Devlet Bahçeli Anıtkabir’de Yoktu!

Hiç kuşku yoktur ki, TBMM Türk milletinin ta kendisi, demokrasinin, milli birliğimizin, istiklal haklarımızın, istikbal haysiyetimizin ebedi güvencesidir. TBMM’nin 101’inci açılış yıl dönümüyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı yürekten kutluyorum.

Sosyal medya aracılığı ile mesaj yayınlayan Mhp Genel başkanı Devlet bahçeli 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı münasebeti ile gerçekleştirilen Ata ziyaretine Katılmamıştır. Mesaj olarak da

Hiç kuşku yoktur ki, TBMM Türk milletinin ta kendisi, demokrasinin, milli birliğimizin, istiklal haklarımızın, istikbal haysiyetimizin ebedi güvencesidir. TBMM’nin 101’inci açılış yıl dönümüyle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı yürekten kutluyorum. Dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mhp başkanı Bahçelinin neden gelmediği merak konusudur. Ve Sosyal görüşlü insanların eleştirilerini almaktan da kurtulamamışlardır.

Sosyal Medya da En çok sorulan sorulardan biri de şu olmuştur;

Sn Bahçeli Mhp Genel başkanısınız, Atatürk yolunda ilerlediğinizi söylüyorsunuz, Hangi bahaneniz sizi Bugün Ata’nın huzuruna getirmedi?

Hangi güç size engel oldu ki gelemediniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.