http://hbryazilimi.com/

Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı

Tılsım Beşlisi Kartı
Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı nedir? Özellikleri nelerdir? Ters Tılsım Beşlisi kartı veya Düz Tılsım Beşlisi kartı özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Falınız fallanması dileğiyle.. Diğer Ücretsiz Tarot Fallarına bakmayı unutmayın. Yorumlarınızı eksik etmeyin…
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı ters veya düz? hakkında merak ettiğiniz her şey.

Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı nedir? Özellikleri nelerdir? Ters Tılsım Beşlisi kartı veya Düz Tılsım Beşlisi kartı özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Falınız fallanması dileğiyle.. Diğer Ücretsiz Tarot Fallarına bakmayı unutmayın. Yorumlarınızı eksik etmeyin…

Tılsım Beşlisi

Yokluk

Sayısal Değeri:  5

Elementi:  Toprak

Temaları:

Düz Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı :

Kısırlık

Eksiklik

Hastalık

Çaresizlik

Yoksulluk

Ruhsal açlık

Duygusal yara

Maddi sıkıntılar

Özgüven eksikliği

Her şeyi kaybetmek

İmkanların yetmemesi

Ters Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı :

Kurtarılmak

Borcun ödenmesi

Hastalığın iyileşmesi

Tünelin sonundaki ışık

Kredi kartından kurtulmak

Duygusal yaranın iyileşmesi

Zorlukların sonuna yaklaşmak

İhtiyaç duyulan yardımın gelmesi

Maddi sıkıntıların sona ermeye başlaması

Yavaş da olsa ilerlemenin cereyan etmesi

Getirdiği mesajlar:

Düz Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı :

Hala zamanı var

Bardağın yarısı dolu

Bu kadar olumsuz olma

Soruna değil çözüme odaklan

Daha kötüsü de olabilirdi haline şükret

Bu iş için daha fazla araya ihtiyacın var

Eksik yönlerinle değil güçlü yönlerinle çalış

Beklediğin para gelmeyebilir B planın olsun

Henüz arzularına kavuşmanın zamanı değil

Her karanlık tünelin sonunda bir aydınlık vardır, sabret

Maddi kaynaklar yitirilmiş olsa da yenileri elde edilebilir

Ters Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı :

Borçlar ödenecek

Sıkıntıların geçecek

Yeni bir çıkış yolu belirdi

Beklediğin yardım geliyor

Bir daha kredi kartı kullanma

Bir miktar para alman olasıdır

Olumlu gelişmeler yaşanacak

Tünelin sonundaki ışık göründü

Durum sandığın kadar kötü değil

İlerleme yavaş da olsa mutlaka olacak

Tılsım Beşlisi Kişilik Analizi ve Diğer Özellikleri:

Düz:

Yoksun, zorda, sıkıntıda, yitirmiş, eksik, kısır, şanssız, fakir, yaralı, çaresiz, işsiz, evsiz, yalnız, dul, boşanmış, lanetli, uğursuz, olumsuz, çökmüş, hasar görmüş, itibarını kaybetmiş, yardıma muhtaç, negatif, özgüvenini yitirmiş, özürlü, yoksul, imtihanı geçememiş, sakat, hastanede yatan, tek taraflı aşk yaşayan, duygusal hayatı sorunlu, her şeyini kaybetmiş, mal varlığını kaybetmiş, kumarda kaybetmiş, maddi sorunları olan, borç isteyen, kalbi kırılmış, kötü bir tecrübe yaşamış, iflas etmiş, gittiği yere bereketsizlik ve uğursuzluk götüren, soğukta kalmış, sıcaklığa ihtiyacı olan, karşılıksız aşk yaşayan.

Ters:

Arınmış, kurtulmuş, kurtarılmış, iyileşmiş, affedilmiş, vazgeçmiş, borçlarını ödemiş, boz yapın eksik parçasını bulmuş, eksik yönleriyle yaşamayı öğrenmiş, bardağın dolu kısmını gören, mücadeleci, tekrar olumlu düşünmeye başlamış, tünelin ucundaki ışığı görmüş, beklediği yardımı alan, tekrar inanmaya başlamış, yaraları iyileşen, kaybı kabullenmiş, aşk acısından kurtulan, sıkıntıları geride bırakan, evini satmış, zor bir dönemi geride bırakmış, beklediği parayı bulmuş, olumlu değişim görmüş, tekrar yola koyulmuş, karanlıktan yavaş yavaş çıkmaya başlayan.

Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı :

Tılsım Beşlisi kartında bir kilise penceresinin lekeli camının yanında koltuk değneğiyle yürüyen sakat ve yoksul bir çocuk belirmekte. Hava karlı ve soğuk görünüşe göre çocuk fakir ve evsizdir. Çocuğun yanında yaşlı çıplak ayakla karda yürüyen ve üstünü bir şalla örterek soğuktan korunmaya çalışan bir kadın var. Kadının ayaklarında ayakkabı olmayışı her iki figürün de yoksulluk içinde ve az mülkle yaşamak zorunda olduğu imajı verir.

Tılsım Beşlisi kartında Tılsım Dörtlüsündeki arkasında şato ve üzerinde paralar ve zenginliği garantilemiş gibi görünen adamın tam aksine ayaklarına ayakkabı bile alamayacak kadar fakir iki figür karşımıza çıkar. Peki nasıl olur da tam finansal istikrar sağladık, artık her şeyimiz var bundan sonra sırtımız yere gelmez dediğimiz zaman birden tüm bu refahı kaybetmiş gibi kendimizi evsiz hatta soğukta ayakkabısız kalacak kadar fakir buluruz? Bu bize neyi hatırlatmalıdır? İşte Tılsım Beşlisi bize finansal olarak zenginlik-fakirlik arasındaki bir uçtan bir uca seyahatin herkes için mümkün olduğunu hatırlatan karttır. Bugün her şeyimiz olabilir ama bazen yanlış kararlar ve ayağımızı yorganımıza göre uzatmamaktan dolayı tüm bunları kaybetmemiz de mümkündür. Bazen iflas ve fakirlik zenginliğin hemen yanı başındadır.

Tılsım Beşlisi sahip olduğumuz düzen ve istikrarı kaybederek kendimizi bir şeylerden mahrum hissettiğimiz zaman karşımıza çıkar. Ya da o zenginliği aslında hiçbir zaman elde etmemişizdir. Bu kart maddi kaynakların ihtiyaçların çok daha altında olduğunun da işaretidir. Bu kaynaklar o kadar yetersizdir ki tıpkı karttaki iki figürün ayaklarına ayakkabı bile alamaması gibi kartı gören kişi  de bir şeylerin eksikliğini feci bir şekilde hisseder. Bu eksiklik her zaman parasal olmak zorunda değildir. Bazen sevgi eksiktir bazen kişinin ihtiyaç duyduğu biri yanında değildir bazen eksik olan sadece özgüvendir. Kısacası bu kart belirdiğinde kişi mutlaka bir şeylere ihtiyaç duymakta fakat ihtiyaç duyduklarına sahip olamamaktadır.

Tılsım Beşlisi aynı zamanda parasal anlamda bir uçtan bir uca seyahat ettiren karttır. Nasıl oldu da arkasında şato, kafasında, kucağında ve ayaklarının altında bile para olan; bir figürün hemen ardından bu iki fakir figürle karşılaştık? Bu yüzden bu kart bazen zenginlikten fakirliğe; ya da fakirlikten zenginliğe seyahati de temsil ediyor olabilir. Kartı gören kişi varlıklı ise kendisini daha önce hiç gitmediği! fakirlerin yaşadığı hayatta kısa bir süreliğine bulmuş olabilir; ya da fakir ise zenginlerin hayatında bulmuş olabilir. Bu seyahat kişiye bir şeyler öğretecektir. Herkes için hayat sadece onu algılama biçimidir. Ve aslında hayat fakir ve zenginin gözünde birbirinden oldukça farklıdır. Para kimine göre çok kolay elde edilir. Ve ayakların altındadır kimine göre ulaşılması çok zor yerlerde hatta hiçbir yerdedir. İşte Tılsım Beşlisi parasal konuda buna benzer düşüncelere daldığımız. Ayrıca zenginlik-fakirlik arasında kaldığımız zamanlarda beliren karttır.

Tılsım Beşlisi aynı zamanda sistemde aksaklık ve bir mekanizmanın sadece bir organının işlememesiyle alakalıdır. Kısacası çarkın sadece bir parçası hasarlıdır ve tamir edilmelidir. Bir işletme sahibi için bu kart şirketin bir departmanının sorunlu olduğu; ya da elemanlardan birinin işini yapmamasının tüm sisteme! ve işletmeye zarar verdiği ve hızı azalttığı konusunda uyarı olabilir. Bu sorun giderildiğinde sistem tekrar tıkır tıkır işlemeye başlayacaktır. Bazen tek çözüm biraz temizlik ve işe yaramayanların çöpe atılmasından başka bir şey değildir. Sistemi aksatan mekanizma ya da kişilere veda etmek bu aksaklığı düzeltebilir.​

Tılsım Beşlisi eksiklik, maddi sıkıntı, yoksulluk ya da fon kaybına işarettir. Bazen eksiklik parasal değil vücudun işlevleriyle alakalıdır. Geçici bir hastalık durumu da söz konusu olabilir. Hayatın akışı bu hastalığa ya da benzer bir duruma takılmış ve ilerleme durmuştur. Tılsım Beşlisi işsizlik ya da yalnızlığa da işaret edebilir. Kişi parasal ya da ruhsal anlamda yetersizlik duygusu içerisindedir. Bir işe sahip olmadığı için parasal kaynağı yoktur ve ihtiyaçlarını karşılayamaz ya da yalnız olduğu için duygusal anlamda kendisine destek olacak kimseyi çevresinde bulamaz. Kendini terk edilmiş ya da ihmal edilmiş hissedebilir.

Tılsım Beşlisinin Temsil Ettiği Kişi:

Tılsım Beşlisinin temsil ettiği kişi kendini yetersizlik ve eksik hisseden bir bireydir. Fakat bu eksiklik aslında kişinin sadece zihnindedir ve dünyayı algılama biçimidir. Kişi bir şeylere ihtiyaç duymakta ve bunu ruhunun derinlerinde hissetmektedir fakat aradığını bir türlü bulamaz. Bu kişi kelimenin tam anlamıyla kendi kafasında yardıma muhtaç bir bireydir fakat buradaki yardım her zaman maddi yardım olmak zorunda değil. Bazen ufak bir bilgi, bir nasihat ya da birinin yol göstermesi sayesinde bu durumdan kurtulmak mümkündür.

Bu kart özgüvenin ve kendine güvenin az olduğu kısacası kendimizi yeterli hissetmediğimiz zamanlarda belirir. Tıpkı koltuk değnekleriyle yürüyen fakir çocuk gibi kartı gören kişi kendini diğerlerine göre daha az yetenekli ya da yetersiz hissetmektedir. Karttaki çocuk acaba ” ben de diğerleri gibi yürüyebilseydim belki hayatım farklı olurdu” zihniyetine mi sahip? Bu kadar fakir olmasının sebebi vücudunun diğer insanlar gibi çalışmaması mı yoksa kendini yetersiz hissetmesi mi? Belki ayakları çalışmıyor ama elleriyle hala bir şeyler yapabilir ve kendini bu durumdan kurtarabilir fakat onun en büyük engeli zihninde yerleşmiş olan “ben yetersizim ” düşünce tarzıdır. Öncelikle zihnindeki bu düşünce kalıplarından kurtulması gerekir.

Tılsım Beşlisinin temsil ettiği kişi aynı zamanda maddi zorluklarla boğuşan ve giderleri gelirinin altında olan biridir. Bu kişi hayata negatif bakar ve maddi kayıp vermiştir. Bazen bu kart iflas etmiş ya da her şeyini kaybetmiş birini de temsil edebilir. Tüm parası ve birikimleri verdiği yanlış kararlardan sonra eriyip gitmiştir. Bu kişi maddi olarak zorda ve sıkıntılarla boğuşmaktadır. Bazen bu kart hasta ya da yaralı bir kişiyi de temsil edebilir. Bu kişi bu rahatsızlığından dolayı hayata kısa bir mola vermiştir.

Tılsım Beşlisi ters belirdiğinde geçmişin izlerini taşımasına rağmen yaraları iyileşmeye başlamış bir bireyi temsil eder. Bu kişi büyük bir zorluğu nihayet atlatmaktadır ve tünelin sonundaki ışık artık görülmüştür. Kaybettiği öz güveni tekrar kazanır ve tek yapması gereken o ışığa varmaktır. Tılsım Beşlisi ters belirdiğinde daha pozitif anlam içerir ve kartın temsil ettiği kişi kendisi için hala bir umut ışığı olduğunu nihayet fark eder. Zorluklardan kurtulma süreci kendisi için başlamıştır.

Ters Tılsım Beşlisi Anlamı:

Ters Tılsım Beşlisi bir gelir kaynağının tükenmesinin ardından yeni gelir kaynaklarının belirmesiyle ilgilidir. Tam kendimizi umutsuz vaka gördüğümüz ve asla olmaz dediğimiz anda kaderin kapattığı bir kapının ardından yeni bir kapının açıldığını fark ettiğimiz anda karşımıza çıkan karttır. Evet bir nasip kapısı belki kapanmış ve o kapıdan gelen kaynaklar artık tükenmiştir fakat yeni bir iş teklifi ya da fırsat belirmiş ve yeni bir umut ışığı nihayet görülmüştür. Ters Tılsım Beşlisi karanlıkta kaldığımızda tünelin sonundaki ışığı gördüğümüz anda belirir.

Ters Tılsım Beşlisi her zaman parasal anlamda umut ışığına işaret etmez. Bazen parayla hiç alakası olmayan bir durumda umutsuz kaldığımızda aslında hala bir umut olduğunu anlamamıza yol çan bir olay yaşadığımızda belirebilir. En kötüsü zaten yaşanmıştır ve bundan sonra her şey sadece daha iyi olacaktır. Tılsım Beşlisinin kendini yalnız ya da çaresiz hissetmekle de alakası vardır ve ters belirdiğinde kişi bu yalnızlık ve çaresiz duygularında da azalma hissedecektir. Hasta ise hastalığı iyileşmeye, maddi sorunları varsa maddi sorunları azalmaya başlayacaktır.

Tılsım Beşlisi Aşk:

Aşk hanesinde Tılsım Beşlisi ilişkide bir şeylerin eksikliğinin altını çizer. Kartı gören kişi adeta bir şeylere hasrettir ya da ilişki istediği yönde ilerlememektedir. Yokluk ve yetersizliğin simgesi olan bu kart bazen tek taraflı aşkın ya da partnerlerden sadece birinin özverili davrandığı bir ilişkinin temsilcisi olabilir. Bu kişi belki de sevdiğinden uzaktır ve bu yüzden kendini yalnız hissetmektedir. Yaşanılan ilişki her nasıl olursa olsun bir şeyler olması gerektiği kadar değil tam anlamıyla yetersizdir ve bu durum kişiyi derinden üzer. Tılsım Beşlisini gören kişi ilgisizlikten ya da partnerinin kendisine zaman ayıramamasından şikayet edebilir.

Aşk hanesinde ters Tılsım Beşlisi ilişkide bir umut ışığının belirmesini müjdeler. Bu kart tam anlamıyla karanlıktan çıkış için tünelin sonundaki aydınlığın belirmesine işaret eder. Aşk hayatında her şey eskisinden iyi olacaktır. Aşk acısı çeken için bu acının hafiflemesi ya da yeni bir ilişkinin eskisinin acısını dindirmesiyle alakalı bir durumun yaşanması da bu kart belirdiğinde olasılıktır. Tılsım Beşlisini aşk hanesinde ters gören yakın gelecekte aşk hayatına dair mahrum kaldığı her ne ise ona kavuşacaktır. Çünkü Tılsım Beşlisindeki yokluk ve mahrumiyet sadece Tılsım Altılısı belirene kadardır.

Tılsım Beşlisi Kariyer:

Kariyer hanesinde Tılsım Beşlisi işle ilgili memnun olmadığımız durumların yaşanmasına işarettir. Kartı gören kişi ya kariyerde istediği yerde değildir ya da işsizlik bunalımına girmiş olabilir. Bu kart aynı zamanda eksiklik ve yoksunluk kartıdır. Kartı gören iş hayatında bir şeylerin eksikliğini derinden hisseder ve bu durum öz güveni etkileyecek boyutlara ulaşabilir. Karttaki figürlerin ayaklarının çıplak olması kazancın ihtiyaç duyulandan az olmasını da simgeleyebilir. Kişi hak ettiği yerde ya da olmak istediği yerde değildir fakat sabırlı olunması gerekiyor çünkü Tılsım Beşlisinin karanlığı sadece Tılsım Altılısı varana kadardır.

Ters Tılsım Beşlisi kariyer hanesinde uzun bir işsizlik ya da kariyerde umutsuzluk döneminden sonra; tekrar işe dönmeyi ya da umut ışığını görmeyi temsil edebilir. Her iş görüşmesinde reddedilen bir aday için bu kart nihayet bir yerden evet cevabı alınacağını müjdeleyebilir. Tılsım Beşlisi kariyerde içine saplanılan karanlığın dağılmaya başlamasından hemen önce beliren karttır. Kartı gören bilmelidir ki zorlukların en yoğun yaşandığı dönem artık geride kalmıştır ve engellerin sonuna gelinmiştir. Tek yapılması gereken tünelin sonundaki ışığı takip etmektir.

Tılsım Beşlisi Para:

Para hanesinde Tılsım Beşlisi maddi kaynakların yetersizliğinden bahseder. Burada gelen-giden dengesizliği söz konusu. Gelir kaynakları ihtiyaçları karşılayacak kadar yeterli değildir ve bu dönemde ihtiyaçlardan kısmaktan başka çare yoktur. Fakat kartı gören kişi bunu çok da olumsuz bir haber olarak algılamamalı ve sabırlı olmalıdır çünkü Tılsım Beşlisinin karanlığı sadece Tılsım Altılısı belirene kadardır. Sıkıntılar aşıldıktan sonra kişi kendine yetenden daha fazlasını kazanacak ve yardıma muhtaç kişilere bile yardım edebilecek duruma gelecektir. O yüzden bu dönemde mümkün olduğu kadar harcamalar kısılmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmak gerekir.

Ters Tılsım Beşlisi para hanesinde uzun süren bir karanlık sonrası nihayet tünelin sonundaki ışığın görülmesini müjdeler. Tek yapılması gereken o ışığa varmak için yola koyulmaktır. İşsizlik sorunu çeken ya da maddi gelir kaynakları eksik olan kişiler nihayet bu durumdan kurtulacak ve gelir kaynaklarını arttırmanın yolunu bulacaklardır. Ters Tılsım Beşlisi bir gelir kaynağının tükenmesinin ardından yeni gelir kaynaklarının belirmesiyle ilgilidir. Tam kendimizi umutsuz vaka gördüğümüz ve asla olmaz dediğimiz anda kaderin kapattığı bir kapının ardından yeni bir kapının açıldığını fark ettiğimiz anda karşımıza çıkan karttır.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Tılsım Beşlisi Kartı Anlamı
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us