Köşe Yazarı olmak ister misiniz?

Köşe Yazarı olmak ister misiniz?
Köşe Yazarı olmak ister misiniz?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Köşe Yazarı olmak ister misiniz? İnce Zeka Sosyal İçerik Platformu çok kısa süre önce açılmasına rağmen günde 10 binlerce gösterim almaya ve binlerce ziyaretçi karşılamaya başlamıştır.

Köşe Yazarı olmak ister misiniz? Daha 2 ay olmamasına rağmen Her gün güncel konuların açıldığı; Düzenli, bakımlı, hızlı ve bol içeriğin olduğu nadir sitelerden biri oldu. Maddiyat ile büyüyen sitelere inat özgün içerikleri ve Güncel paylaşımları ile büyümeye devam etmektedir.

Şimdi büyümek için bir adım daha atmamız gerekiyor ama bu adımı bizden çok sizlerin atması gerekiyor. Siz bizlere Büyümemiz için şans verirken bizlerde sizlerin; Mesleki paylaşımlarınızı daha çok kişiye ulaştırmanız için sizlere destek olacağız. Nasıl mı?

Ayrıca Çok zor değil aslında. Üye oluyorsunuz sadece ve paylaşım yapmaya başlayabiliyorsunuz. Tabi ki paylaştıklarınız bizim kontrolümüzden geçiyor fakat yazınızda değiştirilmeler olmuyor. Mesela Bu konuda olduğu gibi. 1 Ana başlık. 1 giriş başlığı (h2) ve yazının uzunluğuna göre h3 başlıklar olması gerekiyor biz eksik varsa tamamlıyoruz. Ayrıca Resim! Yine de yazının uzunluğuna göre En az 2 resim’e ihtiyacınız olacak; İlk önce öne çıkan görsel, o ana sayfada gösterilecek olan görseldir ve sayfanın en üstünde çıkacaktır. 2. olarak da başlıktan hemen sonra veya yazının ortasına 1 ve uzunluğa göre daha fazla görsel eklenmesi.

Peki bunları neden istiyoruz ?

Çünkü yazınız kurallara ne kadar uygun olursa google’da ve diğer arama motorlarında o kadar çok gösterilir (seo). En başta dediğimiz gibi siz bize destek olurken bizlerde size destek olacağız…

Köşe Yazarı olmak ister misiniz?

Kimler Köşe Yazarı olabilir?

Mesela, Doktor Köşe Yazarı olabilir mi? Doktor, mesleği hakkında yazdığı Tüm makaleleri paylaşabilir. Yazının altında imzası olacağından ve Üyelik ismi olacağından yazısı kendisine tescillenecektir. Mesela bir ayakkabı dükkan sahibi.. Onun işi biraz daha zor bol resime ihtiyacı var ve yazı yazması zor ama ayakkabı özelliklerini tanıtabilir. Mesela oto tamirci, mali müşavir… Bilgisayar tamircisi… web tasarımcısı… ve çok daha fazlası…

Web sayfası reklamı yapabilir miyim?

Tabi ki yapabilirsin. Mesela yazdığınız yazıyı Kaynak olarak belirtip kendi sayfanızın reklamınıda yapabilirsiniz. Tabi sadece kaynak bu sayede backlink alır google da yükselme şansınızıda arttırırsınız.

Örnek Kaynak : Sosyal İçerik Platformu

Köşe yazarlığının, bir üst yetkisini alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. Editör olabilirsiniz. Şimdilik bir editörümüz yok ama Editör çalışmamızda yok. Yok olması olmayacak anlamına gelmiyor çünkü büyümeye engel olamadığımız sayfamızda herkese ihtiyacımız var.

Para kazanabilir miyim?

Hayır ama Evet! Kazanamazsınız aslında ama youtobe hesabınız ve adsense hesabınız varsa video içeriklerinizi konuya gömebilir izlenme sayınızı arttırır kazanma şansını yaratabilirsiniz.

[forminator_form id=”7803″]

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Köşe Yazarı olmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri
Follow Us