http://hbryazilimi.com/

Yengeç Burcu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yengeç burcu Hangi Aydır? Burcunuzu hesaplamak için lütfen Burç ve tarihler tablosuna bakınız. Yengeç burcu özellikleri erkeği kadını, aşk hayatı, iş hayatı ve hatta cinsel hayatı tamamen ele alınan bu güzel makalemizde iyi eğlenceler dileriz.


YENGEÇ BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Yengeçler biraz çelişkili bir yapıdadır. Gülmeyi sever, mizah duygusu güçlü, arkadaş canlısı, sempatik, yardımsever bir yoldaştır. Sizi yüzeysel olarak tanıyan biri, zaman zaman melankolik bir ruh haliyle acı çektiğinizi düşünebilir. Duygusallık en başlıca özelliğidir. Başkalarına karşı anlayışlı davranmak ve itina göstermek de dışa vuran belirgin özelliklerinizdendir. Yengeç burcu insanı mantıktan fazla sezgiye bağlı olmaya meyillidir. Ruhları sakin yumuşak ve duyarlıdır. Bu duyarlı yapıya karşın yengeçler dışa karşı korunmalarını sağlayan kalın bir kabukla örtülüdürler.

Ay tarafından yönetilen tek Zodyak burcu yengeçtir. Ay ve yengeç genellikle birbirlerinin olumlu özelliklerini daha da güçlendirirler. Bununla birlikte toyluk ve aşırı güven meyli ortaya çıkabilir. Yengeçlerin özellikleri iş yaşamında çevresi ile sorunlar yaşamalarına neden olabilir. Bazen ağzı sıkı olmak da yanlış yorumlara neden olur. Yengeçler ancak sevgi ile yönetilebilirler. Aşık bir yengecin yapamayacağı şey yoktur.

Burçlar kuşağında en iyi aşçılar b burçtan çıkar. Dostlarına ilgi ve yakınlık gösterirler. İş ilişkisinde arkadaş canlısı ve sakin olurlar. Huysuzluk ve güvensizlik adeta yengeçlerin en büyük tehlikeleridir. Bu konuda onları uyarıyoruz. Güneşin yengeç burcunda olması esasen yaşam savaşı için iyi bir görünüm sayılmaz. Kişiyi tembelleştirir veya rüyalar aleminde yaşatır.

YENGEÇ BURCU KADINI

Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen, sıcakkanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceraya düşkün olduğunu da söylemek mümkün. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Genel anlamda anaç bir portre çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever.İdeal anneler bu burçtan çıkar.Duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar.Yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. Tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz, fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır.Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır. Onun için asıl olan sevgidir.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır. Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir. Olayları kolaylıkla çözümleyebilir. Suyla ilgili her şeyi çok sever. Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır. Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır. Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır. Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

Yengeç burcu kadının özellikleri nelerdir?

Oldukça sevgi dolu olan yengeç burcu kadını oldukça duygusaldır. Bunun yanı sıra her şeyi çok severler. Yengeç burcu kadını da kimse hakkında art niyetli düşünmeden anaç bir tavır ile yaklaşırlar. Yengeç burcu kadını duygusal olduğu kadar melankolik bir yapıya da sahiptir.

Yengeç burcu nasıl bir insandır?

Yengeç‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

Yengeç burcu kadını güzel olur mu?

Yengeç burcu kadınları oldukça güzel kadınlardır. Kıvrımlı dudakları güldüklerinde ortaya hoş bir görüntünün çıkmasına sebep olur. Kilo almaya müsait yapıları ilerleyen yaşlarda vücut yapılarının bozulmasına sebep olabilir.

Yengeç burcu en çok ne yapmaktan hoşlanır?

Yengeç burcu kadınları çok duygusal bir karaktere sahiplerdir. Kendisine değer verilmesine bayılır bu nedenle kendini özel hissettirecek bir erkek aralar hep. Güven ve aile hayatı onlar için çok önemlidir. … Bu burcun kadınları çevresindekiler tarafından saygı duyulan ve sevilen erkeklerden çok hoşlanırlar.

Yengeç burcu kadını aşık olduğunu nasıl belli eder?

Çevresindekiler için elinden gelen her şeyi yapar karşılığında da kendisi için aynı şeyin yapılmasını bekler. Aşkını yüreğinden hisseder ve sevdiği insan ile adete görünmez ipler ile bağlanır. Kolay kolay sevdiğini bırakmaz. Yengeç burcu kadının en belirgin özelliği de anaç olmasıdır

Yengeç burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Yengeç burcu kadınlar, kendisini her zaman özel hissettirecek, değer verecek erkeklerden çok fazla hoşlanırlar. Gözü dışarıda, sürekli değişik mekanlarda takılan erkeklerden hoşlanmaz, sırlarını güvenerek anlatabileceği, yanında mutlu olduğu erkeklerden hoşlanırlar.

Yengeç burcu sadık mıdır?

Duygusal, empati kurabilen, duyarlı, sezgileri kuvvetli ve sadık Yengeç burcundan öyle iyi bir eş çıkar ki! Yengeç çok sadıktır; bir kere seni kabul etti mi kolay kolay peşini bırakmaz. … İyi niyetli olsa da, ilişkilerde bazen kıskanç olabilir.

Yengeç burcu nasıl mutlu olur?

Duygusal, sadık, yaratıcı ve yemeyi içmeyi seven yengeçleri şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, mutfak gereçleri, Dekorasyon malzemeleri, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir.

Yengeç kadını hangi burçla aşk yaşar?

Yengeç burcu aşk hayatı içinde boğa burcu ile tatminkar bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Yengeç burcu hangi burçla evlenebilir?

Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Yengeç-Boğa=Eğlenceli bir ilişki ve başarılı bir evlilik getirmesi olasıdır. Yengeçİkizler=Fazlasıyla duygusal bir ilişkidir.

Yengeç burcu kadını nasıl giyinir?

Feminen detaylardan oldukça hoşlanan Yengeç kadınları dantelden, çiçek detaylarından ve yumuşak kumaşlardan oldukça hoşlanırlar. Tül, dantel, saten ve şifon kumaşlar mutlaka stilinin bir parçasıdır. Retro ve vintage parçalardan da hoşlanan Yengeç kadınları için kıyafet alışverişi olmazsa olmazdır.

Yengeç burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

O seçilen olmaktan asla hoşlanmaz. Bu nedenle onun dikkatini çekmek, onunla zaman geçirmek ve güvenini tam anlamıyla elde etmek önemlidir. Sonrası ise onun kontrolünde ilerler. Yengeç erkeği dokunuşlar ve küçük öpücüklerle tahrik olan bir erkektir.

Yengeç burcu kadını hangi renk giymeli?

Yengeç Burcu: Sakin, dingin, huzurlu ve uyumlu bu burcun rengi beyazdır. Huzurlu ruhun simgeleyicisi beyaz yengeçlerin uyumlu yönünü gösterir. Yengeç burcu kadınları beyaz elbiseleri, aksesuarları, ayakkabıları seçerek stiline bu renk ile denge getirmeyi severler.

Yengeç burcu erkegi hangi Burcla evlenmeli?

Yengeç Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir.

Yengeç erkeği tutkulu mudur?

Tutkulu, uçucu ve heyecanlı yengeç burcu erkeğinin duygusal gücü ve savunmasızlığı, birçoğunun çekici ve eşsiz derecede seksi olmasına yol açar. Derin duygular, kişisel bakım ve sempatik kelimeleri ile özdeşleşmiş yengeç burcu erkekleri sevdikleri bir ortak için her şeyi yaparlar.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Yengeç Burcu
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us