Sistem Dijital

Firma Açıklaması

Biz Kimiz

Müşteri memnuniyetini sürekli arttıran ‘’başarıyı sürekli yenilenmesi gereken’’ bir hedef olarak gören firmamız ürün ve hizmet talebinizi karşılamaktan onur duyacaktır.

Binlerce tasarım arşivinden oluşan ürün ve uzman kadrosu ile 2019 yılından beri baskı sektöründe sizlere hizmet veren firmayız.En iyi müşteri deneyimi en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Sistem Dijital 7 gün 24 saat Hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Sürdürülebilir , Çevreci yaklaşım ile (%100 pamuk kumaşa) Susuz Dijital Baskı alanında öncü olmuş ,inovatif bakış açısı ile fark yaratan ürünler üreten, Müşteri memnuniyetini üst seviyede önemseyen. Saygı, dürüstlük , güven bireysel ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı, kurumsallığa inanan dinamizm ve bağlılıkla firma içi sinerji yaratarak en üst başarıyı sağlayan referans gösterilen firma olmak firmamızın misyonunu oluşturmaktadır ..

Vizyonumuz

Tekstil Sektöründe Dijtial Baskı ,Ev Tekstili Ürünleri , Baskılı Kumaş alanında çevreye ve doğaya dost bir anlayışla üretim yapan. Susuz ve çevreci üretimde referans gösterilen. Yenilikçi, ahlaklı ve hukuksal konularda Prensipli firma olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

  1. Pamuklu Kumaşlara Dijital Baskı
  2. Pamuklu Kumaşlara Parça Baskı
  3. Polyester Kumaşlara Dijital Baskı
  4. DTG Baskı

 

Yorumlar kapalı.

İletişim
Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin