Tılsım Ası Kartı Anlamı

Tılsım Ası kartı
Tılsım Ası kartında bulutların içinden uzanan bir el avuç içinde bir tılsım sunmaktadır. Aşağıda is ‘cennet manzarası’ olarak tanımlanan iyi bakılmış, yemyeşil ve çiçekli bir bahçe bulunmaktadır. Bu bahçe bolluk, bereket,
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tılsım Ası Kartı Anlamı ters veya düz? hakkında merak ettiğiniz her şey.

Tılsım Ası Kartı Anlamı nedir? Özellikleri nelerdir? Ters Tılsım Ası kartı veya Düz Tılsım Ası kartı özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz. Falınız fallanması dileğiyle.. Diğer Ücretsiz Tarot Fallarına bakmayı unutmayın. Yorumlarınızı eksik etmeyin…

Tılsım Ası

Tohum ekme zamanı

Elementi:  Toprak

Sayısal değeri: 1

Temaları:

Düz Tılsım Ası Kartı Anlamı:

Fırsat

Teklif

Miras

Tasarruf

Yeni bir iş

Tohum ekme

Maddi menfaat

Yeni bir yatırım

Finansal istikrar

Parasal başlangıçlar

Refah vadeden bir sürece giriş

Ters Tılsım Ası Kartı Anlamı:

İş kaybı

Gecikme

Paragözlük

Açgözlülük

Maddi kayıp

Bereketsizlik

Kötü yatırımlar

Parasal engeller

Ekstra harcamalar

Aşırı materyalist zihniyet

Getirdiği mesajlar:

Düz Tılsım Ası Kartı Anlamı:

Bu fırsatı kaçırma

Mirasa konabilirsin

Paranı iyi değerlendir

Bu yolun sonu zenginliktir

Bu teklife asla hayır deme

Beklediğin para eline geçecek

Biri sana büyük bir fırsat sunacak

Parasal engeller ortadan kalkacak

Başkalarını dinle ama son kararı kendin ver

Bugün ektiğin tohumlar gelecekte yeşerecek

Parasal bir konuda yepyeni bir sayfa açılmış

Ters Tılsım Ası Kartı Anlamı:

O teklife hayır de

Paranı çarçur etme

Armut piş ağzıma düş deme

Hayatına başkaları yön vermesin

Beklediğin para eline geçmeyebilir

Çevrendeki fırsatları görmeye çalış

Bu yol uzun bir yoldur kestirme yol arama

Umulmadık maddi sorunlar ortaya çıkabilir

Parasal başlangıçlar yapmanın zamanı değil

Fırsat eksikliği olan bir yerde yaşıyorsan mekanını değiştir

Tılsımların Ası
Tılsımların Ası

Tılsım Ası Kişilik Analizi ve Diğer Özellikleri:

Düz:

Girişken, akıllı, fırsatçı, öngörülü, istikrarlı, öncü, şanslı, bereketli, enerjik. erkeksi, fikir babası, otoriter, yönü belli, donanımlı, sermayesi olan. bir miktar sermayeyle bir işe giren, ne istediğini bilen, yeni bir işe giren. yeni bir başlangıç yapan, yatırım yapan, mülk alan ya da satan. aklında güzel bir projesi olan, özgüveni yüksek, azimli, amaca odaklı, yönlendirici. yönlendiren fakat yönlendirilemeyen, emir almayı sevmeyen, bağımsız. özgürlüğüne düşkün, doğru yolda, bilinçli, kalifiye, kontrol sahibi. Lider, idealist, dik başlı, vizyon sahibi, hedefleri olan. pratik, hızlı, konsantre olmuş, iradeli, başaracağına inanan, güvenilir. kendi kendine yetebilen, yön değiştirmiş, yeni bir karar vermiş.

Ters:

Utangaç, çekingen, cimri, paragöz, materyalist. paraya tapan, egoist, beş parasız, iflas etmiş, güçsüz, ne istediğini bilmeyen, yönsüz. kontrolsüz, aşırıya kaçan, tembel, hazıra konan, armut piş ağzıma düş diyen. kararsız, bencil, hareketsiz, mantıksız. sabırsız, düzensiz, plansız, dengesiz. donanımsız, yetersiz, yetenekleri eksik, motivasyonsuz, kaynakları yetersiz. ilhama ihtiyacı olan, aceleci, kolay kazanç peşinde. düşünmeden hamle yapan, fırsatları göremeyen, kendi ayakları üzerinde duramayan. başkasına muhtaç, ekonomik özgürlüğü olmayan, güvenilmez.

Ücretsiz fal baktırmak ister misiniz?

Tılsım Ası Kartı Anlamı:

Tılsım Ası kartında bulutların içinden uzanan bir el avuç içinde bir tılsım sunmaktadır. Aşağıda is ‘cennet manzarası’ olarak tanımlanan iyi bakılmış, yemyeşil ve çiçekli bir bahçe bulunmaktadır. Bu bahçe bolluk, bereket, büyüme ve iyiye gidişin devam edeceği sürecin temsilcisidir. Tılsımlar hayatımızın parasal yönünü daha çok ilgilendiren kart serisi olduğu için; kaderin bize sunduğu bu fırsat belki de sonu maddi refaha varacak bir fırsattır. Bahçenin  içerisinde içinden geçilebilecek bir kapıya benzer çelenk şeklinde geçit de bulunmaktadır. Bu geçit aslında  bir kapıdır ve bir sayfanın kapanıp başka bir sayfanın açılacağını müjdeler.

Bütün aslar tılsım asında da kendi serisinin temsil ettiği objeyi tutan el bulutların içerisinden gelmektedir. Bu aslında yoktan var edilişi ya da zihnin ürettiği bir projenin daha somut hale geleceğinin simgesidir. Bir sayısı tüm sayıların babası ve ilkidir ve birden öncesi sadece boşluk ya da yokluktur. O yüzden aslında bulutların içerisinden hiç yokken birden beliren bu el; daha önce yaptığımız hiçbir işle ilgili olmayan yepyeni bir başlangıcın müjdesini getiren eldir.

Tılsım serisi Küçük Arkana serisinin son seridir ve diğer serilere göre en fazla somut anlam yüklü olanıdır. Esasında  daha önceki serilerde fiziksel alemde değil sadece zihinsel, ruhsal ve duygusal alemlerde yaşanan olay ya da durumlar bu seride tam anlamıyla fiziksel alemde hissedilir olacaklardır. Örneğin, ateş elementinin temsil ettiği değneklerde yaşanan durumlar sadece zihinseldir. ve daha çok kişinin olayı algılama biçimi ile ilgilidir. Fakat süreçler tüm diğer serileri başarıyla tamamlamış. olgunlaşmış ve en somut seri olarak karşımıza çıkan tılsımlar serisinde tam anlamıyla kullanıma hazır hale gelmişlerdir. Bulutların içinden çıkan elin sunduğu tılsım elde somut bir şey olduğunu ve mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini, değerlendirildiği. ve sonuna kadar takip edildiği taktirde bize maddi menfaat sunacağının temsilcisidir. Daha önce sadece hayal ya da uzakta duran hedefler bu seride bize hiç olmadıkları kadar yakındırlar.

Tılsım Ası maddi dünyadaki enerjinin doğuşunu müjdeler ve Küçük Arkananın bolluk bereket vadeden kartlarındandır. Yeni bir yatırım yapmak ya da bizi zengin edecek bir projeye başlamak için; ihtiyaç duyulan tüm parasal kaynaklar ve diğer kaynaklar mevcuttur. Sadece birini tüm parçaları yerine koyması ve ‘başla’ butonuna basması yeterli olacaktır. Bu kart belirdiğinde yeni girişimler için harekete geçmek; büyük iş fırsatları yakalamak ya da yeni iş teklifleri alma olasılığı oldukça yüksektir.

Tüm aslar gibi Tılsım Ası da Küçük Arkananın şans kartlarındandır. Toprak tabiatlı tılsım kartlarından Para Ası diğer bir adıyla; Tılsım Ası sonu maddi menfaat olacak yeni bir sürece girişi müjdeler. Şu anda bize sunulan bir fırsat kabul edilir. Ve sonuna kadar devam ettirilirse sonu zenginlik olacaktır. Bu kart zenginliğin tohumlarının ekildiği noktanın temsilcisidir. Şu anda verilen bir karar ya da atılan bir adım gelecekte maddi refah getirecektir. Tılsım Asıyla başlayan bu süreç Tılsım Kralı yani Para Kralıyla nihayete erdirilecektir. Bu kartı gören kişi çevresine ve kendisine sunulan fırsatlara iyi bakmalıdır.

Para Ası bazen bize sunulan bir miktar para ya da ucunda para olan bir iş fırsatıdır. Bu kartı gören kişi kaderin kendisine sunduğu bu hediyeye kesinlikle evet demelidir. Bu teklif bazen minicik bir fırsat olarak da bize sunulabilir. Ve ilk bakışta çok büyük bir fırsat olduğunu düşünemeyebiliriz. Bu kartı gören kişinin hayatında bu sıralar maddi alanda değişimler cereyan edebilir. Para Ası yine de bu sürecin çok kolay olacağını söylemez. Paralar serisinde zenginlik kartları olduğu gibi yokluk ve ziyan kartları da bulunmaktadır. Bu kişi bu süreçte maddi kazanımlar elde edeceği gibi maddi zorluklar da çekecektir.

Para Ası aynı zamanda kişinin hayatında bu sıralarda radikal değişimlerin cereyan edebileceğini ya da radikal bir karar alınma durumuna gelindiği anlamına gelebilir. Bu kişiye kader bir teklif sunacaktır ve kişi ya evet ya da hayır demek zorundadır. Evet dediği andan itibaren kartı gören kişinin hayatında her şey değişmeye başlayabilir.​

Tılsım Asının Temsil Ettiği Kişi:

Tılsım Asında kartın sayısı 1 ve toprak elementinin sayısı 4 ün enerjisi bulunmaktadır. Bu yüzden kartın temsil ettiği kişi girişken, eli çabuk ve enerjiktir. 1 sayısının etkisinden dolayı hızlı ve atılgandır. Toprak elementinin etkisiyle bu kişi para ve maddeye düşkün bir kişiliğe sahiptir ve girişimci ruhunu maddi refahı elde etmek için kullanacaktır. Bu kişi parasal konularda ve kariyerde oldukça şanslıdır. Sürekli yeni projeler üretir ve yeni iş teklifleri alır. Oldukça akıllı, para işlerine kafası basan, 1 koyup 2 almayı bilen başarılı bir yatırımcıdır.

Tılsım Asının temsil ettiği kişi aynı zamanda iş bitirici ve sonuca odaklı zekaya sahiptir. Girişkendir fakat giriştiği işleri bitirmeden yarıda bırakmayı sevmez. Eline aldığını takip eder sonuna getirir tamamlar ve başarının altına imzayı atan kişi olur. Asosyal değildir. grup çalışmalarından ya da takım oyunundan da nefret etmez. Fakat yine de tek başına bir süreci başından sonuna kadar idare edebilecek kada; lider ve yönetici ruhlu bir bireydir. Projenin yaratıcısı da müdürü de o projenin satış elemanı ve pazarlamacısı da olabilir. Olabilecek kadar çok kapsamlı bir şekilde çalışabilir. Tılsım serisinde tüm serilerin enerjisi bulunmaktadır. Bu yüzden bu kartın temsil ettiği kişinin iş hayatında rakiplerinden eksiği yok hep fazlası vardır.

Bu kartın temsil ettiği kişi hayatında yepyeni bir sayfayı henüz açmaktadır. Tılsım serisi kartı olduğu için bu sayfa büyük bir ihtimalle hayatının parasal yönünü ilgilendirir fakat her zaman bu durum söz konusu değildir. Bu kişi bir yolun artık sonuna gelmiş ve hayatında yeni açacağı bu sayfa ile aslında  son dokunuşları yapmaya ve nihai amacına ulaşmaya çalışmaktadır. Onun açmakta olduğu bu son sayfa tıpkı amacına ulaşan merdivenin son basamaklarında tırmanış gibidir.

Tılsım Ası ters belirdiğinde temsil ettiği kişi acemi, başarısız ya da çaylak bir kimsedir. Kart düz belirdiğinde parayı başarıyla elinde tutan kişi gitmiş onun yerine elinden düşüren biri gelmiştir. Bu kişi büyük bir ihtimalle parasal konularda beceriksiz ya da yatırımcı zekası fazla olmayan biridir. Bir yerlerde hata yapmakta olduğunu bir türlü fark etmediğinden hata yaptığını sadece kaybettiğinde anlayacaktır. Tılsım Ası ters belirdiğinde ayrıca henüz yeni başlayacağı bir işte iflas ya da aksiliklerle karşılaşmış birini de temsil edebilir. Bu kişi her ne kadar girişken ve enerjik olsa da onda hala bir şeyler eksiktir. Ve bu eksikliği tamamlamadan başarıya ulaşamaz.​

Ters Tılsım Ası Anlamı:

Tılsım Ası ters belirdiğinde bulutların içinden çıkan o el ters döner. Ayrıca artık elindeki bozuk parayı tutamaz. Bu yüzden ters belirdiğinde bu kart parasal konularda şanssızlıklar; aksilikler ve bazen maddi kayıplara işaret edebilir. Bazen yeni başlamış bir yatırımda verim beklerken verimsizlik almak ya da umulmadık bir engele takılmak olasılığının da altını çizer. Ayrıca para eksikliğinden dolayı yeni başlatılmış bir projenin istenilen başarıyı göstermemesine de işaret edebilir.

Tılsım Ası istikrarın bozulmaya başlayacağı ve parasal anlamda şanssızlıklarla karşılaşılabilecek bir döneme girişin haberini getirir. Her ay birikim yapmak mümkünken bu kart belirdiğinde kişi her ay birikim yerine birikimlerinden yemek ve sürekli borca girmek zorunda kalabilir. Tılsım Ası ters belirdiğinde parayla ilgili bize  ‘önüne çıkan ilk U dönüşünden geri dön’ diyen karttır. Kötüye giden süreç sonlandırılmalı ya da işin içinden en yakın çıkış noktasına vardığımızda çıkmamızda fayda vardır.

Ters Tılsım Ası aynı zamanda kötü yatırımlar ve yanlış maddi kararlara karşı uyarı kartıdır. İleride U dönüşü yapmak zorunda olacağınız çıkmaz sokağa baştan hiç girmemek daha akıllıcadır. Sağlam olmayan ve istikrarsız finans kurumlarıyla çalışmamak ve her önünüze çıkan iş teklifine düşünmeden atlamamanızda fayda vardır. 1 koyup 2 almayı beklerken elinizdeki 1 liradan da olmayın. Bu kartı ters gören kişi daha fazla kazanma umuduyla giriştiği bir iş uğruna elindeki tasarruftan da olabilir. Bu yüzden parasal konularda iyice düşünüp taşınmadan karar verilmemesi gerekir.

Tılsım Ası Aşk:

Aşk hanesinde beliren Tılsım Ası ilişkinin yeni bir aşamasına sağlam adımlarla girişi simgeler. Bazen bu kart ilişkiye dair kesin ve net bir kararın verildiğinin ve bu kararın artın değişmeyeceğinin göstergesidir. Bu yüzden kimi için yeni bir ilişki, kimi için boşanma ya da ayrılık kararı hatta bazıları için bu kart evliliğe atılan adıma işaret edebilir. Kartı gören kişi yaşadığı durum her ne olursa olsun geleceğe olumlu bakmakta ve her şeyin daha güzel olacağını bilmekte ve hissetmektedir. Tılsım serileri aynı zamanda hayatın finansal yönünü ilgilendiren kartlar oldukları için bu kart alınacak güzel finansal haberlerin ilişkiyi olumlu etkilemesine de işaret edebilir. Partnerle beraber ortak ev almak ya da yeni bir yatırıma başlamak olasılığı da vardır.

Aşk hanesinde ters Tılsım Ası ilişkide sağlam temellerin eksikliğine işaret edebilir. Yeni bir başlangıç yapmak gerekiyor olsa da ilişkiye dair henüz halledilmemiş sorunlar ve bu başlangıcın ertelenmesi bu kart belirdiğinde mümkündür. Aşırı meşguliyetten dolayı partnere yeterince vakit ayıramamak ya da bağlılık eksikliği de bu kart belirdiğinde olasıdır. Tılsım Ası aynı zamanda hayatın finansal yönünü ilgilendiren bir kart olduğu için parasal bir konuda alınacak kötü bir haberin ilişkiyi olumsuz etkileme ihtimali de bulunmaktadır. Parasal sorunlardan dolayı evliliğin ertelenmesi, ev alımının şimdilik mümkün olmaması olasılığı vardır.​

Tılsım Ası Kariyer:

Kariyer hanesinde beliren Tılsım Ası iş hayatına dair sağlam adımlarla ilerlemeye ve kardede yepyeni bir sayfa açmaya işaret eder. Tılsım kartları aynı zamanda hayatın parasal yönünü ilgilendiren kartlar oldukları için bu yeni başlangıç büyük bir ihtimalle daha iyi bir gelir de vadetmektedir. Kariyerde yeni bir fırsat elde etme, terfi etme ya da çok büyük bir fırsat kapısının kartı görene açılması mümkündür. Çalışkan bir kişinin kariyerinde açacağı yeni bir sayfada ilk adımlarını atmadan hemen öncesinde beliren karttır.

Kariyer hanesinde beliren ters Tılsım Ası işle ilgili şanssız bir döneme girişi simgeleyebilir. Bu kart belirdiğinde iyi gibi görünen bir iş teklifi aslında kötü bir iş teklifi olabilir ve kabul etmeden önce iyice düşünmek gerekmektedir. Tılsım kartları aynı zamanda hayatın parasal yönünü ilgilendiren kartlardır ve kariyer hanesinde ters belirdiğinde bu kart daha az kazanç vadeden bir işe girişileceği konusunda uyarıdır. Bu işe giren kişi belki bunu henüz bilmemektedir fakat bu kart attan inip eşeğe binilmemesi gerektiğini bize söyler.

Tılsım Ası Para:

Tılsım Ası para hanesinde sonu maddi menfaat olacak bir şans kapısının kartı gören için açıldığını müjdeler. Parasal bir konuda güzel haberler bekleniyor ise o haber gelecektir. Beklenen iş başvurusunda olumlu cevap almak, kredi onayı, yeni iş sözleşmeleri ya da güzel yatırımlar ile ilgili bu kart bize müjdeler getirir. Tılsım Asını görenin maddi durumu git gide daha iyi olacaktır ve uzun vadeli planlar yaptığı taktirde bu durumun devamlılığını sağlamak da mümkündür.

Tılsım Ası para hanesinde ters belirdiğinde bize parasal konularda kötü haberler, ertelemeler ve aksilikler getirir. Beklenen kredinin reddedilmesi, hisse senetlerinin düşmesi, maddi kayıplar ya da daha iyi gelir vadeden o işin olmaması bu kart ters belirdiğinde olasıdır. Bu kartı ters gören kişinin dolandırılması ya da kötü bir iş teklifine kanması da mümkündür. Tılsım Asını  gören kişi parasal konularda altına imza atacağı her şeyi çok iyi araştırmalı çok iyi okumalıdır.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Tılsım Ası Kartı Anlamı
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us