Etkileyici Günaydın mesajları, Günaydın Aşk, Günaydın aşkım

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın aşkım mesajı, sevgiliye günaydın mesajı, sevgiliye yazılacak mesajlar konusunda derleme gerçekleştirdik. Sevgililerin birbirlerine günaydın demek için attığı mesajlar genellikle günaydın aşkım mesajı, sevgiliye günaydın mesaji veya sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı olarak yer almaktadır. Sizler için günaydın mesajları üzerine bir içerik hazırladık. Paylaştığınızda sevdiklerinize kıymetlerini hissettirebileceğiniz, onların güne huzurlu bir başlangıç yapmalarını sağlayacağınız mesajlar, sözler arıyorsanız hemen paylaşmaya hazır sözler burada. İster WhatsApp, ister Instagram, isterse Facebook veya kısa mesaj(SMS) olsun hepsini bu içerikte bulabilirsiniz

Sevgiliye yazılacak en en güzel günaydın mesajı konusunda geniş bir arşiv oluşturduk. Bu sebeple siz de sevgilinize en güzel mesajları göndermek istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. Siz de süslü cümlelerle değil de kısa günaydın mesajlarıyla sevgilime ilk sabah mesajımı yollamak istiyorum diyorsanız, 100-120 karakteri geçmeyen sevgiliye kısa günydın mesajları listemizden yararlanabilirsiniz. Oldukça anlamlı ve etkileyici günaydın mesajlarından kurguladığımız bu mesajlarla, Ona sabahın ilk aşk ateşini dopdolu bir şekilde hissettirebileceksiniz. Sabah sabah kendisine sizin tarafınızdan bu kadar sevgi dolu bir günaydın mesajı atıldığını gören sevgiliniz, eminiz ki size sabırsızlanarak cevap yazmak isteyecektir.


GÜNAYDIN AŞKIM AŞK MESAJLARI


Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki
yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim
biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.


Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin
kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize
yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Haydi, kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş. Günaydın canım benim.

Can dostum, varlığın bana güç veriyor, sen her şeyin en güzeline layıksın, günün güzel geçmesi dileğiyle GÜNAYDIN

Günaydın demek isterdim ancak gün karanlık :) Sabaha bulut çökmüş olsa da, kalbinizin ışığı gözlerinize vursun ve baktığınız her yer size aydın olsun. Mutlu Sabahlar.

Canım arkadaşım hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Yılda sadece bir gün açmak için 365 gün bekleyen kardelenin o bir günkü sevincini yaşamanız dileğiyle herkese günaydın. Uzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın arkadaşım.

Güne iyi başla, üzgün olma, nefret etme, aşkı yaşa, yaşamı sev, dünü unut, ışığını yansıt, ne olursa olsun gülmeyi unutma. Günaydın canım arkadaşım.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın sevgilim.

Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın…

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar…

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Gözlerini bugüne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Günaydınlar hayırlı sabahlar.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Etkileyici Günaydın mesajları, Günaydın Aşk, Günaydın aşkım
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us