Atatürk’lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021

Atatürk'lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021, En baba türk, Atatürk sloganıyla açtığımız 2021 babalar günü mesajları içerisinde sadece Babalar günü mesajları Atatürk vardır.
Atatürk'lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021, En baba türk, Atatürk sloganıyla açtığımız 2021 babalar günü mesajları içerisinde sadece Babalar günü mesajları Atatürk vardır.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk’lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021, En baba türk, Atatürk sloganıyla açtığımız 2021 babalar günü mesajları içerisinde sadece Babalar günü mesajları Atatürk vardır.

Atatürk’lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021 ; Babalar Günü, haziran ayının en özel, en anlamlı günüdür. Tüm dünyada aynı gün büyük bir sevgi ile kutlanan özel günlerden biridir. Konu baba olunca -hele ki otoriter bir karakter ise- duygusal kelimeleri bir araya getirmek, aslında söylenilmek istenen o içe dokunan anlamlı babalar günü sözlerini dillendirmek zor olabiliyor. Böyle durumlarda hediyenin yanındaki bir kart mesajının yardımı dokunabilir. Tereddütsüz içinizden geldiği gibi kelimelerinizi yazıya dökebilirsiniz. Bir baba için en etkileyici babalar günü mesajı, biricik oğlundan/kızından duyacağı herhangi bir kaç tatlı söz olacaktır. Yılda bir kez de olsa onlara sonsuz sevgimizi dillendirmekten çekinmeyelim. İnce Zeka olarak sizlere babalar günü mesajları 2021 olarak mükemmel konular açtık. Bunlardan birisi olan bu konu da Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK resimlerinin olduğu Babalar günü mesajları makalemizdir. Sayfanın sonunda diğer babalar günü konularını görebilirsiniz.

Bu cennet vatanın kurucusu Gazi Mustafa kemal, En baba Türk #ATATÜRK babalar günün kutlu olsun…

Kimsenin senin kadar çocuğu olmadı. 80 milyon evladın var Atam. Babalar günün kutlu olsun.

Sarı saçlım Mavi gözlüm, babalar günün kutlu olsunç

Canım babam, evimizin huzuru, ailemizin baş tacı Babalar Günü’n kutlu olsun. Seni hep seven her zaman yanında olan çocukların…

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Canım, günün kutlu ve mutlu olsun!

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Bir günümde değil her günümdesin…

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Özel günün kutlu olsun…

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba…

Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma… Sen hep benim bir tanemsin babacığım.

Babanın rolü en az eğitimciler kadar önemlidir. Çünkü ilk eğitim babadan alınır. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun…

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile gününüz kutlu olsun.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Atatürk’lü Babalar Günü Mesajları; Resimli sözlü 2021
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us