoruz oraya bakın. Ayrıca Neredeyse her yazdığımız Günaydın yazısının altına da sizin için başka bir konu sakladık :)) 18.05.2021 Günaydın mesajlarını sıcak sıcak görelim. :) Hadi başlayalım;

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta. Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır. Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım.

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm. her şeyim günaydın günaydın. CANÖZÜM

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Günaydın Gönlümün cumhurbaşkanı.

Uyandın mı sonunda. Sonunda nefes alabilirim :)

Gözlerimi açtığımda ilk görmek istediğim günaydın.

Rüyalarımdan hiç çıkmayanımsın. Çok özledim. Günaydın.

Herkese günaydın. Alayınıza manyak bir gün olsun.

Koronasız bol tatilli günler dilerim.

En Yeni, etkileyici ve değişik Günaydın mesajları 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!