Onedio çöktü mü? Neden ulaşılamıyor? Kaan Kayabalı kimdir? Onedio sahibi kim, Onedio kimin?

Günlük 1 milyondan fazla gösterime sahip olan onedio kullanıcıları şuan da onedio sitesine ulaşamamaktadır. Uyarı olarak çıkan yazı ile ne yapacaklarını bilememektedir. Yetkililere ulaşılmaya çalışılsada her hangi bir cevap alınamamıştır. Üyeler ne yapacağını bilemiyor ve Merakla bekleniyor.

Kaan Kayabalı kimdir? Türkiye’nin en büyük internet sitelerinden Onedio‘nun sahibi Kaan Kayabalı, Ankara’da doğdu. Orta Doğu Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan Kaan Kayabalı hayatı ile merak konusu. Biz de Kaan Kayabalı kimdir, Onedio sahibi kim gibi soruları ayrıntılı bir şekilde derledik. İşte Kaan Kayabalı biyografisi

Kaan Kayabalı kimdir? Ankara’da memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Kaan Kayabalı, bu yıl 38 yaşına bastı. Genç yaşına rağmen hayatına birçok başarı sığdıran Kaan Kayabalı Onedio ile birçok girişimcinin ve yeni medya ile uğraşanın dikkatini çekti. Bizde en çok araştırılan Kaan Kayabalı kim, Onedio kime ait gibi sorulara cevap verdik.

Kaan Kayabalı kimdir? 

Kaan Kayabalı kimdir? Kendi deyimiyle “hardcore” kod yazarken ODTÜ’den sınıf arkadaşı ile sanal gerçeklik üzerine bir şirket kurdu. Hali hazırda hala çalışmalarını sürdüren bu şirkete ortaklık yapmaya devam eden Kaan Kayabalı, Onedio.com ile sektörün en önemli yayıncılarından biri haline geldi.

Yapılan iyileştirmeler, teknik aksaklıkların giderilmesinin ardından Türkiye’nin en çok hit çeken internet sitelerinden birine dönüşen Onedio.com, Kaan Kayabalı liderliğinde serüvenine devam ediyor. Yazılım anlamında kendini geliştiren Kayabalı’nın, Onedio’ya kadar medya alanında ise hiçbir bilgisi bulunmuyordu. Şimdilerde ise medya kısmı tamamen Kayabalı’nın kontrolünde. Peki Onedio.com hikayesi nasıl başladı. Onedio sahibi kimdir. İşte tüm bu soruların cevabı makalemizde.

Onedio sahibi kimdir? Onedio kimin?

ODTÜ’ye dereceyle giren ve fikirleriyle hem üniversitesine hem de sektöre katma değer yaratan Kaan Kayabalı, Onedio’ya gelene kadar birçok fikiri hayata geçirdi. Halı sahada otomatik kayıt sistemi, sanal gerçeklik ve daha fazlası. Son olarak ise karşımıza Onedio sahibi olarak çıktı. Bundan yaklaşık 10-11 sene önce ilk alan adı ismini alarak Onedio projesine başlayan Kaan Kayabalı, başlangıçta Twitter ve Facebook karması bir haber ve yayın plaformu ile kullanıcıların karşısına çıktı. Bilhassa bu sosyal medya platformlarında büyüyen Onedio, yayın tarzını gelişmekte olan YouTube’a da taşıdı. Çeşitli soru cevap videoları ve Oğuzhan Uğur’un programlarıyla ses getiren Onedio, birçok kişinin de dikkatini çekerek yatırım buldu. Kaan Kayabalı serveti ve yaptığı işlerle ses getirmeye devam ederken bizde Kaan Kayabalı girişimcilik hikayesini ve genel özetini sizlere aktarmaya çalıştık.

No Article rating
0 Reviews
Lütfen bizi değerlendirin ve yorum atmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için önemlidir.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir