Hızlı Sanal Ofis Kiralama

Sanal ofis nedir, Ülkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmaları,  hangileridir Sanal ofis yasal mı, sanal ofis nasıl kurulur, sanal ofis nasıl kiralanır, en iyi sanal ofis  
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hızlı Sanal Ofis Kiralama istiyorsanız, Ankara, izmir, istanbul başta olmak üzere Tüm illerde en hızlı, Kolay sanal ofis kiralama yapabilirsiniz.

Hızlı Sanal Ofis Kiralama yapmak için bir site mi arıyorsunuz? Acil sanal ofis mi kiralayacaksınız! O zaman doğru adrestesiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde sanal ofis kiralamak için makalemizi okuyun.

Sanal ofis nedir? Ülkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmaları hangileridir? Özellikle yeni iş kurmak isteyenlerin en çok merak ettiği; Sanal ofis yasal mı, sanal ofis nasıl kurulur veya sanal ofis nasıl kiralanır? gibi konuları detaylı olarak açıkladım.

Ayrıca sanal ofis kiralama nasıl olur ve en ucuz sanal ofis kiralayan firmalar hangileridir.  Yazımızda bu konuda da önemli bilgiler bulacaksınız.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi sanal ofis 2022

Yine en çok araştırılan veya merak edilen konulardan birisi; sanal ofis avantajları ve sanal ofis dezavantajları neler olabilir?

Yani bu yazımda sanal ofisler hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruların cevabını detaylı bir şekilde verdim. Yazımın ilk kısmında ise sanal ofis kiralama hizmeti sunan firmaları bulabileceksiniz. Ayrıca sundukları hizmetler ve lokasyonları ile ilgili de bilgiler verdim.

Yine de aklınıza takılan olursa bu sayfanın altında yer alan yorum kısmından aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Kısa sürede cevaplamaya çalışırım.

Hazırsanız başlayalım ve adım adım gidelim.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi ucuz sanal ofis kirala
 • İnternet hızının çok yüksek seviyelere gelmesi, hemen hemen herkes tarafından ulaşılabiliyor olması,
 • Dünyadaki teknolojik gelişmeler,
 • Z kuşağının dinamik yapısı, araştırmacı, yeniliklere açık bir nesil olması,
 • Birçok alanda yapacağınız işlerle ile ilgili online kurslar başta olmak üzere istediğiniz eğitimi kolayca alabilmeniz,

gibi faktörler neticesinde 21.yüzyılda yeni iş tanımları ortaya çıkmıştır. Bu gelişmeler Serbest Çalışanlar (freelancer), evden çalışanlar (home-office) veya girişimciler (start-up) gibi iş dünyasında yeni kategoriler ve yeni çalışma alanları oluşmasını sağlamıştır.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir guvenilir en iyi sanal ofis

Şehirlerdeki nüfus artışı sebebiyle yerleşim alanları artık ihtiyaçlara cevap vermekte zorlanmaktadır. Bu durum ev veya iş yeri almak isteyenlere yüksek rakamlar ödemek zorunda bırakmıştır. Doğal sonucu olarak kiralara da bu durum yansımaktadır. AYrıca pandemi sürecinin de ekonomiye olumsuz etkileri oldu. Mobilya, bilişim ve iletişimde kullanılan teknolojik araçların maliyetlerinde önemli artışlar oldu.

Kimi insanlar bu yüksek maliyetlere katlanıp özel ofisini açarak iş faaliyetlerini yürütmektedir. Kimileri ise özel ofisin getirdiği konfor ve rahatlıktan fedakarlık yapıp, maliyetlerin düşürülmesini daha önemli görmektedir.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi sanal ofis istanbul

Co-working spaces olarak da adlandırılan ortak çalışma prensibi artık tüm dünyada hızla yayılmaktadır. Bu kapsamda Ortak Çalışma Alanlarını etkin kullanma mantalitesi ülkemizde de hızla benimsenmiştir. Sanal Ofis Kiralama anlayışı, ortak çalışma alanlarını etkin kullanmanın en iyi göstergelerinden biridir. Kişilere sağladığı fayda ve memnuniyet derecesi ise maksimum düzeylerdedir.


Her ne kadar sanal ofis olarak adlandırılsa da tabi ki prestijli bir yerde  fiziki olarak var olan bir tane ofis bulunmaktadır. Bu ofiste işinizle ilgili sekretarya görevlerini yerine getirebilecek eğitimli bir personel görev yapmaktadır.

Bu sayede kartvizitinizde prestijli bir adres gösterebilirsiniz. Randevularınızdan tutun, bütün evrak, posta veya fax gibi işlerde de sizin adınıza bunu takip eden bir kişi bulunduğu için planlı ve düzenli bir hizmet alabiliyorsunuz. Tabi ki en büyük sanal ofis avantajlarından biri de bütün bu hizmetlere oldukça ucuz bir maliyete sahip oluyorsunuz.

Diyelim ki çalışmış olduğunuz firma ya da kişilerle toplantı yapmanız gerekti. Bunun için de kaygılanmanıza gerek yok. Çünkü tam donanımlı sanal ofislerde çay veya kahve gibi ikramlar eşliğinde bunu yapabilmeniz mümkün.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi sanal ofis ankara

Sanal Ofis tercihi yeni başlayan startup şirketler ve çalışan sayısı az olan şirketler için de biçilmiş kaftan diyebiliriz. Çalışanları home ofis konseptte çalışan kişiler. (ki bu durum pandemi süreci ile birlikte oldukça yaygınlaştı). Çalışanları sürekli olarak sahada olan şirketler! Sizler için de bulunmaz bir nimet olduğunu söylemek mümkün.

Çünkü bazı iş dallarında ofise çok az uğranmaktadır. Ancak yasal gereklilikler nedeniyle bir iş adresi göstermek için ofis tutup, boş ofise kira ödemek zorunda kalıyorsunuz. Halbuki sanal ofis kiralama çözümü ile bunun üstesinden gelmeniz mümkün. Bu yüzden tüm dünyada hızlıca yayılıyor. Ülkemizde de en iyi sanal ofis kiralama hizmeti sunan firma sayısı oldukça yüksek. Ayrıca bunların sayısı ve hizmet verdiği şehirler sürekli artış göstermektedir.

Peki en iyi sanal ofis firmaları hangileri? Sanal ofis fiyatlarina bakıldığında en ucuz sanal ofis firması hangisidir? Ayda 100 TL sanal ofis ücretleri olur mu?

En İyi Sanal Ofis Firmaları ve Sanal Ofis Fiyatları 

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi sanal ofis izmir

Tüm dünyada, maliyetleri büyük oranda düşürmesi sebebiyle çok hızlı bir şekilde bireysel kullanım alanlarından, ortak kullanım alanlarına doğru yönelme vardır.

Ülkemizde de bu farkındalıkla beraber Sanal Ofis kiralama hizmeti veren firmalar kurulmuştur. Her geçen gün bu firmaların sayısında artış yaşanmaktadır. Firmalar tarafından verilen ofis hizmetleri başta İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerdi. Sonra firmaların kendilerini geliştirmesi ve kapasitelerini arttırmaları ile diğer illerimizi de kapsamaya başlamıştır.

Peki sanal ofis kaç TL den başlar? Her bütçeye hitap edebilmek adına ayda 100 TL sanal ofis ücretleri üzerinden kiralama hizmeti veren firmalarımız bulunuyordu. Bunlara Olmadık Ofis ve Regus gibi firmaları örnek verebiliriz. Ancak yaşanan ekonomik krizlerin, artan elektrik, doğalgaz gibi fatura maliyetlerinin  sanal ofis şirketlerini de etkilediğini söyleyebilirim. Bu nedenle ayda 100 TL sanal ofis kiralamak pek mümkün gözükmüyor. En uygun sanal ofis ücretleri bulunduğu konuma göre aylık 120 TL’ den başlamaktadır.

sanal ofis nedir ulkemizde hizmet veren en iyi sanal ofis firmalari hangileridir sanal ofis yasal mi sanal ofis nasil kurulur sanal ofis nasil kiralanir en iyi sanal ofis 2022 istanbul izmir ankara

En iyi sanal ofis firmalardan bazıları şunlardır.

 • PLAZA CUBES
 • eOfis
 • WORKINTON
 • REGUS
 • SERVCORP
 • KAMARA OFİS
 • ENDLESS OFFICE
 • OFFICE İSTANBUL
 • OLMADIK OFİS
 • LEVENT OFİS

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Hızlı Sanal Ofis Kiralama

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us