Samsung Sam Geliyor! Peki Nedir Bu Sam?

Güney Koreli teknoloji devi yeni bir ürününü tanıtacak gibi görünüyor. Samsung Sam sesli sanal asistan geliyor. Kim bu Sam? Google Asistan mı? Samsung sam mı?

Samsung Sam Geliyor! Peki Nedir Bu Sam? İlk önce güncellemelerin efendisi olarak ifade ettiğimiz Samsung‘dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Çünkü Samsung firması Bir çok alandaki yenilikleri ile her gün karşımıza çıkan şirket bugün de dilimize dolandı. Bir yandan telefonlar, bir yandan güncellemeler ve diğer yandan da tablet modelleri ile haberlerimiz de yer alan şirket yine rahat durmuyor. Yakın da devasa ekranlı bir tablet modelini karşımıza çıkaracak olan şirket, buna ek olarak bazı yenilikler üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Şirketin sıradaki projesi yeni sanal bir asistan olacak. Samsung Sam olarak karşımıza çıkacak olan yenilik hakkında az da olsa bilgiye ulaşmayı başardık.

Samsung Sam Geliyor! Peki Nedir Bu Sam?

3 boyutlu bir karakter eşliğinde karşımıza çıkabilecek olan sanal asistan radarımıza takıldı. Ayrıca güney Koreli teknoloji devi yeni asistanı ile Apple’ın Siri’sine de kafa tutacak gibi görünüyor.

Samsung Sam Sanal Asistan Geliyor

Ayrca sanal asistanın 3 boyutlu bir karaktere sahip olması bekleniyor. Başlangıç aşamasın da 2D olarak kullanıcılara sunuldu. Ayrıca Asistan, 3D varyantı ile küllerinden doğacak olan asistan, muhtemelen Bixby’yi unutturacak. 3D olarak etrafında dönebilecek şekilde tasarlanan asistan, modern bir yapı da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Buna ek olarak Lightfarm Studios yeni sanal asistana hayranlık uyandıran bir makyaj yaptı. Karakterin tasarımı için Cheil Agency ile birlikte çalışan şirket, muhtemelen yeni asistanı karşımıza çıkaracak.

lgbt pride monthpride samsung asistan virtual assistant assistant assistant girl yeni asistan new assistant sam asistan virtual assistant girl bixby assistant virtual assistant r34samsung sanal asistan samsung new assistant assistant waifu sanal asistanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.