Günaydın 19 Mayıs Mesajları – Atatürk ve 19 Mayıs mesajları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aslında çok fazla bulunamayacak nadir makalelerden birisi oldu. Günaydın Cuma veya Günaydın Bayram mesajlarını sıkça bulabildiğimiz Arama motorları ve sosyal medyalarda Günaydın mesajları gibi Artık günaydın 19 mayıs mesajları ve ya günaydın 30 Ağustos mesajlarını da bulabileceksiniz. Neden mi? Çünkü biz yapacağız :)

Evet Çok fazla seçeneğimiz yok ama zamanla bu seçenekler artacaktır. Şimdilik elimizden gelen budur lütfen sizlerde destek olmak için resimlerimizi paylaşın ve sitemize üye olun. Her şey sizler için… Teşekkürler… 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramımız Kutlu olsun.

19 Mayıs mesajları araştırılan konular arasında bulunuyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkmıştır ve bu tarih Türk Kurtuluş Savaşı’nın başladığı tarih olarak kabul edilir.19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşırken 19 Mayıs ile ilgili sosyal medyada paylaşım yapacaklar ve mesaj atacaklar ise 19 Mayıs mesajlarını araştırıyorlar. Anlamlı, yeni, güzel ve resimli 19 Mayıs mesajlarını sizler için derledik. İşte 19 Mayıs mesajları ile sözleri…

Gençlerin ve aziz Türk milletinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın bütün kahramanlarını saygı ile anıyorum.


19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


19 Mayıs’ta milletimizin geleceği olan gençlerimize nice başarılar diler vatanın ve milletin yükselişinde öncülük etmelerini temenni ederim.

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919’un 102. yıldönümünde Milli Mücadelemizin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bütün İstiklal kahramanlarımızı ve aziz şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, bu ülke için can vermiş bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.


Gençliğinde dik duranın ihtiyarlığında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs’ın 102. yılında tüm milletimizin Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum.


Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Günaydın 19 Mayıs Mesajları – Atatürk ve 19 Mayıs mesajları
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us