Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında…

sedat peker 10. video
sedat peker 10. video
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında… Sedat Peker yakalandı mı? Sedat Peker YouTube’da 10. bölüm videosunu yayınlamadı!

Organize suç örgütü kurmak suçlamasıyla aranan ve yurt dışında firari olan Sedat Peker Türkiye’de gündem konusu olmaya devam ediyor. YouTube’da 10. Bölüm videosunu yayınlamayan Peker’in yakalanıp yakalanmadığı merak ediliyor. Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında…

Youtube’da izlenme rekorları kıran Sedat Peker 10. Videosunu henüz yayınlamadı. Bu nedenle birçok kişi “Sedat Peker yakalandı mı?” sorusunun cevabını internet sayfası üzerinden araştırmaya başladı. Sedat Peker’in yakalandığına dair resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Öte yandan Peker’in uygun ortamı sağlayamadığı gerekçesiyle ertelediği 10. videosunun gelecek hafta yani 20 Haziran Pazar gününde Youtube’da yayınlanması bekleniyor.

Sedat Peker’in twitter hesabından en son 22 saat önce paylaşım yaptığı görüldü.

Sedat Peker’in son paylaşımları

1-Lan pambıkören, senin OYAK’a Total’i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz.
2-pambıkören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz’ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya’nın ona yardım edip ilk dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

3- lan pambıkören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim.

4- pambıkören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi.

5-Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin.

6- pambıkören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim.

7- Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz.

8- Mehmetçiğin paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak.

Sedat Peker’in YouTube geliri var mı?

Sedat Peker’in YouTube kanalında reklam geliri özelliği kapalı durumda. Bu nedenle Sedat Peker kanalından herhangi bir gelir elde etmiyor.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Sedat Peker 10. Bölüm Hakkında…
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us