http://hbryazilimi.com/

Romantik Günaydın Mesajları 2022 ; Sevgiliye arkadaşa Sabah Sözleri

Günaydın Mesajları, Sözleri 2022, romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları, Sevgiliye, karıma, kocama, arkadaşa, manitaya, anneye, babaya, flörte en güzel, romantik, resimli, Günaydın sözleri, mesajı, mesajları 2023, yeni anlamlı mesajlar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Romantik bir günaydın mesajı mı göndermek istiyorsunuz sevgilinize? En güzel ve en romantik sözlü veya resimli mesajları sizler için hazırladık. Her hafta olduğu gibi binlerce sözlü ve yüzlerce resimli mesaj paylaşmaya devam ediyoruz.

Romantik Günaydın Mesajları 2022 ; Sevgiliye arkadaşa Sabah Sözleri, Sevgiliye Romantik günaydın mesajı, arkadaşa, anneye babaya veya abiye hayırlı sabahlar demek istiyorsanız sizler için en güzel Günaydın sözleri hazırladık. Biz duygularınıza tercüman olduk Umarım ki beğenirsiniz.

ÜCRETSİZ TAROT FALI BAK.

Romantik Günaydın mesajları 2022

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, ayrıca herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Ayrıca Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

Flörte Romantik Günaydın mesajları 2022

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp Ayrıca dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın birtanem.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye. Son olarak en içten sevgimle güzel bir günaydın diyorum, günümüz güzel olsun

Acaba bu mesajı okuyan melek uyanmış mıdır? Yoksa masum bir bebek gibi mışıl mışıl uyuyor mudur? Uyandıysa beni düşünüyor ve benim onu çok sevdiğimi biliyor mudur? Günaydın meleğim.

Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör. Her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, günaydın sana meleğim.

Karıma romantik günaydın mesajları 2022

Aşkım sana, hasretim sana, ömrüm sana, yüreğimden gelen en sıcak Günaydın. Sadece ve sadece sana.

Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın birtanem.

Bende hayat seninle başlar, seninle biter, bir mesaj gönder de canlansın bu beden, GÜNAYDIN bitanem.

Bir gece daha bitti sensiz yeni güne başladı. Kalbim ümitsiz simdi kızsam da sana gittin diye içim acıyor hala ah keşke kalsaydı diye..ne kadar bilmeyecek olsan da bu günde yüreğim seninle günaydın sevdiğim…

Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!

Kocama romantik günaydın mesajı 2022

Bitanem, her ne kadar aramızda mesafeler olsa da kalbim. Ayrıca aklım sana tahmin edemeyeceğin kadar yakın… Seni her zaman bütün kalbimle seveceğim… En güzel kokulu öpücükleri sana gönderiyorum günaydın her şeyim, günaydın meleğim, günaydın.

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Ayrıca Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım.

Günaydın romantik günaydın mesajı 2022

Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.


Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.


Senin kulağına fısıltıyla günaydın diyebilmek için şimdi neler vermezdim. Ama sevgilim o günler de gelecek ve her zaman benim sesimle uyanacaksın yeni güne.


Uykumun en kötü tarafı gördüğüm kabuslar değil, senden ayrı uyumak. Ayrıca Yeni doğan güne başlamanın en güzel tarafı ise sana günaydın diyebilmek.


Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.


Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın sevgilim!

Hayatıma Romantik Günaydın mesajı 2022

 • Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

 • Bu günü daha güzel yapmak için bir fincan kahve içmeye tamam dersen; ikimiz de çok daha mutlu olacağız, günaydın sevgilim.

 • Sevgilim, her şey hazır, senin seveceğin tüm yiyecekler kahvaltı sofrasında seni bekliyor. Ayrıca Gelmezsen ömür boyu seni bekleyecekler, günaydın.

 • Bahar gelince her sabah bu kadar coşku doluyor. Ama benim kışım da her zaman coşku dolu çünkü baharım hiçbir zaman benden gitmiyor, günaydın.

 • Dışarıda açan papatyalardan bir taç yapıp getirmek istiyorum sana, sevgimin bir sembolü olarak. Onları her zaman boynunda taşıyıp sevgilini her zaman hatırlamanı istiyorum bu doğan günde de.

 • Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor sevgilim. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

 • Her sabah yataktan sadece sen varsın diye çıkıyorum; çünkü sen benim için dünyanın en güzeli, en özeli ve en değerlisisin. Sen olmasaydın doğan güneşten hiçbir zaman haberim olmazdı günaydın sevgilim.
Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.

 • Seni tanıdığımdan beri bana her zaman huzur veren neşeni bugün de görmek dileğiyle, günaydın canım sevgilim.

 • Benim için her şey olan, her şeyin adı olan sevgilim, pencereden giren ışıklar ile birlikte düşer yine adın aklıma.

 • Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

 • Gül kokularının arasından, açan güneşle birlikte koşup gelmelisin sevgilim. Birbirimize sarılmalı, ben gül kokularını ten kokundan ayırmamalıyım. Güller ile dolu bir günün olması dileğiyle.

 • Canım günaydın! Bugün senin doğum günün, bu özel günün aydınlığı da bir başka. Çünkü sen yani mutluluğum kaynağı yıllar önce bugün dünyaya geldin ve o zaman işte güneşe bir rakip çıktı.

 • Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman; örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için sevgilim, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

 • Bir tanem benim günaydın, bugün yağmurlu bir gün var ancak senin güneşin tüm yağmuru engelliyo. Senin uyanışınla birlikte gökkuşağı açacak birazdan, bunu birlikte izlemeliyiz, günaydın!

 • Geceleri sana kadar gelir mi çığlığım? Çünkü sensiz geçirdiğim gece bana her zaman en zorlu anları yaşatıyor. Ne zaman ki gün doğuyor ve ben tekrar senin yanına geliyorum o zaman her şey sakinleşip mutlu oluyor.

 • Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın sevgilim, iyi ki uyandın!

Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.

 • Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum. Çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan. Bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

 • Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel sevgilim, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.

 • Her güne senin adını söyleyerek başlıyorum Benim için bir alışkanlıktan öte ihtiyaç bu durum çünkü ben seninle birlikte var oluyorum.

 • Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın sevgilim.

 • Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakaraK günaydın demek isterdim. Ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.

 • Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın sevgilim.

 • Günlerimiz hep birlikte geçsin, günlerimiz hep yan yana geçsin ve ben her zaman sana günaydın diyeyim.

 • Bir ömür boyu birlikte olmak istediğim yaşam güneşim, günaydın. Sen benim için bir portakal çiçeği kadar narin, yuvasını koruyan bir kuş kadar hassas; her gün yeniden doğan güneş kadar değerlisin. Günaydın canım.

 • Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey. Ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın sevgilim.

Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!

 • Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben sadece sende görebiliyorum canım sevgilim. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!

 • Canımdan çok sevdiğim günaydın. Şimdi senin kokunla birlikte uyanmak vardı ama uzakta ancak hayalini yaşatabiliyorum. Hayaline günaydın diyorum ve güneşin tüm ışınları üzerime vuruyor.

 • Canım sevgilim, artık çok geçmeden olmadan sevgiline günaydın demelisin, yoksa onun günü hiç aydın olmayacak.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Romantik Günaydın Mesajları 2022 ; Sevgiliye arkadaşa Sabah Sözleri
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER YAZILIMI | HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us