En yeni Günaydın mesajları ; Değişik, etkileyici, anlamlı günaydın mesajı

Günaydın mesajı Günaydın Mesajları, Sözleri 2022, romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları, Sevgiliye, karıma, kocama, arkadaşa, manitaya, anneye, babaya, flörte en güzel, romantik, resimli, Günaydın sözleri, mesajı, mesajları 2023, yeni anlamlı mesajlar
Günaydın mesajı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En yeni Günaydın mesajları ; Değişik, etkileyici, anlamlı günaydın mesajı arıyorsanız 2021 in en güzel konularını açan İnce Zeka ekim kasım aralık demeden en güzel günaydın mesajlarını açmaya devam ediyor.

En yeni Günaydın mesajları ; Değişik, etkileyici, anlamlı günaydın mesajı diye baktığımda her yer aynı mesajları göndermeye devam ediyor. Son 1 yıldır neredeyse %80 sitelerde İnce Zeka üretimi günaydın mesajları geziyor. Emeğimiz herkese faydalı oluyorsa ne mutlu bize. Ne kadar bizim hazırladığımızı sır gibi saklasalar da her gün sadece mesajlarımızı almaya gelen bir dünya yazar arkadaşımız sizler de hoş geldiniz. Biz hazırlarız siz gelir alıp sitenize koyarsınız. Ne yapalım dünyanın düzeni böyle… :).

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyenasilsin20 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Değişik, etkileyici, anlamlı günaydın mesajı


En Yeni
 günaydın mesajları, hazırlayan ince zeka sözlü veya resimli günaydın mesajlarını sizlere sunmaya devam ediyor, Arkadaşa günaydın mesajı, iyi geceler veya bayram mesajı göndermek için de aynı adresi ziyaret etmeniz yeterli cünkü biz üreticiyiz. Kısa günaydın mesajları arayan arkadaşlar kısa uzun duygusal romantik veya değişik günaydın mesajlarını her gün sizler için hazırlamaya devam edeceğiz. ETKİLEYİCİ günaydın mesajları göndeurmek için bizden şaşmayın. Çok yakında mobil uygulamamızla tüm telefonlara gireceğiz ve emeğimizi paylaştığımız, paylaşmayı seven ama ismimizi sır gibi gizli tutan arkadaşlarla emeklerimizi paylaşmayacağız.

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyenasilsin19 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Değişik, etkileyici,

Günaydın mesajı nedir? Neden günaydın mesajı atılır? Kime atılır günaydın mesajı?

Sadece Arkadaşa, sevgiliye, dosta, flörte, sevgiliye, anneye, babaya, dayıya, amcaya, halaya, kuzene, yeğene atılmaz günaydın mesajı. Günaydın mesajları hissettiğin ve mutlu etmek istediğin herkese atabileceğin bir mesajdır. Eskiden mesajın olmadığı, yüz yüze söylendiğinde huzur etkisi yaratan bir kelimedir sadece. Gün aydın yani sabah oldu demek aslında ama altında çoook büyük anlamlar var işte o da anlayana sadece :).

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa18 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Seni seviyorum

Bak google da Günaydın resimlerini şöyle ara… > TIKLA GÜNAYDIN MESAJLARI< Şimdi bu yazıya tıklayan arkadaşa bizim Google da kayıtlı onbinlerce günaydın mesajı resmimize ulaştı ve oradan bir resim bulacaktır kesin. Umuyoruz ki sonra geri dönecek ve bize güzel bir teşekkür yorumu atacaktır. Çünkü >>> Günaydın mesajları kategorimizde Her türlü günaydın mesajına ulaşabilecektir. Hadi başlayalım resimli günaydın mesajları devam ederken sizlere yüzlerce sözlü, yazılı günaydın mesajını göndermenin de gururunu yaşatın bize…

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa17 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Sevgilim günaydın

Değişik Yeni Günaydın Mesajları

Bir gün olur da sana günaydın diyemezsem ne olur beni affet. Her sabah burnuma gelen senin mis kokunla uyanmak dileğiyle. Meleğim günaydın.

Günler bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım.

Gün asıl yanında gözlerimi açtığım zaman doğacak sevgilim. Bensiz de olsan, güne iyi başlaman dileğiyle, günaydın sevgilim.

Sensiz geçen günler karanlık, sensiz geçen günler yaşamaya değmez. Gel artık sevgilim yeni bir güne hep seninle başlayalım.

Gözlerimi açtığımda karşımda ilk seni görmek ne büyük mutluluk bana günümü aydınlatan sevgilim günaydın.

Güne iyi başla üzgün olma, nefret etme, aşkı yaşa, yaşamı sev, dünü unutma ışığını yansıt ve ne olursa olsun gülmeyi unutma.

Beni tatlı rüyalarımdan uyandıran Güneş, bugün de adını kulağıma fısıldadı, bugün rüyalarımızın gerçek olacağı gün, günaydın sevgilim…

Gözlerimi açtığımda karşımda ilk seni görmek ne büyük mutluluk bana günümü aydınlatan sevgilim günaydın.

Erken yatar geç kalkar, geç yatar erken kalkar, dal sarkar kartal kalkar, dal sarkar kartal kalkar. Kısacası “Günaydın ” diyecektim.

Aç pencereni, kokla sabahın mislerini, hayatı sevmeye başla. Bak güneş bile yeniden doğuyor, sen de yeniden gül yaşama ki günün aydın olsun

İçimdeki tek dünya sensin, sen benim hayatımsın sevgilim..

Ben yaşadıkça sana yeminliyim. 

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa16 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
cok özledim günaydın

Anlamlı Yeni Günaydın Mesajları

Senden başkası benim güneşim olamaz bir tanem.

Günaydın canım kocam.

Bütün uIus topIanmış güneşin doğmasını bekIiyor fakat biImiyorIar ki güneş meIeğimin uyanmasını bekIiyor.

Sana aşık olmak aynı güneşe dokunabilmek gibi sana baktığım zaman içim eriyor bitiyor. Her güne seninle başlıyorum. seninle yaşıyorum ancak o zaman hayat güzel oluyor. Günaydın sevgilim.

Gece uyurken aklımda gene sen vardın. Sabah gözlerimi senin büyük özleminle açtım. Bir gün seninle beraber uyuyup uyanmak dileği ile günaydın hayatımın neşesi.

Günaydın balım. Benim baldan tatlı yârim. Dünya güneşle, Ayrıca benim günüm senle aydınlanıyor bir tanem. Ancak Senin aşkınla başlıyorum güne ve tüm gün sadece aklımda senle yaşıyorum. Seni çok seviyorum benim canım sevgilim, günün aydın olsun…

Geceden sabaha dönüşen, karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine yazılırken; sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana… Yeniden yüzüne nur yağsın, kalbine ışık doğsun, günün aydın olsun solmayan gülüm.

Günaydın kadınım. Günaydın kelimesinin anlamı sensin. Günümü aydınlatan sen. Seninle mavi her şey. Seninle umut Dolu. İçimdeki çocuk seninle daha şen, seninle sevgi dolu. Günaydın Sevgili, senli bir sabaha gözlerimi açmanın sonsuz sevincindeyim. İçimin salıncağı seninle dolu. Senli her günde kirpiklerimde ben Baharı biriktiriyorum. Senli sabahlara uyanınca ben, sevinç tazeliyorum. Bir resmimizde mutluluğa boğuluyorum.

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa15 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Sadece günaydın

Yeni Günaydın Mesajları Ekim, kasım, aralık 2021

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun… Tüm dostlarıma günaydınlar olsun!

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları; işte ben de seni aynen öyle severim. Sen benim canım bir tanemsin. Ruhumun sahibi, huzurumun kaynağısın.

Uyandığım anda aklıma ilk gelen sensin aşkım. Güneşe bakıyorum bir de duvarıda asılı olan gülen fotoğrafa, benim için en güzel günler seninle kalktığım günler sevgilim, Günaydınlar.

Güneşim oI her sabah doğ karanIığımı aydınIatmak için; geI geI ki ısınayım ateşinIe yanayım içimize çekeIim kokumuzu aşk kokaIım biz kokaIım öIümüne….

Hayırlı sabahlar yüzümü gülümseten 

Günün aydın olsun kalbimi her daim mutlu eden Kadın…

Günaydın tek bakışıyla yüreğimi kavuran yarim

Günün aydın olsun, Ayrıca muhabbeti bol, tebessüm ile geçen bir gün yaşa. Çocuk sesleri gelsin hep kulağına, kahkahalar duy en umulmaz sokaklarda; güneşin en güzel saatleri senin üzerinden geçsin, bahar gibi koksun odan.

Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu. Horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can…

Romantik Günaydın Mesajları

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyebabaya14 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Seviyorum seni günaydın

Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Ancak umuyorum ki yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın!

Hangi Mevsim de Olsa, Güneş Isıtmaz Bedenimi, Senin Gözlerin Gibi… Nefesim Boğar Yaşatmaz Beni, Seni Görmediğim Zaman Sevgilim, Seni Çok Seviyorum, Günaydın Aşkım

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Ayrıca Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.

Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

”Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım.”

Bir gün olur da sana günaydın diyemezsem ne olur beni affet. Her sabah burnuma gelen senin mis kokunla uyanmak dileğiyle. Meleğim günaydın.

Sabahın kör güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa12 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Canım seviyorum seni

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Sen hayatıma girdiğinden beri, hiç bir şey eskisi gibi değil. Her şey daha canlı, daha güzel, hiç bir şey sana eş değil sana olan sevgim kadar. Senin yanındayken hissettiğim huzuru, enerjiyi dünyanın hiç bir yerinde hissedemem. Seninle mutlu olduğum kadar kimseyle olamam, birbirimize bakışlarımız da ki o duyguyu içimin içime sığmamasını kelimelere dökemem. Seni seviyorum aşkım günaydın…

Gözlerimi senin için açarım her sabah geceleri senin için kaparım. Günaydın demek için geceleri birbirine dizerim.

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı… Günaydın Sevgilim.

Bu Gün Gözlerimi Açtığımda Hayata Daha Güzel Bakacağım Çünki Bugün Senin Adınla Uyandım Tıp kı Yarında Bu Bugün Uyanacağım Gibi Günaydın Birtanem.

Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin

İyi ki hayatımdasın, iyi ki benimsin, seni her zaman deli gibi seveceğime söz veriyorum. Güzeller güzeli sevgilim benim. Günaydın Hayatımın Anlamı 

Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım

Sevgiliye Günaydın Mesajları Uzun

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa3 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Günaydın aşkım

Sevgiliye uzun günaydın mesajları yazmak aslında biraz cesaret işi.

Hangimiz sabah kalktığımızda karşımızda okunacak yüzlerce kelime görmek isteriz ki. Hele birde çalışansak. Kalkıp yüzlerce kelimenin aramasına gidilecek bir yerde uzun mesajlar pek anlamlı olmayabilir. Lakin bir derdimi, sevgimi, aşkımı uzun uzun anlatmak istiyorum diyenlerdenseniz aşağıda tam sizlere göre onlarca söz listeledik.

Uyandığında az daha uyusam bir şey olmaz deyip uyuyan ve gideceği yere geç kalan ardından koşar adımlarla uykulu uykulu evden çıkan herkese günaydın…

Baktınız hayat size gülmüyor, siz hayata gülün gıcıklık olsun. Günaydın.

Haftanın en güzel günü pazartesi, çünkü sen erkenden uyanıyorsun. Güneş erkenden parlamaya başlıyor, sokaklarda taze ekmek kokusu ve daha gözümü bile açmadan telefonumdan senden gelen, bunca güzelliğe sebep o mesaj, günaydın bir tanem

Seni sevmek güneşe yaklaşmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz taneleri.

Her günüm seninle başlar ve seninle biter, her şey bir yana sen bir yana. 

Günaydıngünaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta Ve hatta Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi bulaştır!

Sen olmadığın zaman eksik başlıyorum hayatıma uyandığımda sen olmalısın yanımda günaydın Sevgilim.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa2 - Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Günaydın hayatım

Mutluluk, huzur ve sevgiyle dolu yeni güne günaydın.

SeninIe birIikte uyuyacağımız geceIeri, aynı yastıkta uyanacağımız sabahIarı, uyandığımda yanağına öpücük kondurabiIeceğim günIeri hasretIe bekIiyorum sevgiIim. O gün geIdiğinde dünya üzerinde benden daha mutIu biri oImayacak, seni seviyorum.

Rüyalarımın sahibi kim biliyor musun? Sadece sensin. Uykumdan uyandığımda adın direkt yankılanıyor odamın her yerinde, sabah güneşi kendini gösterirken daha yeni, bu mesajı gönderiyorum sana günaydın hayatımın tek gerçeği.

Geceleri zor geçiyor. Bir türlü kalbim durmuyor her saniye seni düşünüp duruyor sevgiim. Bir an önce sabah olsa da ona kavuşsam diyerek saatleri sayıyor. Şimdi sana kavuşma vakti Günaydın Sevgilim!

Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı… Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem… Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim…

Sen yaşarken gördüğüm en güzel rüyasın seninle hayatım bitmeyecek bir rüya gibi ve bitmesini de istemediğim bir rüya bir tanem, günaydın…

Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı… Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem… Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim…

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

Sabahın ilk saatlerinde yazılan bir “Günaydın” mesajı sadece “iyi bir gün” dilemek anlamına gelmez “Günaydın” gerçek anlamda sessiz ve sevgi dolu mesajı ile gelir, “Ben kalktığımda ilk seni düşünüyorum”

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Gunaydinmesajlari2021sevgiliyearkadasa1 - Günaydın mesajı Günaydın Mesajları Sözleri 2022 romantik değişik anlamlı Günaydın mesajları Sevgiliye karıma kocama arkadaşa manitaya anneye babaya flörte en güzel romantik resimli Günaydın sözleri mesajı mesajları 2023 yeni anlamlı mesajlar
Günaydın birtanem

Gönül odam, benim can parçam. Günaydın demek isterdim sana, alnından öpmek, saçlarında gezinmek… Bu ilk ve son ayrı sabahımız olacak. Şimdi gözlerini açtığında sakın dolmasın gözlerin yaşlarla, gidip geleceğim hemen ve gittiğim her yerde sana bir seni seviyorum daha ekleyeceğim kalbime. Günaydın meleğim, günaydın aşk kokan baharım, günaydın benim güzel karım.

Günауdın; bеnіm vіrаn gönlümün ѕultаnı, Günауdın; dоѕt bаğımın gоnса gülü, Günауdın; Ѕürеууа уıldızım, Günауdın: ау уüzlüm, Günауdın; саnımın саnаnı, Günауdın… En güzel günler senin olsun…

Benim prensesim, günaydın. Seninle uyanmak vardı şimdi güne ve seni kollarımın arasına alıp hayallere dalmak vardı. Seni öyle çok seviyorum ki, seni ruhumun en derin yerine sakladım. Sen benim canım, her şeyimsin…

Sana iltifat etmek istiyorum ama doğru kelimeleri bir türlü bir araya getiremedim. Hayatımın yarısı sensin demekle yetinip o güzel yüzünde gülüceklere sebep olmak istiyorum. Günaydın sevgilim.

Az kaIdı seninIe aynı güne kucak açmaya. Şu an için bensiz uyuduğun yatakta yorganına sımsıkı sarıI onu atadım zira yerime. GünaydınIar biricik sevgiIim, seni her geçen daha çok sevmeye başIıyorum.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de fotoğrafına. 

Benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim. 

Günaydın Aşkım

İç huzurumuzun bozulmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle, en önemli şey huzur, güneş doğmasa da ekmek olmasa da huzur oldukça insan daha güzel insan. O yüzden huzurlu bir sabaha merhaba de ve herkese huzur olsun diye inadına günaydın de…

Değişik Günaydın mesajları

En yeni Günaydın mesajları ; Değişik, etkileyici, anlamlı günaydın mesajı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

İnce Zeka ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin