Sevgilime, sevgiline, flörte, sevgiliye iyi geceler mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevgilime, sevgiline, flörte, sevgiliye iyi geceler mesajı göndermek istiyorsanız, en değişik, etkileyici, iyi geceler mesajları nı sizler için hazırladık.

Sevgilime, sevgiline, flörte, sevgiliye iyi geceler mesajı gönderelim mi? Sevgilime iyi geceler demek istiyorum diyorsanız, izin ver sevgiline iyi geceler demene yardımcı olalım. istersen flörte iyi geceler diyebilirsin.

Sevgilime iyi geceler mesajı

“Uzun metinler bana/sevgilime göre değil” diyenler için de “az ama öz” mesaj seçenekleri bulunuyor. Şu mesajlar sana fikir verebilir:

 • İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…
 • İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.
 • Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.
 • En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör sevgilim. Tatlı uykular.
 • Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin sevgilim. İyi geceler dilerim.
 • Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi geceler sevgilim.
 • Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun.
 • Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar benimle ol.

Sevgiline iyi geceler mesajı

 • Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece. İyi geceler sevgilim.
 • İyi geceler gözümün görmediği, gölümün hissettiği.
 • İyi geceler uzaklardan üzerini örttüğüm.
 • Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin hayatım. İyi geceler.
 • Sen uyurdun, bilmezdin. Ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.
 • Geceler elbet biter ama cennet gülüşün asla bitmesin. İyi geceler aşkım.
 • Geceleri aya bakarak uyuyorum. Çünkü senin güzel yüzünü ben ancak orada görüyorum. İyi geceler sevgilim.

Gecenin romantik havasına senin sözlerin eşlik etsin, sevgilinin uykuya dalmadan önce düşündüğü konu aşkınızın verdiği huzur olsun istiyorsan sevgiliye uzun iyi uykular mesajı gönderebilirsin. Şu örnekler işine yarayabilir:

 • Gecenin büyük karanlığı sakın korkutmasın seni, karanlığın sonunda elbet bir aydınlıkla karşılaşır insan. Güneş nasıl doğacaksa uyandığında senin için, ben de doğacağım senin bana olan sevginle ve her gecenin ilk aydınlığında sevgilim.
 • Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.
 • Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

Flörte iyi geceler mesajı

 • Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.
 •  Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…

Rüyalarımı süsle, gecemi ışığınla aydınlat ve hep benim ol. İyi geceler bitanem. Seni çok seviyorum.

İyi geceler diliyorum küçük meleğim. Seni çok seviyorum ve hayatım boyunca da her zaman seveceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle bir tanem

Gözüm görmese de gönlüm seni her zaman en derinden hissediyor. İyi geceler tatlı rüyalar görmen dileğiyle bir tanem. Seni seviyorum.

Kalbimin içi seni uyurken bile yanımda hissediyorum. İyi geceler tatlı rüyalar her şeyim.

Ayrı ayrı uyusak bile seni her daim yanımda hissediyorum. Rüyamda beni yalnız bırakma bitanem. Seni çok seviyorum her zaman aklımdasın. İyi geceler canım.

Etkileyici iyi geceler mesajları

İyi geceler canım sevgilim. Sen her şeyden kıymetlisin. Rüyanda beni gör olur mu?

Allah rüyalarımda seni bana göstersin. Uyurken seni özlediğimi de bilmeni isterim canım sevgilim. İyi uykular iyi geceler bir tanem.

Sevgimle seni ısıtıp yatağında kıvrılsam keşke, Kalbim her an seninle canımın içi. İyi geceler bitanem seni seviyorum.

Yıldızlar gözlerini kıskanır, güneş ışıltını kıskanır. Sen her zaman yanımdasın kalbim de her zaman senin yanında. İyi geceler tatlı rüyalar canımın içi sevgilim.

Uyandığımda seni yanımda göremeyeceğim bir gece nasıl güzel geçebilir bir tanem. İyi geceler sevgilim. İyi geceler iki gözüm.

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Seni hayallerimde ve rüyalarımda görmek yerine her daim yanımda görmek isterim canım sevgilim. İyi geceler gülüm. İyi ki benimsin, iyi ki varsın.

Güneşim, dünyam, gecemi aydınlatan ay ışığım… İyi ki benimsin. Her gece hayatımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. İyi geceler hayatım.

En güzel geceler ve en güzel rüyalar her daim seninle olsun bir tanem. Hayatımı süsleyen güzel meleğim iyi geceler.

En güzel günler ve en güzel geceler seninle olsun hayatım. İyi geceler iyi ki benim sevgilimsin. Seni çok seviyorum.

Uyumayı sadece rüyalarımda seni görmek için seviyorum. Rüyalarımı süsleyen en şahane şeysin. Her daim yanımda ve rüyalarımda olmaya devam et sevgilim. İyi geceler.

Güneş ışığı güzel yüzüne doğsun ay ışığı güzel yüzüne vursun. Güzellikler hep yanında olsun. Ve sende hep benim yanımda ol sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Her yeni gün bir umut, her yeni gece yeni bir umudun başlangıcıdır. Beraber güzel umutlar ve güzel başlangıçlar görmek dileği ile canım sevgilim. İyi geceler meleğim rüyanda beni gör.

Nefesim, dünyam, hayatımın anlamı, güzeller güzeli sevgilim. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımdasın bir tanem. Her zaman hayatımda olman duası her zaman gönlümdedir. Seni çok seviyorum hayatım.

sleepy iyi geceler serisi

Hayatımın en nadide parçası… İyi ki benim sevgilimsin. Güzelce uyu ve yarın yeniden yanımda ol. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

Gözlerimi açtığımda seni görmeyi, kapattığımda ise rüyalarımı süslemeni çok seviyorum sevgilim. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Gecelerimi süsleyen, patlatan yıldızımsın, günümü aydınlatan güneşimsin. Senin varlığın ile mutlu oluyorum. Mutlu olmamı istiyorsan hep yanımda ol canım sevgilim. İyi uykular. Seni çok ama çok seviyorum her şeyim.

Rüyanda beni ve aşkımızı görüp derinden hissetmeni diliyorum can parem. Rüyanda gördüğün hep ben olayım iyi geceler öpücüğünü kondurayım rüyanda da olsa. Aşk dolu rüyalar bitanem. İyi geceler.

Sevgiliye uzun mesaj

Rüyalarımı süslemen yetmezmiş gibi gözümü açar açmaz aklıma düşüyorsun. Bu durum mucizevi bir şey. İyi ki dediğim durumlardan sadece bir tanesi. İyi geceler sevgilim.

Her gece sen diye yastığıma sarılıp uyuyorum bir tanem. Saçlarının siyahını baktığım karanlıkta görüyorum. Gecem hep böyle geçiyor. Seninle daha iyi bir gecem olması mümkün, iyi geceler sevgilim..

Kalbini sevgimle doldur ve huzurlu bir uyku uyu. Seni her daim çok seveceğimi de bil. Uyurken, uyanıkken her zaman aklımdasın. Seni seviyorum bitanem iyi geceler.

Karanlık gecelerimi aydınlatan huzurlu kalbinden öpüyorum. İyi geceler sevgilim.

Sana attığım iyi geceler mesajının hiç sonu gelmesin bir tanem. Her gece sana iyi geceler mesajı atıp uyumanın huzuru çok başka. Seni seviyorum sonsuz aşkım. İyi uykular.

Sana özlemim her gece daha da artıyor. Seninle uyuyamıyor olmanın hüznü ve hayatımda olmanın mutluluğu ile uyuyorum. Seni çok sevdiğimi bir an bile aklından çıkarma olur mu? İyi geceler canım sevgilim.

Sonsuza kadar hep benim olman duaları ile dalıyorum uykuya. Sonsuz huzurundan beni ömrüm boyunca mahrum etme. İyi geceler bebeğim. Hep benim ol hep yanımda ol.

Seni gökyüzünden alıp rüyalarıma dâhil ediyorum sevgilim. Gecelerimi ve uykumu güzel yapan tek şey senin varlığın. Seni çok seviyorum sevgilim iyi geceler.

sevgiliye iyi geceler mesajı whatsapp

Daima yüreğimin en derininde bulunan meleğim… Sen her zaman benim yüreğimde ve kalbimde olacaksın. İyi geceler sevgilim.

Uyumaya hazırlanırken kalbimin etrafında dolandığını bilmeni isterim. Duygularını paylaşacak birini istersen etrafında ben her zaman yanındayım bir tanem. İyi uykular tatlı rüyalar aşkım.

Yine yanımda olmadan bir gün daha bitti. Sensiz yaşadığım her gün beni çok üzüyor sevgilim. Yanımda olmanı çok istiyorum. Fakat rüyalarıma gireceğini biliyorum ve uyumak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler tatlı rüyalar canım sevgilim.

Sen benim hayatımsın. Seni yaşıyorum ve seninle var oluyorum. Her gece hayatımda olduğun için minnettarım. Seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim. İyi geceler sevgilim.

Her şeyin bir sonu vardır fakat benim sana olan sevgilimin sonu yok. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Beraber uyuyacağımız günleri iple çekiyorum. İyi uykular sevgilim. Allah rahatlık versin.

İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem. Sende çok geç kalmadan uyu istersen. Seni çok çok çok seviyorum aşkım. Çokta öpüyorum canım.

Geceler pusu kuruyor  bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öрmek isterim işte o zaman ƅende tatlı ƅir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler ƅeƅeğim.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Hayallerimdin, gerçeğim oldun. Yanımda, canımda hep sen oldun. Sadece seninle mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorum. İyi ki varsın sevgilim, seni çok seviyorum.

Huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece, bir nefes gibi içime seni çeke çeke… Öyle güzel bir melodisin ki sevgilim seninle huzur buluyorum. İyi geceler benim bir tanecik sevgilim.

Gün geIirde saçının bir teIine biIe zarar geIirse, varoIduğum şehre savaş açacağım gece gözIüm. İyi uykuIar.

Seni sen olduğun için sevdim daima senden başkasını asla düşünmedim düşünmeyeceğim de seninle kurduğum hayaller, sana verdiğim zamanlar hepsi senin içindi. Muhteşem bir güne uyan sevgilim. İyi uykular.

Sen şimdi çoktan uyumuşsundur, bense seni özlemekle meşgulüm. Sesini, gözlerini ve en çok da ellerini özledim. El ele yürüdüğümüz tüm o yollar geliyor aklıma, seni yine çok özledim sevgilim.

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin… Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse konduruverdin… Bende sana öpücükler gönderiyorum canım sevgilim… İyi geceler…

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kaрsama alanı dışında kalan kesimlerine şeƅeke hatası seƅeƅi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı ƅenli rüyalar.

Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gökkuşaklarını değil. İyi geceler

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Sevgilime, sevgiline, flörte, sevgiliye iyi geceler mesajı
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us