Sevgiliye En güzel yeni Günaydın mesajları sözleri

featured
Sevgiliye En güzel yeni Günaydın mesajları sözleri hatta romantik, değişik, anlamlı günaydın mesajı 2021, resimli günaydın mesajları ve güzel sözler, erkeğe kadına günaydın mesajları, Eşe, arkadaşa, flörte Günaydın mesajı 2021 ve daha fazlasını sizler için hazırladık. Ayrıca Cuma mesajları, iyi geceler mesajları da ulaşabileceğiniz İnce ince kategorimizde mevcuttur.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sevgiliye En güzel yeni Günaydın mesajları sözleri veya romantik, değişik, uzun, kısa, anlamlı günaydın mesajı 2021. Ayrıca listelerimizde resimli günaydın mesajları ve güzel sözler hazırladık.

Sevgiliye En güzel yeni Günaydın mesajları sözleri hatta romantik, değişik, anlamlı günaydın mesajı 2021, Ayrıca resimli günaydın mesajları ve güzel sözler, erkeğe kadına günaydın mesajları, Eşe, arkadaşa, flörte Günaydın mesajı 2021 ve daha fazlasını sizler için hazırladık. Ayrıca Cuma mesajları, iyi geceler mesajları da ulaşabileceğiniz İnce ince kategorimizde mevcuttur.

Günaydın mesajı Nedir? Günaydın mesajı nasıl hazırlanır? Yeni ve en güzel günaydın mesajlarını nerden buluruz? Ayrıca En güzel günaydın mesajı? En romantik günaydın mesajları ve daha fazlasını sizler için hazırladık.

Günaydın bitanem

Sağ tarafınızda >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Ayrıca sayfa sonunda Günaydın mesajı konu bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Günaydın

İlk önce Günaydın mesajını gönderirken sonundaki Günaydını iyi geceler yapabilirsiniz!!! Ve ya iyi günler olabilir. Ayrıca iyi bir günaydın mesajı göndermek istiyorsanız öncelikle göndereceğiniz kişiyi iyi tanımalısınız. Biz sizler için en güzel günaydın mesajlarını hazırlıyoruz. Fakat önemli olan öncesine veya sonrasına yazacağınız güzel bir sözdür…

Günaydın sevgili eşim

Ben eşime her sabah günaydın diyorum. Benim günaydın sevgilim derken eşimin gözlerine bakma şansım var ama eğer sizin bu şansınız yoksa; bu hissi vermek için onu birazcık da olsa gülümsetmeniz gerekiyor ve bunun için güzel sihirli bir cümle seçmeniz gerekiyor. Bu cümle ona hitap ettiğinizde kalbini kıpır kıpır ettirecek bir cümle olmalıdır. Emin olun ki bu cümleden sonra muhteşem bir gün geçirecektir. Çünkü Günaydın mesajı önemlidir.

Günaydın canım kocam
Yaşadığım her günün içinde sen varsın sen bir güne yazılan güneşin sıcaklığısın günaydın aşkım.

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım. Günaydın bitanem…

Yan yana ayrı yazılır, biz hep sımsıkı olalım. Hep yanımda olduğunu bilmek çok güzel kocacım…. Günaydın…

Günaydın baharım günaydın sabahım seninle güne merhaba derim seninle günü bitiririm sevgilim.

Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Günaydın benim güzel karıcığım

Güzel olan her gün sadece seninle güzel ve özel olur sevgilim. Tıpkı bugün gibi günaydın günlerime anlam katan sevgilim.

24 saatlik günümün doğuşu ve batışı sen olacaksın, sen benim için 1 sabah değil her sabahsın aşk çiçeğim günaydın.

Her gecenin uykusunda rüyalarımda sen varsın; her rüyaların sabahında ise aklımda sadece adın ve kalbimde yenilenen aşkın var prensesim günaydın.

Hatalı olduğunda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey; sensin. Günaydın aşkım.

Karanlıklar mühürlensin, mutsuzlukların üstüne yağmurlar insin; sadece seninle nefes alırım bilirsin bu günde adınla güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Günaydın aşkım

Umutlarımın sabahındaki tek güneşsin aynı bugün ki gibi sevgilim, sen günümü aydınlatan gecelerimi sıcak tutan tek varlıksın bebeğim günaydın sana ve hayata.

Yorgun düşmüş gönlüm gecenin kalabalığında bir güneş bir gün bekliyorum sadece seninle yaşanacak bu hayatta her günümün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın başlangıcı.

Bu sabah her günden farklı bu sabah güzel bu sabah seninle heyecanlı çünkü bu sabah yeni bir zaman ve seninle yaşanacak güzel yeni bir gün aşkım merhaba sana merhaba yeni hayata.

Ne gecelerin soğukluğu ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!

Günaydın biricik karıcığım

♥ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, Ayrıca her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

♥ Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Aşkım kocacığım günaydın
Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

♥ İlk önce Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var. Ayrıca seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

♥ Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Değişik günaydın mesajı 2021

♥ Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

♥ Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

♥ Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Canım sevgilime günaydın

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Sevgiliye En güzel yeni Günaydın mesajları sözleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri
Follow Us