http://hbryazilimi.com/

Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı

featured
Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı ters veya düz? hakkında merak ettiğiniz her şey.

Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı nedir? Özellikleri nelerdir? Ters Tılsım Sekizlisi kartı veya Düz Tılsım Sekizlisi kartı özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Falınız fallanması dileğiyle.. Diğer Ücretsiz Tarot Fallarına bakmayı unutmayın. Yorumlarınızı eksik etmeyin…

Tılsım Sekizlisi

Ellerim çok meşgul

Sayısal Değeri:  8

Elementi:  Toprak

Temaları:

Düz Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı:

​Çıraklık

Öğrencilik

Kursa gitmek

Çok çalışmak

Emek vermek

Sınava hazırlık

Konsantre olmak

Yapılan işten zevk almak

Ayrıntılara itina göstermek

Projenin sonuna yaklaşmak

Yetenekleri doğru yerlerde kullanmak

Ters Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı:

İşsizlik

Yeteneksizlik

Baştan savmak

İsteksiz çalışmak

Mükemmeliyetçilik

Vakti boşa harcamak

Öğrenmeye hevessiz olmak

Rakiplerin gerisinde kalmak

Sınava yeterince hazırlanmamak

Yetenekleri yanlış yerlerde kullanmak

Getirdiği mesajlar:

Düz Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı:

Asla durma

Çalışmaya devam

Sabret çok az kalmış

Zamanla yarışıyorsun

Sakın bu tempoyu bozma

Yüzüp kuyruğuna gelmişsin

Görevi tamamlamana çok az var

İşçiliğin çok iyi bu yolda devam et

Ayrıntılar kaliteyi gösterir ayrıntılara dikkat et

Kusursuz iş yap ki bir gelen müşteri bir daha gelsin

Böyle çalışmaya devam edersen harika sonuçlar alacaksın

Ters Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı:

Tembelliği bırak

Hızını arttırmalısın

Hala bir şeyler eksik

Ayrıntılara dikkat etmiyorsun

Daha fazla konsantre olmalısın

Yaptığı işleri beğenmeyenler var

Eksik olan yeteneklerini tamamla

Rakiplerin senden daha hızlı ilerliyor

Çalışmazsa önündeki sınavı geçemezsin

Başarı oturduğun yerde seni bulmaz git ve onu al

Tılsım Sekizlisi Kişilik Analizi ve Diğer Özellikleri:

Düz Tılsım Sekizlisi Kart Anlamı:

Çalışkan, becerikli, hızlı, master, uzman, azimli, hırslı, titiz, özenli, istekli, durmak bilmeyen, iş güç sahibi, çok çalışan, yoğun işi olan, harıl harıl öğrenen, işinde en iyi, en iyisini sunan,  işinde ilerleyen, elinden her iş gelen, elleriyle çalışan, amaçları uğrunda ilerleyen, kusursuz iş yapan, ayrıntılara özen gösteren, amacına konsantre olmuş, başkasının işine karışmayan, sadece önündeki işe bakan, sınava hazırlanan, tek bir amaca odaklanmış, bir yolun sonuna gelen, elindeki işin bitmesine çok az kalmış, yaptığı işten zevk alan, ne istediğini bilen, tatile ihtiyacı olan.

Ters Tılsım Sekizlisi Kart Anlamı:

Tembel, üşengeç, hevessiz, isteksiz, işsiz, boşta, yavaş, özensiz, başarısız, dirençsiz, iradesiz, verimsiz, zayıf, baştan savma iş yapan, kıskanç, yetenekleri yetersiz, ayrıntılara fazla kafa yoran, uğraşmayı sevmeyen, kolay para isteyen, öğrenmeye hevessiz, vaktini boş işlerle harcayan, uğraşacak işi gücü olmayan, başkalarının işine burnunu sokan, ekonomiden ya da para işlerinden anlamayan, geleceğe umutsuz bakan, yeteneklerini boş ve faydasız  işlere harcayan, yaptığı işten nefret eden, yaptığı işi kendine yakıştırmayan.

Tılsım Sekizlisi Anlamı:

Tılsım Sekizlisi kartında 8 madalyondan her birinin içine dikkat ve konsantre olarak pentagram şekli yapan bir genç görüyoruz. Bu genç 6 tılsımı başarıyla tamamlamış ve asmıştır. Geriye sadece hala üzerinde çalıştığı 2 tılsım kalır. Bu da bize “çoğu bitti azı kaldı” mesajını verir. Arka planda bir şehir var fakat genç erkek o şehrin biraz uzağında sadece elindeki tılsımlara yoğunlaşmış görülüyor. Genç erkeğin tüm dikkati ve enerjisi sadece ortaya güzel ve kusursuz bir eser çıkarmak için harcanıyor gibi.

En son ziyaret ettiğimiz Tılsım Yedilisi kartındaki genç ufak bir mola vermiş ektiği ürünlere bakmakta idi. Fakat bu kartta o mola vermiş kişi yerine adeta harıl harıl çalışan birini görüyoruz. Enerjisini verdiği kısa mola ya da tatilden sonra toparlamış biri sanki  tüm bu enerjiyi tek noktaya, elindeki işine vermiş ve tüm gayretiyle çalışıyor. Duvarda asılı 6 tılsım bize “çoğu gitti azı kaldı” der gibi bakıyor adeta. Bir işin büyük bir bölümü zaten ayrıntılara dikkat edilerek ve büyük bir ustalıkla tamamlanmış. Tek yapılması gereken o geri kalan kısmı da öncekilerde olduğu gibi ayrıntılara özen göstererek bitirmek.

Tılsım Sekizlisi aynı zamanda bir sürecin sonuna yaklaşıldığının da altını çizer. Gelişme ve ilerleme olmaktadır hatta hatasız ve kusursuz bir biçimde cereyan etmektedir. Kartı gören kişi hızını arttırmak ya da düşürmek adına hiçbir şey yapmamalı çünkü bu sürecin başarıyla sonuna gelmek için zaman ve ayrıntılara dikkat gerekiyor. Tüm bunlar da aceleye getirerek ya da hızlanarak olmaz. Sabırlı olup sürecin sonu beklenmeli. Hatta durumu iyileştirmek adına hiçbir adım atılmamalıdır çünkü görünürde gidişat ve hız oldukça iyi ve iyileştirilmesi gereken bir şey yok gibi. Süreç işi bilen birinin elinde ve kontrolü altında bu yüzden endişelenecek bir şey yok.

Bir önceki kart Tılsım Yedilisinde henüz büyümemiş fakat büyümekte olan tılsımlar görmüştük. Fakat bu kartta tılsımlar toplanmış işlenmiş ve sanki görücüye çıkacaklarmış gibi hazır şekilde bekletilmektedirler. Bu yüzden Tılsım Sekizlisi uzun süren bir hazırlık döneminin ardından bir projenin ya da elimizdeki bir işin artık sonuna yaklaştığımıza da işaret eder. Bu kart aynı zamanda son rötuşlar evresinde de sona yaklaşıldığının altını çizer. Bir süreçte hazırlık aşaması tamamlanmış akabinde projenin yapımı ve son kontrolleri aşamaları da başarıyla sonuna yaklaşmaktadır. Bundan sonrası sabırla beklemek ve başarıyı kucaklamaya hazırlanmaktır.

Tılsım Sekizlisi aynı zamanda elle yaptığımız işlerin de temsilcisidir. Bu kartı gören kişinin elleri doludur ve  hatta o kadar doludur ki başını kaşıyacak vakti yoktur. İşçilik ve güzel sanatlarla ilgili bir alanda bu sıralar güzel sonuçlar almak olasılığı var. Ya da taslağı hazırlanmış ve bitmiş bir projeye bir kişinin son dokunuşları yapması ve o projeyi güzelleştirmesi gerekmektedir ve bu kişi bu uğurda harıl harıl çalışır. Görücüye çıkma zamanı çok yakındır ve tüm bu çalışmalar yakın zamanda birilerinin beğenisine sunulacaktır. Bu yüzden kartı gören kişi kaybedecek vaktinin olmadığını düşünür.

Tılsım Sekizlisinde beliren genç nitelikli ustadır. Bu yüzden bu kart bazıları için her çeşit atölye çalışmalarının, sanatsal süsleme çalışmaların ya da bir evin restore çalışması ya da evin güzelleştirilmesi için yapılan işlere işaret edebilir. Şu anda işler bir ustanın elindedir. Bir ev yapılıyor ise üzerinde çalışılan yapı zaten bitmiştir fakat birinin ayrıntıları düzeltmesi ve güzelleştirmesi gerekmektedir. Bu süreçte de oldukça hızlı ilerleme görülmektedir. Asılı 6 tılsım işin büyük bir kısmının tamamlandığını bize söyler. Eldeki 2 tılsım ise hala elde yapılacak iş olduğunu fakat çok az bir kısmının kaldığını hatırlatır.

Tılsım Sekizlisinin Temsil Ettiği Kişi:

Tılsım Sekizlisini temsil ettiği kişi işinin ehli ve çalışkan bir ustadır. O adeta yaptığı işi yapmak için yaratılmış bir ruhtur. İşini sever bu yüzden zevkle ve tutkuyla yapar. Ayrıca o ince ayrıntılara dikkat eden ve kalite kontrolünü yapmadan sunmayan bir elemandır. Başladığı işi bitirmeden yarıda asla bırakmaz. Girişken olup olmadığı tartışılır fakat eline aldığı işi en iyi şekilde bitirerek görücüye çıkmaya hazırlayabilecektir. Onda az laf çok icraat vardır. Başarısı taktir görmüş ve ustalığı daha önce alkış almış iyi bir işçidir. Kimilerine göre o bir işkolik kimilerine göre aşırı mükemmeliyetçidir. Çünkü işine aşık ve hataları sevmeyen bir yapısı vardır.

Tılsım Sekizlisinin temsil ettiği kişi aynı zamanda uzun saatler boyunca çalışan ve bunca çalışmaya rağmen yorulmayan ve şikayet etmeyen biridir. Onun bu meşguliyetinden şikayetçi olanlar elbette vardır. O bazen iş saatlerinde telefona bakmayan ve cevap vermeyen bazen ilgisizlikle suçlanan bir partner rolünde de olabilir. Çünkü yapmakta olduğu işi ondan dikkat istemektedir. Onun bunca işin ardından çok iyi bir maddi gelire sahip olup olmadığı bilgisini bu kart bize vermez. Çünkü bu kadar işi aslında maddi gelir elde etme istediğinden çok başarı tutkusundan yapmaktadır.

Tılsım Sekizlisinin temsil ettiği kişi aynı zamanda mesleğini icraat ederken ellerine bağımlı bir kişidir. Ne yapıyorsa ellerini kullanarak yapıyordur. Bazı meslekler beyin gücü ile yapılır bazıları ise çok seyahat etmeyi gerektirir fakat Tılsım Sekizlisi adamının yaptığı iş için tek ihtiyacı olan elleridir. Ellerini kullanarak harikalar yaratabileceği bir mesleğe sahiptir. Bu kişi bazen bir aşçı, bazen bir inşaat çalışanı bazen bir sanatçı olabilir. Her ne yapıyorsa elleri onun kariyer yolculuğunda en büyük destekçisidir.

Tılsım Sekizlisi ters belirdiğinde temsil ettiği kişi az çalışıp çok gelir isteyen ve kısa vadeli başarılar peşinde koşan bir bireydir. Bazen taahhütsüz ve sabırsızdır. Bir işle çok uzun süre kafa yormayı sevmez ve ayrıntılara dikkat etmez. Onun elinden çıkan işlerde büyük bir ihtimalle ayrıntılarda kusur ve noksanlar bulunmaktadır. Çoğu kez yaptığı işle ilgili müşteri şikayetleri ya da sorunlar bulunabilir. Yaptığı işe tutku ile bağlı olmadığından mesai saatinin bitimini dört gözle bekleyerek çalışır. Önceliği işinde başarı değil ay sonunda alacağı maaştır. Kısacası o işine aşık olduğu için değil maaş alması gerektiği için çalışan bir elemandır. Konsantrasyon sorunları vardır bu yüzden işinde kötü kalite sorunu kaçınılmazdır.

Tılsım Sekizlisi Ters Anlamı:

Bu kart ters belirdiğinde yavaş gerçekleşen bir kötüye gidiş söz konusudur. Bir son artık kaçınılmaz olmakla beraber yavaş yavaş kartı gören kişiye doğru yaklaşmaktadır. Fakat bu sonu getiren aslında farkında olmasa da kişinin kendi taahhütsüzlüğü ve ayrıntılara dikkat etmeyişi olmuştur. Kişi zamanında çok çalışmak yerine tembellik etmenin bedelini ödemeye hazırlanmalıdır. Ayrıntılara dikkat edilmeyen, sorunları çözmek yerine sorunları geleceğe erteleyen bir düşünce tarzından dolayı artık yaklaşan bu son kaçınılmazdır bu yüzden tek yapılması gereken bu sonu kabullenmektir.

Ters Tılsım Sekizlisi aynı zamanda çok çalışmak yerine az çalışıp çok para isteyen bir zihniyetin hakim olmasının altını çizer. Kartı gören kişi büyük bir ihtimalle uzun vadeli planlar yapmayı sevmemekte ve bir an önce bir işi baştan savma bitirerek maddi menfaat beklemektedir. Fakat umduğunu bulmak yerine gelecekte kendisini bir başarısızlık sürprizi beklemektedir. Başarıyı ancak ayrıntılara dikkat etmeyi ve elindeki işin kalite kontrolünü mükemmel bir şekilde yapmayı öğrendikten sonra elde edecektir. Bu kişi hatalarından ders almalı ve bakış açısını değiştirerek tekrar denemelidir.

Tılsım Sekizlisi Aşk:

Aşk hanesinde beliren Tılsım Sekizlisi ilişkiye dair büyük çaba sarf edilen bir süreçte bulunmaya dikkat çeker. İlişkide istikrarın ve güvenin artması ve bir aşama ilerleme de bu süreçte olacaktır. Partnerlerin birbirini değiştirmeye çalıştırmasından ziyade birbirini daha iyi tanıyarak ve olduğu gibi kabul ederek ilişkiye devam etmeye karar vermeleri geleceğe daha sağlam temel atmaya sebep olacaktır. Bu kart bazen ilişkide tüm yükün tek bir partnerin omuzlarında olmasına da işaret edebilir. Böyle bir durum söz konusu ise ilişkide uyumun sağlanması gerekmektedir.

Aşk hanesinde ters beliren Tılsım Sekizlisi ilişkide kötüye giden bir şeylerin olduğunun altını çizer. Partnerlerden birinin ilişkiye gereken özeni ya da ilgiyi göstermemesi ya da diğer partnerin isteklerine önem vermemesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Böyle bir durum yaşanıyorsa ilişkinin sona ermesi kaçınılmaz olabilir. Ters Tılsım Sekizlisi aynı zamanda partnerlerden birinin ilişkiye dair baz problemleri çözmek adına hiçbir çaba sarf etmiyor olmasının diğer partneri rahatsız etmesiyle ilgili de olabilir. Bu durumda partnerle konuşulup bu durumun farkına varması sağlanmalıdır.

Tılsım Sekizlisi Kariyer:

Kariyer hanesinde beliren Tılsım Sekizlisi yoğun bir iş sürecine artık girildiğinin altını çizer. Bu o adar yoğun bir süreç olacaktır ki kişi başını kaşıyacak vakit bulamaz fakat yapılan iş yoğun olduğu kadar sıkıcı da değildir bu yüzden zaman çabuk geçecektir. İş okumalarında Tılsım Sekizlisi olumlu bir karttır ve bize “çoğu gitti azı kaldı” mesajı getirir. Biraz daha gayretli bir şekilde çalıştığımız taktirde kariyerde umduğumuz sonucu ve ödülümüzü mutlaka alırız.

Kariyer hanesinde ters Tılsım Sekizlisi bize ayrıntılara daha fazla dikkat etmemiz konusunda uyarıda bulunan karttır. Bir süreçte zaten ilerleme olmaktadır ve süreci hızlandırmaya çalışıp çabuk bitirip daha fazla ürün sunmaya çalışmak sadece ürünün kalitesini düşürecektir. Daha fazla ürün sunmak yerine elinizdeki ürünlerin ayrıntılarına biraz daha dikkat ederseniz kariyerde daha büyük ödül alacaksınız. Bu kart aynı zamanda sabırsızlık ve taahhütsüzlük konusunda da bize uyarıda bulunur. Bir sürecin sonuna gelmek için ne kadar beklemeniz gerekiyorsa o kadar bekleyin, bir an önce bitiş çizgisine varmak için baştan savma çalışmayın.

Tılsım Sekizlisi Para:

Para hanesinde beliren Tılsım Sekizlisi finansal konularda da güzel müjdeleri beraberinde getirir. Bu kart belirdiğinde parasal bir konuda yakın gelecekte büyük bir müjde almanız mümkündür. Kişi bugün ektiklerini yarın mutlaka biçecektir o yüzden bu yoğun iş temposunda çalışmaya devam etmek gerekir. Tılsım Sekizlisi aynı zamanda yatırımların da olumlu sonuçlar vereceğinin altını çizer. 6 tılsım bitmiş geriye sadece 2 tılsım kalmıştır. Bu da bize “çoğu gitti azı kaldı” mesajını verir. Şu anda finansal konularda takındığımız tavır her ne ise aynı şekilde devam edersek gelecekte mutlaka pozitif sonuçları görürüz.

Para hanesinde ters beliren Tılsım Sekizlisi maddi konularda bazı hataların tekrar tekrar yapılmakta olduğu konusunda bizi uyarır. Kart düz belirdiğinde 6 tılsım başarıyla tamamlanmış ve görücüye çıkmayı beklemek için asılmışlardır fakat kart ters belirdiğinde tüm bu tılsımlar yere düşer ve bu da yapılan bazı hatalardan dolayı bir miktar para kaybının olası olduğunu bize söyler. Kartı gören kişi bir süreci olması gerektiğinden çok çabuk bir şekilde tamamlamaya çalışıyor olabilir ki bu da çok yanlış bir tutumdur. Hız ne kadar arttırılmaya çalışılırsa sunulan iş o kadar hızlı ev baştan savma yapılacaktır. Bunun yerine daha fazla  ayrıntılara dikkat etmek ve dolayısıyla daha yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemek gerekir. Zaten düzgün yapılan her iş beraberinde parasal ödülü getirecektir.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Tılsım Sekizlisi Kartı Anlamı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us