Hüseyin Kağıt Kimdir? Ankaralı Hüseyin Kağıt Kaç Yaşında? Instagram Hesabı

22.05.2021 İbo show konuklarından Ankaralı Hüseyin Kağıt kimdir? Kaç yaşındadır? Sosyal medya hesapları nelerdir? Hakkındaki herşeyi bulabilirsiniz.

Hüseyin Kağıt 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen müzisyendir. Daha çok oyun havası şarkıları ile bilinen Hüseyin Kağıt arabesk tarzı ile ilgi çekmeye devam ediyor. Birçok ünlü şarkısı olan ve sevilen bir şarkıcı olan Hüseyin Kağıt 2012 yılında Özkan Özcan ile birlikte söylediği Hayatı Tesbih Yapmışım şarkısı ile popülerliğini arttırmıştır. Hüseyin Kağıt uzun zamandır devam ettiği müzik hayatında bugün de çeşitli programlarda şarkılar söylemeye ve konser vermeye devam etmektedir.

Hüseyin Kağıt’ın  Eğitim Hayatı

Ankara Haymana doğumlu olan Hüseyin Kağıt ilkokul eğitimini Ankara Sincan‘da tamamladı. 10 yaşındayken babası ölen şarkıcı ilköğretimi tamamlayamadı. Çıraklık okuluna giden Hüseyin  Kağıt elektrik bölümüne girdi. Bu okulda müzikle ilgilendiği için ona bir saz hediye ettiler. Böylece kendisi müzik hayatına başlamış oldu.

Hüseyin Kağıt ünlü olduktan sonra birçok medya kuruluşu ile ortak işler yapmıştır. özellikle 2013 yılından itibaren birçok çalışma yapmış ve  yılın halk sanatçısı ödülünü almıştır. Evli ve 3 çocuk babası olan Hüseyin Kağıt hala Ankara’da yaşıyor.

Hüseyin Kağıt’ın Şarkıları

Ankaralı ünlü müzisyen Hüseyin Kağıt’ın birçok ünlü şarkısı bulunmaktadır. Bu şarkılarını Öbür Dünyada Sen Yan isimli tek albümde toplamıştır. Hüseyin Kağıt’ın en ünlü şarkıları şu şekilde sıralanabilir.

·         Akıllı Ol Alçak

·         Böyle Olsun İstemezdim

·         Amma Batar Amma Çıkar

·         Çok Kötüymüşsün

·         Hayatı Tesbih Yapmışım

Hüseyin Kağıt İnstagram Adresi  Nedir?

Ankara havalarının en sevilen ismi olan müzisyen Hüseyin Kağıt birçok sosyal medya platformunda da bulunmaktadır. Spotify ve Youtube üzerinden şarkılarına ulaşabileceğiniz Hüseyin Kağıt’ın kişisel Instagram adresi de bulunur. Hüseyin Kağıt Instagram adresine @huseyinkagithk kullanıcı adından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.