Günaydın Hayırlı cumalar: cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021
Günaydın Hayırlı cumalar: cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021

Günaydın Hayırlı cumalar: cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En beğenilen ve en sevilen günaydın mesajları günaydın cuma mesajlarını sizler için topladık düzenledik. Günaydın Hayırlı cumalar: cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021 isimli konumuzu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayalım. Emeğe Saygı. Hayırlı Cumalar. Günaydın :)

HayirliCumalarGunaydinMesajlari8 –

Şükür ki karanlığı aşan, aydınlığa ulaşan Dualarımız var. Günaydın. Hayırlı Cumalar

images3 –

Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud”a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar. Günaydın

image12312312s –

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar… Günaydın…

HayirliCumalarGunaydinMesajlari7 –

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar. Günaydın.

hayirlicumalar6 –

Önce yoIIar uzanır hakka yürümek için; tomurcukIar, güIIer açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek oIsun. Günaydın.

HayirliCumalarGunaydinMesajlari6 –

Günaydın Cumanız mübarek olsun. Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin.

HayirliCumalarGunaydinMesajlari5 –

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim. Günaydın

HayirliCumalarGunaydinMesajlari4 –

Günaydın bu Mübarek Cuma günü yapılacak ibadetlere, diğer günlerde yapılanların, en az iki katı verilmektedir. Buna karşılık ise ,Cuma günü yapılan günahlar da iki kat yazılmaktadır. Cuma gününü en hayırlısı ile geçirmek dileğiyle cumanız mübarek olsun.

HayirliCumalarGunaydinMesajlari2 –

Cuma’dır kuldan Rabbi’ne arzları ulaştıran, Cuma’dır tevbe kapılarını açtıran ve Cuma’da öyle bir vakit vardır ki kulu Rabbi’ne yaklaştıran… O vakte vâkıf olabilme duası ile …. Günaydın Cumamız hayırlı ve Mübarek olsun…( Amin )

Günaydın Hayırlı cumalar cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021 – Günaydın Hayırlı cumalar cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021

Günaydın, Küçük bir çocuk olsa, tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha… Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına. Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde. Hayırlı cumalar dilerim.

Günaydın Hayırlı cumalar: cuma mesajları Günaydın 7 mayıs 2021

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!