spot_img

Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022, Günlük Burç Yorumu Okudunuz mu? Akrep, Yay, Koç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları 2022

Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022. Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

Bugün hem sosyal hem de iş ortamında girişimlerde bulunabilir, kendi hedef ve isteklerin doğrultusunda adımlar atabilirsin. Mücadele etmeni gerektiren engellerle karşılaşsan bile olaylara iyi niyetle bakman ve sevecen tavırların bu sefer sorunları çözmeni sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

Ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilir, maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için mücadele edebilir, hedeflerine varmak için cesur adımlar atabilirsin. Ancak yeni ve denenmemişi uygulamak için uygun bir zaman olmayabilir, riskler maddi kayıp getirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

Duygu ve düşüncelerini anlatmaya kalktığında ailenin muhalefetiyle karşılaşabilir ya da bazı düşmanlıkları istemeden de olsa harekete geçirebilirsin. Sosyal medya paylaşımlarında daha temkinli olmaya çalışmalısın. Öncü olman gereken durumlarla karşılaştığında ise sezgilerini dinlemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

İş ve sosyal yaşamında, hedeflerine varmak için mücadele etmek istemene rağmen koşulların karşı tarafa bağlı olması, engellerle karşılaşmana neden olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin tek başına kararlar alması seni yıpratsa da bu kararların sonuçları senin lehine olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 1 Ağustos 2022

Ailenin finansal kaynaklarını ve ortak paraları muhafaza etmek için mücadele etmen gerekebilir. Keyiflerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın. Yaşamda seni mutlu edecek kararları tek başına alıp uygulamaya koyman herkesin hoşuna gitmeyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

İş hayatınızla ilgili düzenlenmesi gereken konular var. İhmal ederseniz üstten birileri illa bu baskıyı size yapacaktır. O aşamaya gelmeden aksattığınız konuları düzenli bir şekilde toparlamanız gerekiyor. Maddi anlamda çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Gün içinde alacağınız haberler sizi pek memnun etmeyebilir. Duygusal anlamda kendinizi eksik ve yetersiz hissedebilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyacaksınız. Talep etmekten çekinmemelisiniz. 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Sosyal çevren ve arkadaş grupların içinde kendini ifade edebilir, sevdiklerinle keyifli bir gün geçirebilirsin. Derneklerde veya organizasyonlarda sorumluluk almanı gerektiren koşullar seni bir lider olarak ön plana çıkarabilir. Yolculuk ve anlaşmalarda aksilikler yaşanabilir, dikkatli olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Bu sıralar fazlasıyla göz önünde olabilir, herkesin ve her şeyin kontrolünü ele alabilirsin. Yeni ilişkilere başlayabileceğin bu dönemde duygularını ve tepkilerini rahatlıkla açıklayabilirsin. Ancak arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla aranda iletişim kopuklukları olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Aşk hayatınız giderek hareketleniyor. Eğer yalnızsanız bile mutlaka hayattan aldığınız tat ve neşe artacaktır. Genel anlamda günlük rutinlerinizi toparlayacağınız, dikkatinizi işlerinize vereceğiniz bir gün olacaktır. Maddi anlamda beklenmedik haberler alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Duygusal anlamda kendinizi toparlamak istiyorsunuz. Uzun süredir yaşamadığınız duygular deneyimliyor olduğunuz için biraz kafanız karışmış olabilir. Bir tarafınız ilerlemek isterken diğer tarafınız korkuyor olabilir. Korkularınızla yüzleşin ama aşk gelirse de tadını çıkartmayı da ihmal etmeyin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Ağustos 2022

Finansal konularda yönetimi ele alman ve krizleri yönetmekte sahip olduğun becerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Parasal kaynakların paylaşımında sana güvenenleri boşa çıkarmamak için alacağın riskleri iyi hesaplaman gerekebilir. Çalışma ortamındaki ilişkilerden yana sorun yaşayabilirsin.

1 Yorum

 1. Şimdi burada olmalıyım,
  Savaşın olduğu bu şehirde…
  Güç rezervi neredeyse tamamen kurudu,
  Bana Rab tarafından verilene.

  Benim çocukları kurtarmam gerekiyor,
  Nazi mayınlarından ve füzelerden,
  Böylece daha da büyüyebilirler,
  Kötülük olmadığı yerde.

  Düşmanın hedefinde olmak benim için korkutucu,
  Ailemi hatırlıyorum, benimkini…
  Ve kendimi zayıf olduğum için azarlıyorum,
  Ve benim için zorlaşıyor.

  Ama göğsüne bir haça bastırarak,
  Arkamdan bir sarsıntı hissettim,
  Sonuçta, her zaman umut vardır,
  Ve Tanrı daha fazla güç verecek.

  İşte hedefim bu kadar yakın,
  Öyleyse şimdi zayıf olmama izin ver,
  Kendime “inan” diyerek dua ediyorum!
  Ve zafer zamanı gelecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img
spot_img

Son Paylaşılanlar

Dikkatinizi Çekebilir