MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?  Dün akşamdan beri insanlar mavi takım ve kırmızı takım kaptanlarını aramaya başladılar. 23 Ağustos gecesi belli olan mavi takım kaptanı Burcu oldu ve tüm ayrıntılar…

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında ilk kaptanlık oyunu yapıldı. 16 yarışmacı geleneksel mantı yemeği ile yarışmanın ilk oyununda mücadele etti. Kırmızı ve mavi takım kaptanları oyun sonunda belli oldu. Ve haftanın ilk mavi takım kaptanı Burcu oldu.

Kırmızı ve mavi takımların belirlendiği MasterChef’in ilk kaptanlık oyununda yarışmacılar mantı yemeği ile sınırlarını zorladı. MasterChef jürisi 16 yarışmacı arasından en beğendiği 6 tabağı seçerek ardından mavi takım kaptanını belirledi. İşte, MasterChef mavi ve kırmızı takımları…

MASTERCHEF MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU? 

Ana kadro seçmeleri ardından ilk kaptanlık oyununa çıkan yarışmacılar en iyi mantıyı yapmak için yarıştı. Mehmet, Danilo ve Somer şef, tadım yaptığı 5 yarışmacı arasından beğendikleri 2 tabağı kaptanlık yarışına dahil etti. Hasan ve Burcu son ikiye kaldı. Mavi takım kaptanlığını kazanan isim Burcu oldu. Burcu ise kırmızı takım kaptanı olarak Eren’i seçti.

MAVİ TAKIM 

Burcu

Hasan

Hamza

Görkem

Tahsin

Safanur

Fatma

Tunahan

KIRMIZI TAKIM 

Eren

Şükrü

Emre

Mert

İbrahim

Dilara

Sergen

Milhan

Mavi ve kırmızı takım kaptanları arasında da bir düello gerçekleşti. Jüri Burcu ve Eren’den çılbır, rafadan ve çırpılmış yumurta yapmalarını istedi. Oyunu kazanan kaptan ise Burcu ile birlikte mavi takım oldu.

No Article rating
0 Reviews
Lütfen bizi değerlendirin ve yorum atmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için önemlidir.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir