2022 Yeni Yıl Mesajları: Etkileyici Yeni Yıl Kutlama Mesajları! İşte 2022 En Güzel Yeni Yıl Tebrik Mesajları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde etrafta bolca yılbaşı hazırlığı var! Yılbaşına kısa bir süre kala vatandaşlar sosyal medya hesaplarında yeni yıl mesajlarına dair paylaşımda bulunmak istiyor. Sevgilinize onu sevdiğinizi söylemenin apayrı bir yolunu oluşturan bu mesajlar ile, bir insanın yüzündeki gülümsemenin nedeni olmanın güzelliğini yaşarsınız. Mesajlarınızın samimiyeti sayesinde insanların kalbindeki mutluluğu arttırır, yakınlarınızın umudunu yükseltirsiniz. Bir yeni yıl mesajı ile neler yapabileceğinizi bilemezsiniz! Bu nedenle yeni yılda, siz de yakınlarınızın gözlerinin içine bakın ve onlara ne kadar değer verdiğinizi fısıldayın. İşte, sizler için bir araya getirdiğimiz yılbaşı tebrik mesajları 2022 özel seçenekleri…

2022 Yeni Yıl Mesajları: Etkileyici Yeni Yıl Kutlama Mesajları! İşte 2022 En Güzel Yeni Yıl Tebrik Mesajları ; Koca bir yılı daha geride bırakmanın hüznü yaşanırken, bir yandan da yeni yıla erişmenin sevinci coşku ile kutlanıyor. Bu özel zamanlarda yeni yıl mesajları yoğun ilgi görüyor. İyi dilekler ve temennilerde bulunmak isteyenler, Yılbaşına kısa bir süre kala en güzel, anlamlı, resimli yeni yıl kutlama mesajlarını araştırıyor. Sevdiklerimize, onları ne kadar sevdiğimizi, ne derece değer verdiğimizi anlatmanın en güzel fırsatlarından olan yeni yıl mesajları, yakınımızdaki insanların daha mutlu olmasına vesile olabileceğimiz araçlardır. Bir önceki yılın muhteşem geçmesine neden olan sevdiklerimize, bu yıl da yanımızda olmaları için imkan vermeyi hedeflediğimiz mesajlar, içtenlik ve samimiyetle yazıldıklarında oldukça duygusal bir hal alabilir.  İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel, anlamlı, resimli yeni yıl kutlama mesajları..

Yılbaşı Mesajları 2022

2022 yılının sevgi, bol mutluluk ve hatırlandıkça tebessüm yaratacak samimi anılarla dolu olması dileğiyle… Sağlıklı ve huzurlu nice yıllara!

Hoş geldin 2022! Önceki yılların verdiği birikim ve tecrübeyle bu yılı da dolu dolu geçirelim hep birlikte! Sevdiklerinizle keyif içinde yeni bir yıl dileğiyle…

Yeni yılın başta ülkemizin refahı, yakınlarımızın sağlığı ve hayallerimizin gerçekleştiği güzel günlere şahit olması dileğiyle! Barış ve huzur içinde nice mutlu yıllara!

İş mi arıyorsun, o halde tam hayalindeki iş! Sağlığına mı kavuşmak istiyorsun, o halde bol şifa! Yeni yerler mi keşfetmek istiyorsun, o halde tam da ihtiyacın olan imkanlar ve bol şans hep seninle olsun; tüm dileklerin 2022’de gerçekleşsin!

Yeni yıl mesajları 2022

Yeni doğan güneş gibi yepyeni bir yılı selamla ve uyandığında tertemiz ocak havasını içine çekip şöyle söyle: “Ben kendime kendim için gerekliyim, sağlıklı, kararlı ve enerjik olmalıyım!” Kıymetinizin bilindiği, keyifli günlerin birbirini kovaladığı huzurlu bir yıl dileğiyle!

Yeni yılımızda rabbim tüm İslam alemi olarak korktuklarımızdan emin; umduklarımıza nail olmayı nasip etsin.

Elimizdekilerle mutlu olmayı öğrenebilmek daima huzur verir! Dünyaya sevgiyle bak ki evrenin tüm iyi niyeti ve 2022’in tüm mucizeleri seninle olsun!

Bu yıl ailene daha çok vakit ayır, arkadaşlarınla mutlu anılar biriktir, kendine daha iyi bak, doğru beslen, hayvanları koru ve çevrene saygı duy… İyi bir insan olmak için çok sebebin var! 2022 yılına bir şans ver ve tüm sürprizleri bu yıl bol bol yaşa!

Yeni yılın ilk günü geri kalan hayatımızın da ilk günü! Yeni bir başlangıç, yeni planlar ve yepyeni bir moralle enerjimizi hiç düşürmeyeceğimiz sağlıklı bir yıl dileğiyle! Neşeli 2022 herkese şans getirsin…

Hayatın olumlu yanlarına odaklanıp sevdiklerimize daha çok vakit ayırabileceğimiz, mutlu anılar biriktirebileceğimiz eşsiz bir 2022 geçirmek dileğiyle... Gülücükleriniz yıl boyu daima sizinle olsun!

Dönüp arkana bile bakmak istemeyeceğin kadar muazzam bir yıl geçirmen dileğiyle! 2022 senin için unutulmaz olsun…

Merhaba 2022’in ilk günü! Bu yıl diğer tüm yıllarımızın seyrini etkileyecek şahane tecrübeler yaşama fırsatı versin hepimize! Sürprizlerle dolu 2022 dileğiyle…

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Mesafelerin aşka engel olamayacağını bana sen öğrettin. Bana sevmenin gücünü sen gösterdin. Her yeni yılda canımı yakan bir yarayı sen sardın. Bu yıl da yanında olamasam da, kalbim hep seninle atacak sevgilim. Mutlu yıllar!

Canımın ince yeri! Gece saat tam 00.00’da gökyüzüne bak. Aynı göğün altında olmanın hevesini başka türlü anlatamam sana. Aynı ayı görerek girelim ki yeni yıla, tüm ömrümüz aynı yöne bakarak geçsin. Tüm yaşamımız aynı anda gülerek bitsin. Gül yüzünde tebessümün eksik olmayacağı bir yıl diliyorum sana. Seni seviyorum hayatımın neşesi. Mutlu yıllar!

Yeni yılı yan yana geçiren tüm aşıkların kalbindeki huzur kadar özlemim var sana. Yeni yılda canının yanışını sevdiğinin sesi ile geçirmeye çalışan tüm meftunların nefesi kadar tutkunum. Her gece baktığım o fotoğrafa bu gece bir daha özlemle dokunacağım. Sensiz geçecek bir saate bile tahammül edemeyeceğim bir yılda, sensiz 1 dakika bile durmadığım bir sene olsun. Mutlu yıllar her şeyim!

Her anın güzelliğini gözlerinde gördüğüm sevgilim… Bir yıl daha bitiyor ve bu yılın altında senin imzan var. Ben bu yılı seninle geçen anılarımdan ibaret sayıyorum. Daha fazla anı biriktireceğimiz, daha fazla güleceğimiz, daha fazla seveceğimiz bir yıl olsun. Mutlu yıllar sevgilim.

Bal! Nefes almanın en güzel yanı adını söylemekti benim için hep, seninle tanıştığım yıldan bu yana her yılbaşını biraz da senin adınla kutladım. Atılan her havai fişekte renklerin güzelliğini gözlerinle kıyasladım. Yanımdan hiç ayrılmayacağın yıllarımız olsun sevgilim. Mutlu yıllar!

Hayatımda verdiğim kararın baş kahramanı, canım eşim! Bu yıl da yanımdan ayrılmayacağın, akşam eve geldiğimizde yüzümüzün güleceği, aynı yastığa baş koyarken ömrümüzün biteceği bir sene diliyorum. Mutlu yıllar diğer yarım!

Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası. Nice mutlu yıllarımız olsun!

 Etkileyici Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Kardeşten öte can dostum! Çocukluğumuzda çaldığımız erikleri anacağımız kadar mutlu, yan yana yürüyebileceğimiz kadar sağlıklı bir sene olsun. İyi ki tanımışım seni. Mutlu yıllar.

Can dostum, yeni yılda hayatında en güzel değişikliklerin olmasını temenni ederim. Gözlerinden sadece mutluluk yaşları aksın isterim. Yanından bir saniye bile ayrılmak istemesem de, bolca adını anacağım bir sene olacak benim için. Mutlu yıllar kardeşim.

Hayatımın ortağı, mutlu yıllar. Sen benim en güzel çocukluk hatıralarımın baş kahramanısın. Tıpkı çocukluğumuzdaki gibi kahkahalarla güleceğimiz, her anımızda eğleneceğimiz bir yılımız olsun. Bu yeni yılda dilerim istediklerin gerçekleşir. En saf dileklerinle iyi ki varsın.

Canım dostum, yoldaşım. Birlikte yürüdüğümüz yolların uzunluğuna bakınca insan zamanın geçişine hayret ediyor. Bugün yeni bir yıla girerken seninle yan yana olamamanın hüznünü yaşıyorum. Ama biliyorum ki bu yıl, senin yılın olacak. Bir dakika bile hüzün duymayacağın bir yıl diliyorum.

Ablam, gıybetten başımızı kaldıramayacağımız, cehenneme locadan dalacağımız, paraları yerlere saçacağımız bir yıl olsun. Mutlu yıllar!

Geçtiğimiz yıl üzerinden geçmiş olabilir. Sürüm sürüm sürünmüş olabilirsin. Ama saat tam 00.00’da gülersen, bütün yılın gülerek geçecek. Gülmeyi unutmayacağın bir yıl olsun.

Dünyanın güneş etrafındaki turunu tamamlamasını kutladığımız şu günde, senin de hayatıma girişini kutlamaktayım. Geçtiğimiz yılda ettiğin tüm bedduaların tutması, gelecek yıl için tüm dileklerinin gerçek olmasını temenni ederim. Mutlu yıllar!

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür edeceğin bir yılın olsun. Çocukların yanakları kadar tatlı, bir bebeğin gülüşü kadar güzel zamanların geçsin. Bu yıl senin yılın olsun. Mutlu seneler!

EN YENİ YIL YILBAŞI MESAJLARI

Aileye Yeni Yıl Mesajları

En yakınımız, içinde doğduğumuz ev, ailemiz… Onların yeni yılda güzel bir sene geçirmelerini dilemek, yeni yılın onlara uğur getirmesini istemek için yeni yıl mesajlarını kullanabiliriz. Yeni yıl mesajları 2022 yılında, sevdikleriniz için en özel kelimelerle düzenlendi. Anne babanız için en güzel yeni yıl mesajlarında sağlık, huzur ve mutluluk dileyebilir, kardeşleriniz için mesajlarınızda kariyer ve kazanç temenni edebilirsiniz. Yeni yılda tüm umutların, mutlulukların aileniz için hazır olmasını isteyebilirsiniz. Tüm bu temennileri bir araya toplayacağınız en güzel yeni yıl mesajlarını sizler için derledik!

 • Bir yıl daha geçerken her an varlığınıza minnettarım. Yaşamımdan geçen her yılda iyi ki benim ailemsiniz diyeceğim. Atladığım her yeni yaşta iyi ki dünyaya gelme nedenim sizsiniz diyerek teşekkür edeceğim. Sizi seviyorum ailem.
 • Hayatımdaki en büyük değer ailemdir. En büyük varlığım ve en büyük gücüm. En büyük dayanağım ve en yüce mutluluğum… Bu yeni yılda da yanımda olduğunuz, bana güç verdiğiniz için teşekkür ederim. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla, hep beraber geçen nice yıllarımız olsun.
 • Her geçen yılda bir yaştan daha gün alırken, dizimdeki morlukların yerini alnımdaki çizgiler alırken, koşu yarışlarında yavaş yavaş geride kalırken yanımda siz vardınız. İlk aşkımda, ilk hayal kırıklığımda, ilk okulum ve mezuniyetimde, ne zaman ardıma baksam desteğinizi gördüm. Birlikte geçen yıllarımız hiç bitmesin ailem. Mutlu yıllar!
 • Bana sevginin, mutluluğun temellerini öğrettiniz. Babamdan mertliği, annemden merhameti, kardeşimden paylaşmayı öğrendim. Beni bu günümle, yarınımla ben olarak siz var ettiniz. İyi ki beni ailemsiniz. Yeni yılda da yan yana tüm yılı geçirmek dileğiyle… Mutlu yıllar.
 • Geride kalan her yılda saçlarımızdaki aklar artacak, gözlerimiz daha yorgun bakacak. Her yıl başında bir şeyler değişmiş olacak. Değişmeyen tek şey bu güzel ailemiz olacak. Yan yana geçirdiğimiz her yeni yılda bir yaş daha atsam da, kendimi yanınızda güvende hissediyorum. Hep yanımda kalın ailem. Mutlu yıllar.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Kalbinizin sahibini de yeni yılda unutmak olmaz. Bu yıl birlikte bir yıl dilemek, birlikte oluşturduğunuz anıları yad etmek için mükemmel zamanlar yaratacaksınız. Sevgiliniz için etkileyici yılbaşı mesajları yazarak , yılbaşında onun kalbini yeniden fethedebilirsiniz. Sevgilinizle mükemmel bir yıl geçirmeniz için tek yapmanız gereken onun yanında kalmak… Başka herhangi bir desteğe ihtiyacınız yok. En güzel yılbaşı mesajları ile sevgilinize yanınızdaymış gibi hissettirebilir, mesafelerin sevgi için anlam ifade etmediğini kanıtlayabilirsiniz. Yeni yıl mesajları sevgiliye gönderilecekse, içinde mutlaka özlem, aşk ve duygusallık bulunduracaktır. Özellikle sevgilinizle aranızda mesafeler varsa, yeni yıla birlikte giremiyorsanız, bu mesajlar ayrıca bir anlam taşır. Sevgiliniz için en güzel yılbaşı mesajlarını sizler için derledik!

 • Mesafelerin aşka engel olamayacağını bana sen öğrettin. Bana sevmenin gücünü sen gösterdin. Her yeni yılda canımı yakan bir yarayı sen sardın. Bu yıl da yanında olamasam da, kalbim hep seninle atacak sevgilim. Mutlu yıllar!
 • Canımın ince yeri! Gece saat tam 00.00’da gökyüzüne bak. Aynı göğün altında olmanın hevesini başka türlü anlatamam sana. Aynı ayı görerek girelim ki yeni yıla, tüm ömrümüz aynı yöne bakarak geçsin. Tüm yaşamımız aynı anda gülerek bitsin. Gül yüzünde tebessümün eksik olmayacağı bir yıl diliyorum sana. Seni seviyorum hayatımın neşesi. Mutlu yıllar!
 • Yeni yılı yan yana geçiren tüm aşıkların kalbindeki huzur kadar özlemim var sana. Yeni yılda canının yanışını sevdiğinin sesi ile geçirmeye çalışan tüm meftunların nefesi kadar tutkunum. Her gece baktığım o fotoğrafa bu gece bir daha özlemle dokunacağım. Sensiz geçecek bir saate bile tahammül edemeyeceğim bir yılda, sensiz 1 dakika bile durmadığım bir sene olsun. Mutlu yıllar her şeyim!
 • Her anın güzelliğini gözlerinde gördüğüm sevgilim… Bir yıl daha bitiyor ve bu yılın altında senin imzan var. Ben bu yılı seninle geçen anılarımdan ibaret sayıyorum. Daha fazla anı biriktireceğimiz, daha fazla güleceğimiz, daha fazla seveceğimiz bir yıl olsun. Mutlu yıllar sevgilim.
 • Bal! Nefes almanın en güzel yanı adını söylemekti benim için hep, seninle tanıştığım yıldan bu yana her yılbaşını biraz da senin adınla kutladım. Atılan her havai fişekte renklerin güzelliğini gözlerinle kıyasladım. Yanımdan hiç ayrılmayacağın yıllarımız olsun sevgilim. Mutlu yıllar!
 • Hayatımda verdiğim kararın baş kahramanı, canım eşim! Bu yıl da yanımdan ayrılmayacağın, akşam eve geldiğimizde yüzümüzün güleceği, aynı yastığa baş koyarken ömrümüzün biteceği bir sene diliyorum. Mutlu yıllar diğer yarım!
 • Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası. Nice mutlu yıllarımız olsun!

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
2022 Yeni Yıl Mesajları: Etkileyici Yeni Yıl Kutlama Mesajları! İşte 2022 En Güzel Yeni Yıl Tebrik Mesajları
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri | Muğla Haberleri | Köyceğiz Haber | Fethiye Haber | Muğla Gazetesi
Follow Us