En yeni günaydın mesajları, Kısa, Arkadaşa, Sevgiliye etkileyici Günaydın mesaj

Günaydın Mesajları, Sözleri 2022, romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları, Sevgiliye, karıma, kocama, arkadaşa, manitaya, anneye, babaya, flörte en güzel, romantik, resimli, Günaydın sözleri, mesajı, mesajları 2023, yeni anlamlı mesajlar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günaydın mesajları, En yeni, Mükemmel, arkadaşa, Sevgiliye, kısa, muhteşem, Hiç Duyulmamış, flörte manitaya Günaydın mesajları göndermenin en kolay yoludur ince zeka…

En Yeni Mükemmel, arkadaşa, Sevgiliye, kısa, muhteşem, Ayrıca Hiç Duyulmamış, flörte manitaya, komik, uzun, anlamlı, duygusal Günaydın mesajı arıyorsanız Doğru adrese geldiniz. Sizler için her hafta yeni mesajlar hazırlıyoruz. Hatta Bazen Cuma mesajları, bazen de bayram mesajları oluyor. Tüm özel günler için elimizden geldikçe özgün paylaşımlar yapıyoruz. En güzel Günaydın sözleri 2022 sayfamızı da mutlaka ziyaret ediniz.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Ay doğar ayazlanır, ve gün doğar beyazlanır, Özellikle benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır, hadi uyan benim narin sevgilim!

Karanlık geçmiş silindi. Ayrıca Ömrümüzün kalanına ışıkla bakıyoruz artık. Fakat Günaydın bitmeyecek yarınlarım, günaydın benim en büyük sevdam.Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…

İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz… Hepinize Günaydın…

O aklına gelir, ‘günaydın’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın…

Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, günaydın.

Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ne ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım… Günaydın…

Sevmek çay, sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içiyor. Günün aydın olsun gariban dostum…

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince Gunaydın.

Sabah aydınlığımsın, gönlümün ilacısın, baş tacımsın. Seninle bir güne daha uyanmak ne mutlu bana.

GÜNAYDIN HER SABAH HAYATIMA GÜNEŞ GİBİ DOĞAN AŞKIM, SENİ ÇOK SEVİYORUM.

 Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Ayrıca Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Seni sevmek güneşe dokunmaktır. Sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren; kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın...

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Ayrıca günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Dünyanız mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Ayrıca Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce oIsun. Günaydın.

DUYGUSAL GÜNAYDIN MESAJI

Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Hatta Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bazen bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, Ayrıca benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın Sana.

Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, hatta her şeyim… Günaydın günaydın canımın özüm.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, ayrıca gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

GÜNEŞ KADAR AYDINLIK, GÖZLERİN KADAR GÜZEL, SÖZLERİN GİBİ KUSURSUZ BİR GÜNE MERHABA DEMEK İÇİN TAM ZAMANI GÜNAYDIN SEVGİLİM.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Sevgiliye; Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olman. Seni seviyorum günaydın.

Aşkın tarifini sorsalar bana senin resmini çizerdim çünkü benim için aşk sensin bir tanem. Her güne seninle başladığım için benim günüm zaten aydın. Sana da günaydın sevgilim.

incezeka.com Günaydın mesajları 2021 her gün sizler için hazırlıyor. bir yorumu hak ediyoruz sanırım.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, hatta her şeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.

Hani ilk kez bakışım bakışına değdiği zaman kalbim yerinden fırlamış midemde kelebekler uçuşmuştu ya. İşte ben her güne seninle öyle başlıyorum. Bana bu duyguları tattıran sen kalbimin en derini günaydın.

Bir gün daha başlıyor hayatımda. Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
En yeni günaydın mesajları, Kısa, Arkadaşa, Sevgiliye etkileyici Günaydın mesaj
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us