Günaydın mesajı sevgiliye 2022 ; Anlamlı, muhteşem, etkileyici

Mükemmel Günaydın mesajları sevgiliye
Mükemmel Günaydın mesajları sevgiliye
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın mesajı sevgiliye Yeni 2022 ; Anlamlı, muhteşem, etkileyici, ayrıca uzun kısa günaydın, En güzel Günaydın mesajları sizler için hazırlanıyor ve yayınlanıyor.

Günaydın mesajı sevgiliye 2022 ; Anlamlı, muhteşem, etkileyici Günaydın mesajları, arkadaşa, flörte, manitaya günaydın, ayrıca romantik günaydın mesajları, sevgiliye günaydın mesajı romantik, hayatıma, karıma eşime günaydın mesajları ve daha fazlasını sizler için hazırladık. Aradığınız özel bir günaydın mesajı varsa bize söylemeniz yeterlidir.

En Yeni Günaydın mesajları sevgiliye 2022

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

Güneş kadar aydınlık, ayrıca gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın… Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

Günün aydın olsun. , dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, hatta yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

Anlamlı Günaydın mesajı sevgiliye

Her sabah yatağımdan uyandığımda nefes almaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın biriciğim.

Günaydın kraliçem, canımın içi, ruhumun tek sahibi. ayrıca seninle geçen günlerim öyle güzel ki, hatta sadece seninle nefes alabiliyor bu bedenim. Seni çok ama çok seviyorum benim canım sevgilim.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim…

Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Ayrıca yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim.

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın hatta içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

Aman Allah’ım güzelliğin büyüleyici bir rüya gibi. Gözlerin bu rüyanın en muhteşem eseri. Dün gece sen rüyalarımı süsledin, sonra uyandım ve rüyalarımın gerçek olduğunu gördüm. Güne seninle merhaba demek en büyük keyif benim için. Günaydın sevgilim.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, ayrıca benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın SANA.

Romantik Günaydın mesajı sevgiliye 2022

Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, ayrıca gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.

Değişik Günaydın mesajı 2022

Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, ayrıca gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim günaydın olsun sana.

Hayatıma günaydın mesajı 2022

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Günaydın! Tıpkı bir güneş gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydınlatıyorsun! Gözlerimde bir ışık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

Günaydın sabahımı aydınlatan nur yüzlü güneşim.

Benim bir tanecik aşkım günaydın. Öyle hızlı, koşar adım gelmek istiyorum ki yanına. Ayrıca Usulca sokulup kollarının arasında saatlerce uyumak, dünyanın en güzel rüyalarını görmek istiyorum. Seni özlüyorum ve hayalini hep kalbimde taşıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Huzurlu günaydın mesajları 2022

Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

Mükemmel Günaydın mesajları sevgiliye 2022

* Ay doğar ayazlanır, ve gün doğar beyazlanır, Özellikle benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır, hadi uyan benim narin sevgilim!

* Karanlık geçmiş silindi. Ayrıca Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Fakat Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen dostum, günaydın…

İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz… Hepinize Günaydın…

O aklına gelir, ‘günaydın’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın…

* Aylardan en güzel haziran ayrıca günlerden pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. hayırlı sabahlar aşkım.

* Sensiz bir gün nasıl bir şey biliyor musun? Hatta Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi… Çünkü, ben de güne öyle uyandım!

En mükemmel Günaydın mesajı sevgiliye

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü ; ayrıca bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince Gunaydın.

* Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

* Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın; ayrıca bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

* Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

2022 Günaydın mesajları

* Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

* Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, hatta günlerimde heyecanlar ayrıca gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Dünyanız mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. ayrıca Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce oIsun. Günaydın.

Hayırlı Sabahlar Günaydın mesajları

* Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Ayrıca güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

* İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

* Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, ayrıca benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın Sana.

* Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

* Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim… Günaydın günaydın canımın özüm.

* Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, ayrıca gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günaydın mesajı sevgiliye 2022 ; Anlamlı, muhteşem, etkileyici

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us