galatasaray_divan_kurulu_uyesi_turker_arslan_hayatini_kaybetti

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi ve Tahkim Kurulu Eski Başkanı Türker Arslan, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede bu sabah hayatını kaybetti.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi ve Tahkim Kurulu Eski Başkanı Türker Arslan, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede bu sabah hayatını kaybetti. 

Galatasaray’da yöneticilik yapan Arslan, ardından Futbol Federasyonunda da görev aldı ve Tahkim Kuruluna başkanlık etti.

Arslan, Türkiye Olimpiyat Komitesi’nin mevcut yönetim kurulunda da yer alıyordu.

Arslan aynı zamanda 1998 yılından beri Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi (T.M.O.K) Yönetim Kurulu’nda görev yapmaktaydı. Halen burada Başkan Vekili olup, ayrıca TMOK Spor Hukuku Komisyonu ve TMOK Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK) Başkanı ve Türk Futbol Adamları Derneği’nde, Türk Spor Vakfı’nda ve Türk Futbol Vakfı’nda da üyeliği bulunmaktaydı. 

Galatasaraylılar Derneği, Galatasaray Eğitim Vakfı, Galatasaray Yardımlaşma Vakfı, Galatasaraylı Sporcular Derneği, GS Topluluğu İşbirliği Kurulu gibi çeşitli kuruluşlarda görev alan Arslan için, Galatasaray Spor Kulübü sosyal medya hesabından şu mesajı yayımladı:

“Kulübümüzün Divan Kurulu üyesi, Tahkim Kurulu eski başkanı, ülkemizin yetiştirdiği değerli hukukçulardan olan Türker Arslan’ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı dileriz.”

No Article rating
0 Reviews
Lütfen bizi değerlendirin ve yorum atmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için önemlidir.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir