Günaydın Salı Mesajları – Sevgiliye Arkadaşa

Günaydın Salı Mesajları - Sevgiliye Arkadaşa dosta flörte manitaya, anneye babaya amcaya, çarşamba perşembe, cumartesi pazar Günaydın mesajı 2022 sizler için...
Günaydın Salı Mesajları - Sevgiliye Arkadaşa dosta flörte manitaya, anneye babaya amcaya, çarşamba perşembe, cumartesi pazar Günaydın mesajı 2022 sizler için...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın Salı Mesajları – Sevgiliye Arkadaşa dosta flörte manitaya, anneye babaya amcaya, çarşamba perşembe, cumartesi pazar Günaydın mesajı 2022 sizler için…

En güzel, anlamlı, manalı salı günü günaydın mesajları sizler için hazırlandı. Her Gün Sabah Günaydın mesajı hazırlamak ve sizlerin onu whatsapp facebook instagram ayrıca twitter gibi sosyal medyalardan sevdiklerinize göndermeniz. Bizler için Gurur verici birşey… Hatta Salı günü Günaydın mesajı, hayırlı sabahlar mesajı, Günaydın resimleri, sözleri ve daha fazlası…

Sağlık, sevgi, başarı, enerji dolu sevdiğiniz insanlarla birlikte huzurlu, ayrıca mutlu bir salı günü geçirmenizi temenni ederim. Günaydın sözleri 2022.

Bu güzel günde güneş nasıl sıcak ve de parıl parılsa sizin gününüz de aynı şekilde sıcak ve de parıltılar içerisinde geçmesin. İyi salı günleri yaşamanızı dilerim.

Ayağınıza hiç taş değmesin, yolunuza hiç engeller yerleşmesin, gözleriniz hiç yaşarmasın ayrıca kalbiniz hiç kurumasın. Güzel günleriniz olsun.

Yüzünüz nasıl gülücükler saçıyor ise kalbinizde aynı şekilde bu gülücüklere eşlik etsin ve de gülümsesin. Gününüz gülümsenin bulaşıcılığı ile diğer insanlara da yayılsın ve mutluluk hepinize bulaşsın.

Bugün sadece bir güne uyandığınızı sanıyorsunuz ama belki de bugün hayatınızın dönüm noktası olacak ve siz de bu kadar heyecan veren bir güne ne olduğunu hiç bilmeden uyandınız. O yüzden her şeye hazırlıklı olun ve yeni bir güne merhaba deyin.

Güzelliklerin tüm hayatınıza yayılacağı ve de sevginizi herkes ile tek tek paylaşabileceğiniz bir gün olmasını dilerim. Bol bol gülümseyin çünkü bulaşıcı olan en güzel şey gülümsemenin faydalarından siz de yararlanın.

Günaydın Salı Mesajları – Sevgiliye Arkadaşa manitaya

Bu yeni bir gün olacak ve inanın, diğer tüm günlerden çok daha farklı ve de özel bir gün olacak. Yeter ki siz bu yeni salı gününe inanın ayrıca geri kalan her şeyi o günün güzelliklerine bırakın.

Güzel bir salı günü uyandım, yanımda sen vardın, işte dedim o gün o gün seni sevmenin günüdür çünkü sen en güzel sevgiden bile daha güzelsin.

Umutların en güzel şekilde parladığı ve bizlerin de bu güzelliğe kapıldığı o güzel salı günlerinden birini yaşıyoruz hala. Bunun için daha dirayetli, daha inançlı ve de daha güzel bir gün yaşamamız dileği ile.

En az bir papatya kadar huzur dolu, bir gül kadar asil ve bir karanfil kadar hoş bir gününüz olsun. Her şeye rağmen hala dimdik hayatta yeni bir güne merhaba demeli ve bu yeni günün tadını doya doya çıkarmanızı dilerim.

Bugün aslında hiç farkında olmasanız bile çok güzel fırsatlarla karşılaşacağınız bol bol düşünmelisiniz. Çünkü insan ne düşünür ise hayatında da mutlaka karşısına o çıkar ve onun ile sınanır. Onun için bol bol pozitif şeyler düşüneceğiniz ve güzel olaylar ile karşılaşacağınız bir salı günü yaşamanızı dilerim.

İnsanların, düşündüğü şeylerin karşılarına çıktığı bir dönemde yaşadığımız sürece kendimize ve düşüncelerimize daha fazla dikkat etmeli ayrıca bunları düzenlemek için uğraş göstermeliyiz. Şimdiden iyi ve güzel bir salı günü dilerim.

Günaydın Salı Sözleri – Sevgiliye Arkadaşa

Dilerim ki bugün çok daha güzel haberler ile uyanırsınız, duyduğunuz her söz sizi mutlu eder ve de motive eder ayrıca çok da güzel olaylar ile karşılaşır ve de mutluluğunuzu kat kat arttırırsınız. İyi bir salı günü yaşamanızı en içten dileklerim ile temenni ederim.

Yaşadığınız her iyi ya da kötü olayda Allah’a sığındığınız, ondan af dilediğiniz ve ondan merhamet dilendiğiniz bir gün olsun. İnşallah Rabbim sizleri hep hayırlı insanlar ayrıca hayırlı olaylar ile karşılaştırsın. Salı gününüz hayırlı ve de mübarek olsun.

Bol bol dua ettiğiniz, ibadetinizin tüm gün sizin ile olduğu ayrıca kıymetli insanlar ile karşılaştığınız, tüm gün Allah rızası için mücadele verdiğiniz bir gün yaşamanızı dilerim. Salı gününüz mübarek olsun.

Kazanın, belanın ya da her türlü engelin yolunuzdan çekildiği, tüm iyiliklerin hep bir şekilde sizi bulduğu ve de pek kıymetli günlerinizin olduğu bir salı günü yaşamanızı en içten duygularım ile dilerim.

Güzel bir salı sabahından herkese günaydın

Bugün günlerden mutluluk olsun, hoş geldin salı! Günaydın!

Merhaba Salı. Güzel, mutlu, sevgi dolu bir güne günaydınnn

Hoş geldin salı, sevgi, huzur, sağlık, bereket, uğur, getir bize.

Hoş geldin Salı. Gününüz aydın, rızkınız ve ömrünüz bereketli olsun

Dertsiz, kedersiz, bol bereketli, güzelliklerle dolu bir salı günü diliyorum

Bu gün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular. Mutlu bir salı diliyorum..

Bu gün öyle bir olsun ki hayatta geçirdiğin en güzel salı günü olsun. Mutlu günler…

Kazasız belasız, acısız dertsiz, huzurlu mutlu güzel bir salı günü olsun inşallah.

Hayırla başlayan hayırla biten bir salı günü olur inşallah. Hayırlı Günler…

Günaydın Salı – Çarşamba Mesajları – Sevgiliye Arkadaşa

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar, sevgiler, selamlar diliyorum arkadaşlar. Merhaba salı. Günaydın…

Hayır dileyelim Mevladan salı günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Günün en güzel saati olan sabahın bütün güzel renkleri yüreğine dolsun, ayrıca neşen yerinde, salı günün aydın olsun canım…

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ayrıca sevenlerimize günaydın. Sendromsuz bir salı dileğiyle..

Günaydın rüzgâr, günaydın içimizdeki dinmez sızılar. Ayrıca Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar.. Mutlu Salılar..

Bismillah sabaha, Bismillah yeni güne, Rabbim sağlık sıhhat versin. Huzur dolu sabahlar. Günaydın Salı. Selamlar sevgiler.

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar hepinize… Mutlu bir Salı olsun inşallah..

Sağlık, sevgi, başarı, enerji dolu sevdiğiniz insanlarla birlikte huzurlu, mutlu bir salı günü geçirmenizi temenni ederim. Günaydın.

Allah gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi salı günümüzü de hayırlı kılsın. Günaydın Mutlu Günler….

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar. Günaydın Mutlu Salılar..

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Ayrıca Bereketli bir salı günü dilerim.

Günaydın. Her şey Allah’ın nasip ettiği kadar. Allah rızkınızı bahtınızı yolunuzu açık etsin huzurlu bereketli sağlıklı mutlu bir Salı günü diliyorum.

Günaydın yalnızlık ayazında üşümüş yüreklere, günaydın baharı bekleyen gönüllere, Ayrıca günaydın iyi kalpli güzel insanlara, günaydın salı gününe…

Gün doğmadan neler doğar umudunu hiç kaybetmeyecek olanlara günaydın, umudunu hep taze tutan yüreklere günaydın, salı gününüz bereketli olsun

Bir hayal kahvesinde oturup, ömür çayından içiyoruz… Yar elinden sunulan demli çaya günaydın!. Salı gününüz aydın, çayınız sıcak, umutlarınız mavi olsun dileğiyle…

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, Ayrıca soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın. Mutlu bir Salı olması dileğiyle..

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günaydın Salı Mesajları – Sevgiliye Arkadaşa

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us