Kızıma Doğum günü mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızıma Doğum günü mesajı Anneden, Babadan Kızına En Güzel Doğum Günü Kutlama mesajları / sözleri ; Özel gün mesajları, Kardeşten ablaya, abiye, kardeşe, en güzel yeni değişik doğum günü mesajı

Kızıma Doğum günü mesajı ; Değişik, yeni, etkileyici, anlamlı, mükemmel, özel, 2021 in en güzel doğum günü mesajları, kızıma eşime karıma kuzenime kime isterseniz gönderebilirsiniz.

Kızıma Doğum günü mesajı

Anne babalar doğum günlerinde kız çocuklarına hangi şarkıları söylemeli, kız çocuklarına nasıl mesajlar yazmalı ve kız çocuklarının doğum günlerini nasıl kutlamalı diye merak ediyorsanız yazımınız devamında bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Anne babalardan kız çocuklarına özel hazırlanmış en özel mesajlar, en değerli cümleler ve en muhteşem doğum günü kutlama sözleri ile siz de çocuklarınızın hayatındaki en özel günü yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Doğduğun ilk gün kalp atışlarımın sesini duyuyordum. Yıllar geçti, seni hala ilk günkü heyecanım kadar seviyorum. İyi ki doğdun canım kızım, seni seviyorum.

Doğum günün kutlu olsun benim güzel kalpli, tatlı yüzlü kızım. İyi ki doğdun iyi ki varsın…

Canım kızım. Doğum günün kutlu olsun. Çok sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yılların olsun…

Kızıma Doğum günü mesajı 2021

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olmasını, tüm dileklerinin gerçekleşmesini en az senin kadar diliyorum. Seni çok seviyorum kızım…

Aşkım, güzelim, değerlim benim. Doğum günün kutlu olsun. Benim kızım olduğun için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum.

Kızıma Doğum günü mesajları

Prensesim doğum günün kutlu olsun. Bu güzel ve özel günde, yeni yaşının sana mutluluk, huzur getirmesini, tüm dileklerinin de gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

Güzel kızım bugün doğdu. Doğum günün kutlu olsun prensesim. Yeni yaşında hayatın sana bütün güzelliklerini sunmasını dilerim. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Kalbimin bir yarısı senin benim güzeller güzeli kızım. Bu özel gününde, yaşamın boyunca mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun, Seni çok seviyorum.

Kızımıza Doğum günü mesajı

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI 2021

Benim dünyadaki en büyük hediyem, sensin kızım. İyi ki benim kızımsın. Sana sahip olduğum günden bu zamana kadar bu duygum değişmedi. Mutlu bir ömür dilerim. İyi ki doğdun…

Bana dünya ve kendim hakkında herkesten daha çok şey öğreten kıza Mutlu Yıllar.

Yaşamın boyunca zenginlik, sağlık, neşe ve mutluluk içinde refah bir hayat dilerim canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Kızıma En yeni değişik Doğum günü mesajı

Yaşamımızın daha anlamlı olmasını sağlayan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

Kalbindeki güzellik ve iyilik yaşamından eksik olmasın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

Kızıma Doğum günü sözleri 2022

KIZIMA EN YENİ DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşamın boyunca her günün bugün kadar güzel olsun İnşallah. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Bana duyduğun sevgi bu yeryüzündeki en kıymetli şeydir benim için. Sana karşı olan sevgim o kadar büyük ki hayatımın merkezinde sadece sen yer alıyorsun. Canım kızım, sen doğduktan sonra benim hayatım her zaman daha anlamlı olabildi. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Kızıma Doğum günü mesajı meleğime

Prensesim, kızım, canım mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Sen benim her şeyimsin.

Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.

Benim minik prensesimin doğum günü bugün. Doğum günün kutlu olsun canım kızım. İyi ki varsın bebeğim.

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI ANNEDEN

canıma Kızıma Doğum günü sözü

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI BABADAN

Senin varlığın bana en büyük hediye canım kızım. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Doğduğun o gün bana hayatımın en güzel hediyesi verildi. Sana o kadar minnettarım ki bilemezsin. Senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Aile sahibi olmanın ne kadar muhteşem bir şey olduğunu bana tattırdığın için teşekkür ederim. Mutlu seneler sevgili kızım!

Henüz çok küçüksün canım kızım, her ne kadar sen çok büyüdüğünü düşünsen de bizler için hep küçük, beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan biricik değerlimiz olarak kalacaksın. Nice yaşlara!

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

Prеnsеsim Yüce Rabbim o gülеç yüzünü hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı vе güzеl bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Yeni yaşın dertlerini, kederini unuttursun, gönlünе mutluluklar doldursun, sağlıklı bir ömür sunsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

Kızıma Doğum günü sözleri anneden

Senin kadar sevgi dolu ve tatlı bir kız bir daha dünyaya zor gelir ve ben senin gibi muhteşem bir kız çocuğuna sahip olduğum için çok şanslı olduğuma inanıyorum. İyi ki doğdun canım kızım.

Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Kızım, meleğim, canım, biricik prensesim. Sen ne kadar büyük oldun böyle, yıllar seninle ne çabuk geçti gitti. Ama canım kızım, annenin gözünde sen her zaman küçücük bir bebeksin halâ. Yeni yaşında mutluluk ve sağlık diliyorum.

Bizi her zaman yaşamda mutlu etmeyi başardın, her zaman iyi oldun her zaman başarılı oldun. Yeni yaşınla birlikte yeni bir dönem de önünde uzanıyor. Mutluluğu ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde tadabilmen için canım kızım, nice nice yıllara.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın güzel kızım, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

1
joy
Joy
3
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Kızıma Doğum günü mesajı
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us