http://hbryazilimi.com/

Sevgiliye Günaydın Mesajı 2023

Anlamlı Günaydın mesajları 2022 Günaydın Mesajları, Sözleri 2022, romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları, Sevgiliye, karıma, kocama, arkadaşa, manitaya, anneye, babaya, flörte en güzel, romantik, resimli, Günaydın sözleri, mesajı, mesajları 2023, yeni anlamlı mesajlar
Anlamlı Günaydın mesajları 2022
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevgiliye Günaydın Mesajı 2022 ; Etkileyici Romantik Kısa sabah sözleri arıyorsanız Doğru adrestesiniz. Bu makalemizde sizler için 2022 nin en yeni en güzel ve en anlamlı günaydın mesajlarını hazırladık.

Sevgiliye Günaydın Mesajı 2022 ; Etkileyici Romantik Kısa sabah sözleri, En yeni, Anlamlı ve değişik Günaydın mesajları sizler için özenle hazırlanmıştır. Sevgiliye Arkadaşa, dosta veya anneye babaya kardeşe, kızıma oğluma flörte günaydın mesajı göndermek istiyorsanız hadi başlayalım.

Ayrıca Sitemizde ÜCRETSİZ TAROT FALI hizmeti bulunmaktadır. En güzel günaydın sözleri haricinde Bir çok şey bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TAROT FALLARI İÇİN TIKLA.

Sevgiliye Günaydın mesajları 2022

 Sevgiliye Günaydın mesajı 2022
Sevgiliye Günaydın mesajı 2022

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyandığım gündür sevgilim, günaydın sana.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla sevgilim. Günaydın.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı! Günaydın sevgilim.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat, günaydın aşkım.

Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.

Arkadaşa Günaydın mesajları 2022

 Arkadaşa Günaydın mesajları 2022
Arkadaşa Günaydın mesajları 2022

En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydn.

Huzurlu sabahlar yeni doğan masum tatlı güneşim… Gün aydın olsun kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın!

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Can tanem! Geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun! Işık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

Günler aydınlık, zamanın huzurlu olsun. Günün aydın olsun, günaydın olsun sana birtanem…

Gözlerimi bugün de senin için açtım hayata. Yarın da senin için açılacak, bunu sakın unutma! Günaydın aşkım…

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın sevgilim.

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim!

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

En Yeni Günaydın mesajları 2022

En Yeni Günaydın mesajları 2022
En Yeni Günaydın mesajları 2022

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneş’e bak sana gülüyorum usulca… Günaydın sevgili…

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara… Günaydın sevgilim.

Anlamlı Günaydın mesajları 2022

Anlamlı Günaydın mesajları 2022
Anlamlı Günaydın mesajları 2022

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığın ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, gönlümün meleği. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. Seni çok ama çooook seviyorum! Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yârim.


Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günün aydın olsun.

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

Değişik Günaydın mesajları 2022

Değişik Günaydın mesajları 2022
Değişik Günaydın mesajları 2022

Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Aşk ki hayatıma ışık gelsin.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim… Günün
aydın gün sana aydın olsun canımın özüm.

Hayırlı sabahlar hayatımın anlamı… Mutlu sabahlar içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Sevgiliye Günaydın Mesajı 2022

 Günaydın mesajları 2022
Sevgiliye Günaydın Mesajı 2022

Bazen, içten, yalın ve samimi bir kısa mesaj, yan yana dizilmiş onlarca kelimenin sevgilinize hissettiremeyeceği duygularınızı Ona hissettirebilir.

Siz de süslü cümlelerle değil de kısa günaydın mesajlarıyla sevgilime ilk sabah mesajımı yollamak istiyorum diyorsanız, 100-120 karakteri geçmeyen sevgiliye kısa günaydın mesajları listemizden yararlanabilirsiniz.

Oldukça anlamlı ve etkileyici günaydın mesajlarından kurguladığımız bu mesajlarla, Ona sabahın ilk aşk ateşini dopdolu bir şekilde hissettirebileceksiniz. Sabah sabah kendisine sizin tarafınızdan bu kadar sevgi dolu bir günaydın mesajı atıldığını gören sevgiliniz, eminiz ki size sabırsızlanarak cevap yazmak isteyecektir.

O halde hadi bakalım, hemen duygularınıza en iyi tercüman olacak kısa günaydın mesajı söz dizisini bulun ve sevgilinize hemen gönderin! Bu yazımızda sizin için hem metinsel olarak, hem de resimli günaydın mesajları derledik. Kısa ve uzun cümlelerden oluşan günydın sözlerinden dilediğinizi sevkinize göre seçerek, kendinize uyarlayabilirsiniz.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydn.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Flörte Günaydın mesajı 2022

Flörte Günaydın mesajı 2022
Flörte Günaydın mesajı 2022

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.

Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.


Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.


Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

Günaydın Cuma mesajları 2022

 Günaydın Cuma mesajları 2022
Günaydın Cuma mesajları 2022

Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.


Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

Anneye Babaya Günaydın mesajları 2022

Anneye Babaya Günaydın mesajları 2022
Anneye Babaya Günaydın mesajları 2022

Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın… Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.


O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydn.

Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajları 2022

Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajları 2022
Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajları 2022
En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.


Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.


Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın…

Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam.


Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.
Günaydın 2022
Günaydın 2022

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Sevgiliye Günaydın Mesajı 2023

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us