Masumiyet final bölümünde büyük sır ortaya çıktı (Ela’yı kim dövdü?)

Masumiyet final bölümünde büyük sır ortaya çıktı (Ela'yı kim dövdü?)
Masumiyet final bölümünde büyük sır ortaya çıktı (Ela'yı kim dövdü?)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Masumiyet final bölümü ile 24 Mayıs 2021 akşamı izleyicilerin karşısına çıktı. Pazartesi akşamı sevenlerine 13. bölümü ile veda eden Masumiyet dizisinin finalinde Ela’yı döven kişi ortaya çıktı. Mahkemede tüm ezberler bozulurken, Masumiyet’in final bölümüne suçu işleyen kişinin bomba itirafı damga vurdu. Felaket gecesinde hesaplaşma vakti ile Harun’un olay gecesindeki payı tüm çıplaklığıyla belli oldu. Heyecan dolu bölümü ekran başında izleyemeyenler ise Masumiyet’in finalinde neler olduğunu merak etmeye başladı. Peki, Ela’yı döven kim? İlker hapse girdi mi? İşte, Masumiyet 13. son bölümde yaşananların özeti niteliğinde bilgiler.

Masumiyet 13. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Fox TV‘de diziseverler ile son kez buluşan Masumiyet’in 24 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan final bölümünde izleyicileri şoke eden gelişmeler yaşandı. Köprüleri atmış olan Bahar, son sözünü mahkemede söylerken Ela’yı döven kişinin İlker olduğunun ortaya çıkması son bölüme damga vurdu. Suçunu itiraf eden İlker mahkemede 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Final anında Ela ve İrem’in birbirlerine destek olması ise sosyal medyada ilgi gördü.

MASUMİYET’İN FİNALİNDE NELER OLDU? 

İlker’in akıl almaz evlenme teklifiyle deliye dönen Bahar, Ela’ya güvenemez. Ve Sert tedbirler almak zorunda kalır ancak ne İlker’in hesaplarına. Ne de Timur’un çıkarları uğruna Ela’yı kullanmasına engel olamaz.

Ela, uzun gel gitlerin ardından; içindeki bütün soru işaretlerine rağmen, İlker’in telkinlerinin etkisinde kalır ve ona evet der. Bu akıl almaz evlilik, Ilgaz cephesine ihtiyacı olan algı yönetimini sağlasa da; Ilgaz’lar hiç beklemedikleri yerden altından kalkamayacakları bir darbe yer.

İlker ve Ela’nın evlenmesi sadece Bahar için değil, İrem için de yıkıcı olur. Dengesini tamamen kaybeden İrem; nihayet iyileşmek adına büyük bir adım atarken, yaptığı misilleme ile Ilgaz’ları karıştırmayı başarır.

Diğer yanda, Harun’un olay gecesindeki payı tüm çıplaklığıyla ortaya çıkarken; Özellikle yolu Ela’nın yaşadığı felaket gecesinden geçen herkes için hesaplaşma vakti gelmiştir artık. Fakat Kızının evliliğiyle köprüleri atmış olan Bahar; son sözünü mahkemede söyleyecek ve olay gecesiyle ilgili ezberler bir kez daha bozulacaktır.

MASUMİYET DİZİSİNİN KONUSU 

Ayrıca Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.

Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Masumiyet final bölümünde büyük sır ortaya çıktı (Ela’yı kim dövdü?)

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us