Günaydın Mesajları 2023

Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı

Günaydın Mesajları 2023, arkadaşa, dosta, sevgiliye, resimli günaydın mesajı, en güzel aşkıma günaydın mesajları

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyandığım gündür sevgilim, günaydın sana.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla sevgilim. Günaydın.

Günaydın Mesajları 2023, arkadaşa, dosta, sevgiliye, resimli günaydın mesajı, en güzel anlamlı günaydın mesajları, Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı! Günaydın sevgilim.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat, günaydın aşkım.

Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.

Resimli Günaydın Mesajı Kısa Sözler

Günaydın Mesajları 2023, arkadaşa, dosta, sevgiliye, resimli günaydın mesajı, en güzel ayetli günaydın mesajları, Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Eğer resimli en güzel günaydın mesajı kısa olandır diyorsan 100-200 karakterlik metinler yeterli olacaktır. Sıraladığımız günaydın mesajları sevgiliye kısa sözlerle keyifli hissettirmek isteyenlerin işine yarayabilir:

En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydın.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın!

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Günaydın! Geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun! Işık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

Günler aydınlık, zamanın huzurlu olsun. Günün aydın olsun, günaydın olsun sana birtanem…

Gözlerimi bugün de senin için açtım hayata. Yarın da senin için açılacak, bunu sakın unutma! Günaydın aşkım…

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın sevgilim.

Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim!

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajı 2023

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneş’e bak sana gülüyorum usulca… Günaydın sevgili…

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara… Günaydın sevgilim.

Sevgiliye Günaydın Sözleri Nasıl Olmalı?

Günaydın Mesajları 2023, arkadaşa, dosta, sevgiliye, resimli günaydın mesajı, en güzel mükemmel günaydın mesajları, Günaydın Mesajları 2023, Sevgiliye Arkadaşa, dosta, flörte, manitaya, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya Değişik, anlamlı, dualı, ayetli Resimli Günaydın mesajları 2023

Boş bir mesaj bile atsan, eminiz ki sevgilin senden gelen bir mesaj olacağı için bundan müthiş bir keyif duyacaktır. Yine de hislerini günün ilk saatlerinde ona hatırlatacak bir mesaj yazmak istersen şu özellikleri taşımasına dikkat etmelisin:

Samimi: İçten, yalın ve samimi bir kısa mesaj, yan yana dizilmiş kelimeler sevgilinin yüzünde tatlı bir gülümseme yaratabilir.

Çok uzun/kısa olmayan: İster süslü, uzun cümlelerle ister kısa günaydın mesajlarıyla sevgiline sabah mesajını yolla, 100-300 karakteri geçmemende fayda var.

Yaratıcı: Özel anlarınızdan size yadigar kalan, sadece ikinizin anlayabileceği sözleri de sevgiliye günaydın mesajı yazarken kullanabilirsin.

Cinsiyet odaklı yaklaşmana gerek yok: Romantik günaydın mesajları sadece kadınlara atılmaz. Erkekler de güne sevdiklerinden alacakları bir günaydın mesajı ile uyanmak ister. Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için bu sözler hiçbir zaman kısıtlı değildir.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günaydın Mesajları 2023
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us