Hakan Tek Belediye işçisi çıktı

Hakan Tek
Hakan Tek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Para Saçtığı Videolarla Gündeme Gelen Hakan Tek isimli bir kişi, destelerce para ve lüks araçlarla yaptığı paylaşımların ardından gözaltına alındı. Hakan Tek’in Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ve asgari ücretin biraz üstünde maaş aldığı ortaya çıktı.

Lüks bir araçta uyuşturucu madde kullanan ve çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen ve lüks hayatı dikkat çeken Kürşat Ayvatoğlu’ndan sonra Hakan Tek isimli bir  sosyal medya kullanıcısının paylaşımları fazlasıyla yankı uyandırdı.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve bazı siyasilerle fotoğrafı ortaya çıkan Hakan Tek’in sosyal medyada hızla yayılan, “Cumhurbaşkanının yakın koruması para saçıyor” paylaşımlarının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü düğmeye bastı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Hakan Tek’in Cumhurbaşkanlığı’nda yakın koruma olmadığını ve söylediklerinin gerçeklik payının bulunmadığını belirterek, Kayseri’deki evinde “kamu görevinin usulsüz üstlenilmesi” gerekçesiyle göz altına alındığını bildirdi.

AKP’li belediye çalışanı çıktı

AKP'li belediye çalışanı çıktı

Sözcü Gazetesi’nden Müslüm Evci’nin haberine göre, Hakan Tek’in AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ortaya çıktı.

Hakan Tek’in Kültür ve Sosyal İşlerde afiş, kitap gibi işlerde çalıştığını belirten Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, şunları söyledi:

“Uzun yıllardır belediyemizde çalışan Hakan Tek, son 3 yıldır da birimimizde çalışan 150 personelden birisi. Hakan Tek son 12 aydır birimimizde afiş, kitap vb. işler yapıyor. Bundan 1,5 yıl önce de yine dairemizde kitap ve afiş gibi malzemelerin dağıtımını belediyemize ait araçla gerçekleştiriyordu. Maaşı asgari ücretin birazcık üstünde.”

Para ve arabalar başkasına ait

"Para ve arabalar başkasına ait"

Hakan Tek’in sosyal medyada paylaştığı videolarla ilgili de konuşan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, “Hakan’ın videoları sosyal medyada paylaşılınca emniyet tarafından gözaltına alındı ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığını öğrendim. Emniyette verdiği ifadeye ilişkin bazı bilgiler edindim. Hakan 2020 yılında 60 günlüğüne izne ayrılmıştı. O süreçte telefoncu bir arkadaşına yardıma gidiyormuş, o lüks araçlarla ilgili çektiği videolardaki araçlar arkadaşına ait. Ayrıca para videoları da başkasına ait. Başkasına ait videoları sosyal medya hesabından paylaşmış” açıklamasında bulundu.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Hakan Tek Belediye işçisi çıktı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us